[Badania] Dodatkowe bonusy z badań rozszerzeń

Czy popierasz zmianę ?

  • Mi to wisi, i powiewa, jak będzie :D

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    9

Mikekun

Książę
witajcie

Wiele z was pewnie nie raz zastanawiało się, czemu nie ma dodatkowych bonusów z rozszerzeń, oprócz samego właśnie rozszerzenia. Często bowiem nie raz tak jest, że sama nazwa rozszerzenia dodatkowo sugeruje nam że coś więcej zyskamy, ale niestety tak się nie dzieje. Dlatego też proponuję aby oprócz rozszerzenia obszaru które jest do zbadania, system wprowadzał dodatkowe ulepszenia jeśli nazwa badania będzie nam coś takiego sugerować.

Np : Kiedy widzimy nazwę badania do rozszerzenia jako "Szpitale" w podajże we wczesnym średniowieczu, to oprócz dodatkowego obszaru dostalibyśmy też jednorazowo 250 osób do wykorzystania bowiem opracowaliśmy te o to badanie.

Natomiast przy badaniu "Monarchia" w wyniku którego dostajemy kolejny obszar, oprócz samego obszaru system zwiększy o 0,25% obronę naszych wojsk przed atakiem innego gracza.

Nagrody za rozszerzenia będą różne, nie zawsze będą to usprawnienia systemu, ale czasem coś tak przyziemnego jak monety albo rzadkie surowce.

Chciałbym też abyście pomogli mi wybrać najlepsze momenty gdzie oprócz dodatkowego obszaru, system powinien nas wspomóc, a gdzie nie.

Życzę udanych wakacji,
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser11123

Guest
uważam że ten bonus 0,25% to stanowczo zbyt wiele. dzięki temu będzie można wykasować perły obronne, wieżyczki i dalej być nie do ruszenia :haha:
 

Mikekun

Książę
reeb, nie każdy ma perły. Każdy po trochu z dnia na dzień, zbiera plany oraz surowce, jednakże zaraz po surowcach i planach najważniejsze jest miejsce. Twierdzenie że 0,25 jest za wysoko, to może 10 % będzie odpowiednio :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Rzadkie surowce są... rzadkie! :D Nie wytłumaczy Ci, które to :p

Co do pomysłu... Ja nie wiem, gdzie ty widzisz samą nazwę "Rozszerzenie" - ja wszędzie, i w oknie budowy, i w badaniach widzę "Rozszerzenie TERENU"... Poza tym, rozszerzenie daje już odpowiednio duże korzyści. Za inne badania jakoś nie dostajemy bonusów, prawda? To czemu akurat za to mamy dostawać?


2000! :haha:
 
Do góry