dodgy12 Wita Wszystkich Serdecznie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15848
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15848

Guest
Witam

Gram od niedawna i czas się przedstawić.
Mam na imię Michał, mieszkam na Śląsku, mam 36 lat, ale mój rozwój zatrzymał się w okolicach 8miu, więc jestem po prostu dużym dzieckiem ;)
Mam tylko jedną wadę - brak mi zalet :p

Inne moje cechy pozostawiam na dalszą konwersację o ile takowa nastąpi :D

Pozdrawiam
 

DeletedUser15848

Guest
No, może by coś tam się znalazło, ale w śladowych ilościach :p
Zapraszam do obejrzenia rąbka mojej twórczości (jeśli można to tak w ogóle nazwać).
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Witaj na forum :) Też pochodzę ze śląska, ale już tam nie mieszkam :)
Pięknie się zmieniają teraz Katowice i Chorzów.
 

DeletedUser8110

Guest
Mam na imię Michał, mieszkam na Śląsku, mam 36 lat, ale mój rozwój zatrzymał się w okolicach 8miu, więc jestem po prostu dużym dzieckiem ;)
Śmiem twierdzić, że nie jeden facet się zatrzymał gdzieś koło mentalnych 10 lat. :D Ale to nie szkodzi i tak Was kochamy. :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Jakby miała chłopa a nie chłopczyka, to by nie musiała się zlewem ratować.
A jak facet wysyła kobietę do zlewu/kuchni to znaczy, że nie wie co z nią zrobić w sypialni ^^
Nie zrozumiałaś aluzji i widzę po lajku że siorp też :). Podpowiedź: znajdź różnicę w tekście, prócz paru całkiem innych słów ;).

EDIT: Co ma chłop czy chłopczyk do tego, że niejedna kobieta stoi przy zlewie? ;)
Tak już jest w społeczeństwie, że w większości to kobiety zajmują się kuchnią :).
 

DeletedUser3220

Guest
Nie zrozumiałaś aluzji i widzę po lajku że siorp też :). Podpowiedź: znajdź różnicę w tekście, prócz paru całkiem innych słów ;).

EDIT: Co ma chłop czy chłopczyk do tego, że niejedna kobieta stoi przy zlewie? ;)
Tak już jest w społeczeństwie, że w większości to kobiety zajmują się kuchnią :).

To nie znaczy, że trzeba ten pogląd rozgłaszać na prawo, lewo i pośrodku :D // Sio z mojego posta :) Jak nie rozumiesz, to nie moja wina ^^
A jak facet kobietę do kuchni wywala, to oznacza tylko jedno i to już napisałam ^^

//PablooS
A jednak to robisz.

// Sio z mojego posta :) Jak nie rozumiesz, to nie moja wina ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Ja zrozumiałam jak najbardziej, co nie oznacza, że nie mogę zalajkować, skoro uważam go za zabawny. :p I tak się zastanawiam, czy to przypadek, że coraz częściej buduje się otwarte salony z aneksem kuchennym - kobiety chyba próbują wyrywać się z okowów. :D
 
Do góry