dodatkowe pola

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2339
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2339

Guest
Pierwsze wykupienie kwadratu kosztuje 200 diamentów.Chciałbym sie dowiedziec ile kosztuje kolejne wykupienie pola za diamenty gdyż nie chce wydawac na darmo diamentów.
 

DeletedUser

Guest
jak dobrze pamietam to koszt sie nie zmienia jest jedynie ograniczenie czsowe czyli 1 rozszerzenie na 24h
 

DeletedUser

Guest
nie, jesteś w błędzie. Nie jestem do końca pewien, ile razy można rozszerzyć teren za pomocą diamentów, ale wydaje mi się, że 6 albo 8 (raczej 8). W każdym razie pod koniec płaci się 600 diamentów.
 

DeletedUser2422

Guest
Dla mnie jest to w ogóle paranoja - płacić za grę w fazie bety =)
 

DeletedUser

Guest
1 = 200d
2 = 200d
3 = 400d

Prawdopodobnie kolejne również 400.

Wniosek: Co drugie wzrasta o 200d, ewentualnie dwukrotnie (w to wątpię). Ceny, które podałem są sprawdzone.
 

DeletedUser

Guest
Czyli mamy pełny obraz,
1 = 200d
2 = 200d
3 = 400d
4 = 400d
5 = 600d
6 = 600d
więcej nie ma ;)
 

DeletedUser1724

Guest
nie opłaca się za diamenty :)

Diamenty tylko i wyłącznie odbierają nam satysfakcję z gry, a to czy się opłaca czy nie to już każda osoba z osobna powinna sobie to przekalkulować z przegródkami w portfelu czy też saldem na koncie :p
 

DeletedUser

Guest
z moich obserwacji wynika ze w kazdej epoce sa 2 rozszerzenia. w epoce zelaza 2 x200, w kolejnej 2x 400, dalej 2x 600 itd...
 

DeletedUser1724

Guest
z moich obserwacji wynika ze w kazdej epoce sa 2 rozszerzenia. w epoce zelaza 2 x200, w kolejnej 2x 400, dalej 2x 600 itd...

Tutaj Epoka nie ma nic do rzeczy tylko wykorzystanie tego rozszerzenia za Diamenty :) Jeżeli go nie wykorzystujemy to przechodząc do następnej epoki cena się nie zwiększa :p
 
Do góry