[Perły Architektury] Dodatkowe przyciski dodawania PR - za monety i z paska

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 11 64,7%
  • Nie.

    Głosy: 6 35,3%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser7795

Guest
Witam,
zgłaszam pomysł aby do okna pereł dodać nowe przyciski do dodawania PR.


Do dodawania PR za monety (monety zostałyby odliczone po dodaniu PR):
  • użyj 1 PR za monety
  • użyj 5 PR za monety
  • użyj 10 PR za monety

Do dodawania PR z paska:
  • użyj 1 PR z paska
  • użyj 5 PR z paska
  • użyj 10 PR z paska
Do dodawania PR z inwentarza:
  • użyj 2 PR z inwentarza
  • użyj 5 PR z inwentarza
  • użyj 10 PR z inwentarza
Dzięki przyciskom dodaj 1 PR i dodaj 5 PR nie będzie trzeba otwierać z inwentarza paczki 10 PR. Nie będziemy wtedy mieć na pasku wiszących PR.

>> Jeżeli nie mielibyśmy którejś z paczek to te przyciski byłyby nieaktywne.
>> Jeżeli nie mielibyśmy wystarczającej ilości PR na pasku to dane przyciski byłyby nieaktywne.
>> Jeżeli nie mielibyśmy wystarczającej ilości monet to dane przyciski byłyby nieaktywne.

* W przyciskach do dodawania PR z inwentarza nie występuje przycisk "dodaj 1 PR" , ponieważ takiej paczki nie ma.

Poniżej macie obrazek jakby to miało wyglądać

przyciski.png

pozdrawiam
Mateusz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
A "Wyczyść pasek"? ;) Dwa, że zrobi się zamieszanie i znowu miejsca nie będzie, lista wkładów stanie się nieczytelna...
 

DeletedUser17760

Guest
Nie przejdzie, bo nie ma przycisków do płatności diamentami ;)
 

DeletedUser17760

Guest
Nie, ale twórcy po to zmieniali system wpłacania PR, żeby ten przycisk z diamentami był lepiej widoczny ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Powinien wejść albo ten pomysł albo mój drugi dotyczący pola do wpisywania PR i całkowitej likwidacji paczek 2 , 5 i 10 PR.
Będziemy mieć więcej zaoszczędzonego czasu, bo nie będziemy klikać bezsensownie. Z InnoGames to gadanie jak ze ścianą, nie zrozumieją.

@OldShaterhan a od czego masz kółeczko w myszce albo paluszki do przewijania w telefonie / tablecie? :)
 

HuanMing

Książę
Powinien wejść albo ten pomysł albo mój drugi dotyczący pola do wpisywania PR i całkowitej likwidacji paczek 2 , 5 i 10 PR.
Będziemy mieć więcej zaoszczędzonego czasu, bo nie będziemy klikać bezsensownie. Z InnoGames to gadanie jak ze ścianą, nie zrozumieją.

@OldShaterhan a od czego masz kółeczko w myszce albo paluszki do przewijania w telefonie / tablecie? :)

Pole przeznaczone do wpisywania ilości PRów jest zdecydowanie dobrym pomysłem.
 

DeletedUser15684

Guest
Za duży śmietnik się robi :(
Wystarczyło by dodać tylko jeden przycisk, bardziej skrót do inwentarza i możliwość użycia paczek na pasku punktów z 10 do 100 pr
 

DeletedUser7795

Guest
@RaIwan za duży śmietnik mamy teraz. Najlepszym rozwiązaniem byłby mój pomysł przedstawiony tutaj:
https://forum.pl.forgeofempires.com...sania-liczby-dodawanych-pr.14953/#post-180544

Paczki są zbędne i należy je zastąpić paczką 1 PR. Otrzymując 1.230 PR za rozbudowę perły nie dostaniesz 123 paczek po 10 PR tylko 1.230 paczek po 1 PR.
-------------------------------------------------------------------
Aczkolwiek powyższy pomysł też nie jest najgorszy.
 

DeletedUser15684

Guest
Zgadzam się. Po oswojeniu się z nowym menu statystyk pereł i metody wpłacania paczek jestem za zlikwidowaniem paczek. Bezsensu jest dodawanie i wykorzystywanie paczek 10 pr dla wpłaty tylko 1pr, i co zrobić z resztą?
 

DeletedUser17642

Guest
Po dodaniu takich przycisków to na telefonie praktycznie by już nie zostało miesca na listę inwestorów w danej perle, jestem na NIE.
Podoba mi się pomysł redukcji paczek 2/5/10 do paczek po 1PR.
A opcji kupowania bezpośrednio PR za monety mnie również brakuje, ale nie kosztem miejsca, musi całość w jednej linijce się mieścić. Może przycisk "Kup" i po kliknięciu okienko zakupu PR za monety oraz diamenty (najlepiej z możliwością wpisania dowolnej liczby)?
 
Do góry