[Tawerna znajomych] dodatkowe premie za staż

Czy jeteś za rozwinieciem Tawerny w zależności od stażu?

  • Tak

    Głosy: 28 93,3%
  • Nie

    Głosy: 2 6,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    30

sir Maik

Szlachcic
Zauważyłem że po rozwinięciu tawerny na maksymalny poziom, jej status jak gdyby zmalał. Owszem można zbierać srebrniki i wymieniać na Premie, ale już niczego się nie oczekuje od niej więcej. Stała się tylko miejscem przekliknięcia. Czy nie dało by się rozszerzyć ulepszeń Tawerny powiedzmy od zdobycia któregoś osiągnięcia, np:
1. "Jedna z wielu twarzy" -zajmij miejsce w 20 000 tawern znajomych, daje bonus w postaci przyspieszenia produkcji w osadach (Japonia, Wikingowie, Egipt) do wykupienia w Sklepie Tawerny.
2. "Kolekcjoner srebra" -zdobądź 1 000 000 srebrników, daje bonus w postaci podwojenia zbiorów w osadach do wykupienia w Sklepie Tawerny.
3 "Sięgaj wysoko" -aktywuj premie 500 razy w Tawernie Znajomych, daje bonus w postaci dodatkowego drugiego miejsca na ulepszenia.
Można wprowadzić również inne premie promowane na forum przez graczy.
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
A ja nie jestem za rozwinięciem tawerny za staż grania czy za zdobyte osiągnięcia. Jak najbardziej zgadzam się z argumentami że tawerna po ulepszeniu na maxa to już tylko zbieranie srebrników do 1M, 5M i tak dalej, ale twórcy mogli by przyjrzeć się i odświeżyć tawernę o nowe bonusy bez względu na staż, a od tak, może dodać nowe krzesełka lub nowe wyposażenie dostępne dla wszystkich jak do tej pory. Bonusy mogą dotyczyć jak napisałeś wiosek czy innych elementów które zostały i są cały czas dodawane przez twórców (PCH).
 

sir Maik

Szlachcic
A ja nie jestem za rozwinięciem tawerny za staż grania czy za zdobyte osiągnięcia. Jak najbardziej zgadzam się z argumentami że tawerna po ulepszeniu na maxa to już tylko zbieranie srebrników do 1M, 5M i tak dalej, ale twórcy mogli by przyjrzeć się i odświeżyć tawernę o nowe bonusy bez względu na staż, a od tak, może dodać nowe krzesełka lub nowe wyposażenie dostępne dla wszystkich jak do tej pory. Bonusy mogą dotyczyć jak napisałeś wiosek czy innych elementów które zostały i są cały czas dodawane przez twórców (PCH).
Dzieki za spostrzeżenie.
Choć uważam że za staż, czyli w tym przypadku dla tych którzy chcą grać i się rozwijać, jest to motywacja do grania.
Gdy masz coś za free to nie przykładasz się do tego aż tak bardzo, jak wtedy gdy o to się starasz.
Dobrej zabawy.
 

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Dzieki za spostrzeżenie.
Choć uważam że za staż, czyli w tym przypadku dla tych którzy chcą grać i się rozwijać, jest to motywacja do grania.
Gdy masz coś za free to nie przykładasz się do tego aż tak bardzo, jak wtedy gdy o to się starasz.
Dobrej zabawy.
Z tego co pamiętam to nic w tawernie nie było za darmo ;) dopiero po odblokowaniu kolejnych krzeseł pojawiały się nowe premie. Tak i tu niech twórcy rozbudują tawernę do 20 krzeseł i można na spokojnie dodawać kolejne premie.
 

HuanMing

Książę
Również jestem za dodawaniem nowych premii/ulepszeń, ale nie za staż tylko jak do tej pory do wykupienia/ulepszenia za srebrniki.
 
Do góry