[Tawerna znajomych] Dodatkowa tura negocjacji na Polach Chwały

Możliwość wykupienia 4 tury negocjacji na Polach Chwały

  • Tak

    Głosy: 31 73,8%
  • Nie

    Głosy: 11 26,2%

  • W sumie głosujących
    42

Mval

Szlachcic zagrodowy
Co sądzicie o możliwości wykupienia w tawernie znajomych dodatkowej tury negocjacji na Polach Chwały. Obecnie w tawernie jest mało użytecznych bonusów, a srebrniki wręcz zalegają. Potrzebny jest rozwój tawerny, więc jest ku temu okazja. 3 tury negocjacji to mało. Nieudane próby sieją spustoszenie w magazynie towarów, więc moim zdaniem coś takiego jest potrzebne. Dajcie znać co myślicie.
 

hddk

Hrabia
@Busterion To rób tyle negocjacji, na ile pozwala Ci produkcja surki. W kwestii 4 tury projektanci się wypowiadali tak:
We will continue to keep an eye on attrition & difficulty, however at this point in time it seems unlikely to add a 4th round for negotiations.

Tym samym ta kwestia póki co trafiła do działu "Do Not Suggest" :) Ale próbować można.
 

schwimmen

Wójt
Dokładnie, nie masz towarów atakuj :) robie trochę ataków, potem negocjuje i towarów starcza.
Zawsze je można zdobyć np. przez zadania powtarzalne.
 

McPietro

Wójt
Myślę, że Gildyjne Pola Chwały zostały utworzone (też) by ożywić grę, ale przede wszystkim by zmusić graczy do aktywności. Aktywnosci w zdobywaniu towarów, w rozwijaniu swojej armii, w zdobywaniu i stawianiu obiektów dajacych % do ataku i obrony. Może przy okazji ktoś coś kupi za diamenty, a zachęcony wynikami w końcu kupi diamenty :::) .
Kolega wyżej napisał: "Shwimmen, pewnie masz po 200 surowca i uważasz że jest łatwo. Przerób 20 negocjacji na 50pkt oporu i pogadamy." Wnioskować można, że Kolega jest na początku gry więc dla niego jest wiele trudności do pokonania. Nie można od razu mieć wszystkiego, bo bedzie nudno. Właśnie to zdobywanie, to "gonienie króliczka" jest największa frajdą w tej grze. Moje zdanie co do dodatkowej tury - nie jest potrzebne takie ułatwienie.
 

HuanMing

Książę
Według mnie opcja zupełnie niepotrzebna, negocjacje są stosunkowo łatwe, a siły trzeba mierzyć na zamiary, w tym wypadku na zasobność inwentarza i możliwości produkcyjne miasta/gildii. Rozumiem, że dla niektórych wygrywanie każdej negocjacji za pierszym podejściem byłoby pożądane ale może jednak nie przesadzajmy,
 
Do góry