[Jednostki] Dobosz

Czy popierasz tą zmianę?

  • Tak

    Głosy: 1 5,6%
  • Nie

    Głosy: 14 77,8%
  • Obojętne

    Głosy: 3 16,7%

  • W sumie głosujących
    18

bartekmod

Książę
w moim odczuciu, Dobosz powinien odrobinę inaczej funkcjonować w walce

kiedy zabijemy Dobosza, pozostałe jednostki powinny tracić tą dodatkową kratkę życia, w końcu nie ma Dobosza... więc dlaczego ta kratka życia zostaje??
 

DeletedUser8507

Guest
Hymmm moja teoria jest taka że skoro dobosz podnosi morale to raczej jest też lubiany w armii. A zatem ta kratka zostaje aby sie zemścić za śmierć dobosza
A zresztą nie trzeba tego zmieniać
 

DeletedUser12062

Guest
Z opisu jednostki przed jej pojawieniem się wnioskowałem, że ten bonus będzie wyglądał inaczej (ten dodatkowy pancerz bez względu na siłę jednostki atakującej będzie znikał po pierwszym ataku a następnie normalnie w drugim ataku życie). Skoro jest jak jest lepiej aby tak zostało. Dobosz nie posiada prawie zupełnie obrony i ta jednostka po takiej zmianie straciłaby jakikolwiek sens ;). Teraz sporadycznie się przydaje.
 

DeletedUser6174

Guest
Obojętne, bo jednostka i tak jest bezużyteczna, z jej bonusem czy też bez niego.
 

DeletedUser7795

Guest
W opisie Dobosza nie ma wzmianki o utracie tej jednej kratki zdrowia po jego śmierci więc według mnie powinno zostać tak jak jest.

Nie, nie używam doboszów :]
 

DeletedUser

Guest
Dobosza trzeba zmodyfikować by był przydatny, a nie pogarszać go jeszcze. W ogóle to przydała by się porządna koncepcja działania dobosza.
Racja. Nieuzasadniony skrót myślowy z mojej strony, powinienem był napisać "Moim zdaniem też lepiej Dobosza nie modyfikować pod proponowanym kątem", ale już mleko rozlane ;). Także uważam, że jak już, to powinno się go polepszyć, choćby przez podwyższenie parametrów (skromna obrona jest zrozumiała, ale w tym wypadku chyba jest za niska).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Szczerze? Dobosz jest fatalną jednostką bez zastosowania, usuńcie koszary i tyle, modyfikacji nie będzie a jak będzie to spóźniona o pół roku, sama znam kilkanaście osób co usunęły koszary, jak wprowadzą modyfikacje to wiecie co te osoby powiedzą ;)

Dlatego usuńcie ten bębenek i po problemie.
 

Molthess

Baron
Mam koszary dobosza lecz jeszcze ich nie stawiałem. Mam też kilka niezależnych doboszów i czekam na ich poprawę. Niech sobie będą, mi to na razie nie przeszkadza. Użytek z nich nijaki lecz czekam aż IG zrobi z nich użyteczne jednostki. Prawdopodobnie przyjdzie czekać na to z ruski rok albo dłużej.
 
Do góry