Dodatkowa informacja podczas usuwania budynków.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16362
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za dodaniem takiej opcji?

  • Tak, jestem za.

    Głosy: 7 87,5%
  • Nie, jestem przeciw ( proszę o chociaż małe uzasadnienie ) :)

    Głosy: 1 12,5%

  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser16362

Guest
Witam !

Jak zapewne wielu wam, jak i również mnie, zdarzyło się kiedyś usunąć niechcący budynek.
Człowiek nie przeczyta dokładnie i usunie, a po chwili 'co ja zrobiłem'.
Jeśli, chodzi o budynek towarowy lub dekoracje to dajmy na to pół biedy, zbuduje się nowy i tyle. :D

Gorzej, jeśli jest to element gry, który zdobyliśmy podczas trwającego wcześniej eventu lub linii historycznej.
Jak wiecie, podczas usuwania diamentowych budynków wyświetla się informacja, iż jest to budynek premiowany.
Premiowany, znaczy, iż normalny gracz albo musi go wygrać, bądź kupić za realne pieniądze.

Inaczej jest w przypadku budynków eventowych, którymi są m.in.: ciastkarnie, kącik mówcy, świątynie, studnie życzeń, bazary i tym podobne. Wyświetlana jest jedynie mała informacja na temat tego, iż nie otrzymamy zwrotu za dany budynek i ewentualnie utracimy jakieś zadowolenie bądź zyskamy ludność, którą dany budynek wymagał, by stać na polu.

Jak widnieje w wątku, tym dodatkowym elementem ma być właśnie informacja, która wyświetla, iż dany budynek jest budynkiem eventowym. Informacja na jej temat mogłaby brzmieć, np.:

„X jest budynkiem eventowym i nie jest on elementem gry możliwym do nabycia podczas rozgrywki, w każdym jej momencie.”

Ten skromny element wspomógłby graczy, którzy często nieopatrznie usuną, nie ten budynek co trzeba, a potem ślą listy z pomocą. :)

TL;DR : Dodanie dodatkowej wiadomości podczas usuwania świątyń itp. mówiącej o tym, iż są to budynki eventowe.
 

DeletedUser15227

Guest
Dziwne bo mi sie nigdy nie zdażyło usunąć niechcący budynek. Myśle, że obecne powiadomienia sa wystarczające.
 

DeletedUser14352

Guest
Z swiatynia jest chyba taki problem,ze mozna na niej postawic domek przez przypadek
 

DeletedUser8110

Guest
Jest już jedno okienko potwierdzenia, jak dodamy więcej to usuwanie budynków będzie cierpieniem. ;)
 

DeletedUser15643

Guest
ale przy usuwaniu drogi (nie mylić ze szlakiem) taka informacja by nie zaszkodziła :)

tak poza tym po najechaniu na drogę mogłaby się wreszcie pojawiać informacja, co to za "budynek" i z jakiej jest epoki (przydatne przede wszystkim w niższych epokach)

a jeśłi już przy informacjach jesteśmy, to konia z rzędem temu, kto mi odpowie w jakiej epoce mam Szalonego Szaleńca:

klvlujkrmaflrmlydsaouflomrjjhkcxrpxcvdgdsltcgcwgsgufhfmtblejgmzxddpngifryyhrievgweccyjwgknwidizpwfwy
 
Do góry