Do czego można użyć akcji przechowaj budynek?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17395
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17395

Guest
Mam już kilka z wypraw i na razie nie mam pomysłu do czego ich użyć. Wypadają z diamentowych relikt ów więc powinny być dobre, ale tak szczerze to nie wiem czy w ogóle mogą się do czegoś przydać
 

DeletedUser16730

Guest
Przydają się. Jeśli rozwijasz epoki to stare budynki eventowe zaczynają być mało opłacalne. Wtedy je chowasz do schowka i stawiasz nowsze, a stare czekają aż osiągniesz dużo wyższe epoki, wtedy je możesz postawić z powrotem i podnieść do swojej aktualnej epoki.
 

DeletedUser17497

Guest
Według mnie specjalnie przydatne nie są. Przydają się pewnie tym którzy chcą usunąć dany budynek z miasta, ale jednocześnie szkoda im go wyrzucać (np. w przypadku jakiegoś unikatowej, eventowej budowli).
 

DeletedUser17201

Guest
Przydają się w zadaniach: zdobądź x zadowolenia.
Niby można naklikać pomników, ale mi się nie chce (zwłaszcza jak x>2000), chowam do inwentarza np. cmentarz i stawiam go ponownie ;)
 

DeletedUser19136

Guest
Do takich zadań najlepszy jest budynek Wrota boga słońca, albo twarz starożytnych, które jak się robi wyprawy to ma się tego pełno w inwentarzu. A opcja przechowaj budynek przydaje się gdy nie mamy miejsca w mieście, a szkoda nam skasować bezpowrotnie jakiegoś budynku np eventowego. Czyli tak jak napisali gracze we wcześniejszych postach:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry