[Eventy] Dodatkowa zmiana (płatna) Nagrody dnia w eventach.

Czy chciałbyś (-abyś) dodatkowej (płatnej np. 100 diamentów ) zmiany Nagrody dnia w eventach?

  • Tak

  • Nie

  • Bez znaczenia


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

Hans Voralberg

Wicehrabia

Czy chciałbyś (-abyś) dodatkowej (płatnej np. 100 diamentów ) zmiany Nagrody dnia w eventach?


Bez tytułu.png

Ankieta do soboty - 17.02.2024r.
 
Ostatnia edycja:

deliryk

Wicehrabia
ogólnie na tak
pytanie jak będzie to rosło cenowo wraz z kolejną zmianą
żeby nie było potem sytuacji, że wydasz 5000dx klikając zmianę
 

deliryk

Wicehrabia
bogaci i tak będą bogaci i zgarną lot, który nie śni się innym
ta funkcja to jedynie "przyśpieszy", że zamiast trafić na interesującą nagrodę 17 dnia zrobią to 1 lub 2

dla bogatych inaczej to kolejna dodatkowa zmiana za diaxy
ma sens pewnie pod koniec eventu, jak chciałoby się nadrobić jakieś lvl lub wykorzystać skrzętnie zbieraną walutę eventową
niby fajnie, że jest, ale z drugiej strony przyzwyczajamy ludzi do skromnego wydawania diaxów i piniądzorków
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Podbijam. Damy sobie jeszcze 10 dni, by zakończyć ankietę po... miesiącu. Dziękuję tym co wzięli udział i zachęcam pozostałych ;)

Ankieta będzie zamknięta w sobotę 17.02.2024r.
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie ogólnie bez znaczenia. Należę do tych cierpliwych, którzy potrafią poczekać na interesującą nagrodę dnia. Nie ukrywam jednak, że argument z dodatkową zmianą ostatniego dnia eventu jest sensowny.
 

Atli

Hrabia
Dałem na tak.
Przymusu nie ma a kto poluje na daną nagrodę to się może skusi na chwałę swojego miasta i radość Inno (czyli ogólnie na plus).
 

Hans Voralberg

Wicehrabia

Hodowca Świń

Dla mnie ogólnie bez znaczenia. Należę do tych cierpliwych, którzy potrafią poczekać na interesującą nagrodę dnia. Nie ukrywam jednak, że argument z dodatkową zmianą ostatniego dnia eventu jest sensowny.
Dałem na tak.
Przymusu nie ma a kto poluje na daną nagrodę to się może skusi na chwałę swojego miasta i radość Inno (czyli ogólnie na plus).
Dokładnie. Byłaby to "dodatkowa", po darmowej: kto chce, ten korzysta i w jakim chce momencie.
 

Marik

Książę
Dałem tak, tylko zastanawia mnie jedna kwestia. Tak czysto teoretycznie, jest event X w którym losuje się dzienną (niech to dla przykładu będzie soccer z boiskiem) jakiś gracz obiera na cel jedną konkretną nagrode dnia, główna go niezbyt interesuje. W połowie eventu ma ogrom waluty i zaczyna sobie zmieniać nagrody, aż do tej wymarzonej. Wydaje wszystko i potrzeba zainwestowania diamentów/$$$ znika całkowicie. Może się mylę, ale obawiam się że to może być argument przeciwko takiemu pomysłowi, ponieważ jak obecnie wiadomo IG liczy każdy eurocent ;p
 
Zobaczymy kto pierwszy zacznie pisać że gra robi się p2w. :haha: Jestem pewny że IG jest zachwycone takimi propozycjami i oczekuje więcej takich:haha:
Mi to w sumie rybka , ja jestem cierpliwy. Zresztą na przykładzie aktualnego eventu 30 dni to 30 różnych nagród dnia. Z czego stare budynki mnie już w zasadzie nie interesują bo przeważnie już stoją lub nawet poszły do lamusa, choć bywa że jeszcze złoty up powoduje że niektóre mają szansę na trochę życia, tak jak Spokojne przejście zwierząt z tego eventu zamieniły nie tak stare 2 koszmarkety. Czasem oczywiście są małe budynki ze "specyficznymi" bonusami (np ostatnio na tapecie wsparcie) które czasem warto zdobyć ale bez przesady. Kto zauważa u siebie jakieś problemy to potrafi samodzielnie zadziałać by go rozwiązać a nie oburzać się zmianami. Pojedyncza darmowa zmiana nagrody dnia rzadko trafia w to co chcemy , kolejna za 100 dx zrobi to samo , ale dx idą . więc IG to pasuje. A gdzie to później stawiać? Budynek gł , do tego często dodatkowe budynki z eventu. Wspomniany Koszmarket w evencie zdobyte 28 szt , stanęło 7 , 2 teraz odpadły. Więc dla mnie bez znaczenia, ale jak ktoś ma parcie to niech wydaje dx
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Dałem tak, tylko zastanawia mnie jedna kwestia. Tak czysto teoretycznie, jest event X w którym losuje się dzienną (niech to dla przykładu będzie soccer z boiskiem) jakiś gracz obiera na cel jedną konkretną nagrode dnia, główna go niezbyt interesuje. W połowie eventu ma ogrom waluty i zaczyna sobie zmieniać nagrody, aż do tej wymarzonej. Wydaje wszystko i potrzeba zainwestowania diamentów/$$$ znika całkowicie. Może się mylę, ale obawiam się że to może być argument przeciwko takiemu pomysłowi, ponieważ jak obecnie wiadomo IG liczy każdy eurocent ;p
Hmmm... Mnie, przy okazji Twojego zastanowienia ;) , zastanawia, czy jest w takich przypadkach jakiś ogranicznik? Czy takie "odśwież" za 50 na początku, u handlarza, ma jakiś koniec? Tzn. kończy sie na np. 1200 diamentach?
Wracając do tematu: kto bogatemu zabroni, bo taką dewizę IG ostatnio promuje ;)
 

Marik

Książę
Wracając do tematu: kto bogatemu zabroni, bo taką dewizę IG ostatnio promuje ;)
Bogatemu nikt, ale coś mi się zdaje że IG oddzieli farmerów od bogatych

Z tego co zrozumiałem pomysł zakładał nieograniczoną liczbę zmian nagród. I tutaj pytanie jak sam zauważyłeś - miało by to być 100, 100 ,100 czy 100, 200, 300 i rośnie?
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Bogatemu nikt, ale coś mi się zdaje że IG oddzieli farmerów od bogatych

Z tego co zrozumiałem pomysł zakładał nieograniczoną liczbę zmian nagród. I tutaj pytanie jak sam zauważyłeś - miało by to być 100, 100 ,100 czy 100, 200, 300 i rośnie?
Dla mnie istotne było " czy w ogóle".
Znając IG, to raczej 100, 200, 400, 800... bo chyba tak to leci wg. IG ;)
 

deliryk

Wicehrabia
w ramach ciekawostki, w Elvenar (inna gra IG podobna do FoE) zmienia się nagrodę dnia co kilka kroków postępu
 
Status
Zamknięty.
Do góry