[Inne] Dodanie funkcji Ile przedmiotów chcesz odebrać ? w paczkach PR 2 i 5 PR

Dodanie funkcji Ile przedmiotów chcesz odebrać ? w paczkach PR 2 i 5 PR

  • Jestem ZA

    Głosy: 2 13,3%
  • Jestem PRZECIW

    Głosy: 9 60,0%
  • Brak ZDANIA

    Głosy: 4 26,7%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

greegor

Szlachcic zagrodowy
Witam
Przesyłam zapytanie czy istnieje możliwość dodania nowej funkcji która uważam jest bardzo potrzebna.
Mam na myśli dodanie funkcji - Ile przedmiotów chcesz odebrać ? , do paczek punktów 2 i 5 PR, identycznie jak jest w przypadku piracki łup.

Klikanie mnóstwo razy żeby wykorzystać te PR po 2 czy 5 jest mocno irytujące i uważam że taka funkcja jest bardzo potrzebna żeby to wykorzystać.
 

Marik

Książę
Brak ankiety. Moim subiektywnym zdaniem, nie widzę żadnego sensownego powodu, żeby wyskakiwało kolejne uciążliwe okienko, z którego w żaden sposób nie skorzystam. No chyba że w opcjach byłaby też możliwość dezaktywacji tej opcji. Jedyny sposób na otwieranie tych paczek 2 i 5 pr to do ofek na targu, nic innego nie przychodzi mi do głowy, bo w perle wpisujesz ilość i nic nie trzeba otwierać
 

greegor

Szlachcic zagrodowy
Hmm, tak. To może być uciążliwe... Tylko gdzie i po co to robisz? :D
Po co :), Gdzieś te PR trzeba było zużyć, np. jak dajesz PR w perłę, Domyślnie PR są zabierane z paczek 10 PR a te z 2 i 5 leżą i trzeba ręcznie sie naklikać żeby zabierać 100 PR

Brak ankiety. Moim subiektywnym zdaniem, nie widzę żadnego sensownego powodu, żeby wyskakiwało kolejne uciążliwe okienko, z którego w żaden sposób nie skorzystam. No chyba że w opcjach byłaby też możliwość dezaktywacji tej opcji. Jedyny sposób na otwieranie tych paczek 2 i 5 pr to do ofek na targu, nic innego nie przychodzi mi do głowy, bo w perle wpisujesz ilość i nic nie trzeba otwierać
Ankieta dorobiona, To mój pierwszy i jedyn POST :) nie wiedziałem o ankiecie :). Okienko jak nii użyjesz to nie będzie się przecież pojawiało .
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Gdzieś te PR trzeba było zużyć, np. jak dajesz PR w perłę, Domyślnie PR są zabierane z paczek 10 PR a te z 2 i 5 leżą i trzeba ręcznie sie naklikać żeby zabierać 100 PR
W okienku wpisujesz żądaną ilość pr. Jak system dobiera paczki, to specjalnie mnie nie interesuje. Zmienia się w inwentarzu liczba posiadanych paczek i tyle. Paczek po 2 i po 5 pr również.
 

Auraya

Hrabia
nie wiem czy choć raz otworzyłam paczkę z inwentarza... wygląda jak pomysł dla zaspokojenia potrzeb obsesyjno/kompulsywnych :)
 
Nie przeszkadzałaby mi ta opcja w niczym. Z drugiej strony też by mi nie pomogła. Nie otwieram nigdy paczek ręcznie, bo i po co?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Po co :), Gdzieś te PR trzeba było zużyć, np. jak dajesz PR w perłę, Domyślnie PR są zabierane z paczek 10 PR a te z 2 i 5 leżą i trzeba ręcznie sie naklikać żeby zabierać 100 PR


Ankieta dorobiona, To mój pierwszy i jedyn POST :) nie wiedziałem o ankiecie :). Okienko jak nii użyjesz to nie będzie się przecież pojawiało .
przeciez wpisujesz w oknie perły ile chcesz PR wrzucić... nie musisz ich wyciągac z paczek...
nie wiem czy choć raz otworzyłam paczkę z inwentarza... wygląda jak pomysł dla zaspokojenia potrzeb obsesyjno/kompulsywnych :)
kiedyś do badań trzeba było otwierać, zmienili to niedawno
 
Status
Zamknięty.
Do góry