Dlaczego screen nie jest dowodem???

Status
Zamknięty.

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
W dniu dzisiejszym miala na swiecie A sytuacja kuriozalna gdy jeden z graczy ale nie zwykly szeregowy, grozil mozliwosciami i dojsciami ze skasuje graczom, graczowi konto/konta jesli tylko bedzie mial na to ochote....doslownie (ten gracz gra tam ale takowych uprawnien nie posiada niby na tym swiecie).Nie raz nie dwa a dokladnie trzy....... grozenie szantazowanie........dla dowodu kto mogl porobil screeny i teraz.......nagle z tej samej gildii zaczelo sie kropkowanie calego czatu globalnego ....czyli tzw spam.....kropkowanie poprzez stawianie tych znakow w celu ..........no wlasnie uprzedzony wczesniej,oprocz screenow zglosilem poprzez formula wiadomosci "zglos" "raport"
ale to bardziej pro forma.......i teraz gdybym tego nie zrobil ,dowiedzialem sie ze screen nie jest dowodem na wine czy naduzycie czy zlamanie regulaminu a wlasnie ta opcja "zglos".
Zatem chcialbym sie zapytac kolezanek kolegow jakbym nie wcisnal tej opcji to jak komus udowodnic wine grozby etc skoro screen cos najoczywistszego nie jest dowodem???
screen oczywiscie calej strony offline.
Jak ma racz sie bronic kiedy ta formula zglos nie ma swojej historii i gracz nie moze sie do niej odniesc.....czy to nie ma sie tak jak nagranie przestepstwa ale nagranie nie jest dowodem gdyz oprawca nie wyrazil na to zgody??? dokad to zmierza???
 

Azzie

Baron
Czyli na czacie można pisać WSZYSTKO. Groźby, bluzgi, hejt. I nic za to nie grozi, o ile będzie się pamiętało o pisaniu kropek.... Fajne :)
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Bozka to jak udowodnic wine? filmik dodam tez tak samo jak screen nie jest dowodem.....
Powotorze........wiele screenow i to calej strony offline nie samego wyrywka dialogu
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Ale nie masz do niej odniesienia i historii.......dlaczego ciagle jestes na nie ze wszystkim co jest jawna kpina?
wszyscy to juz zauwazyli i nawet mam na prv.
Ok kliknelas zglos........przez tydzien nic sie nie dzieje......i co teraz?:-) z pamieci bedziesz dawac godzine miejsce i czas?:-)
 

Bożka123

Hrabia
Po kliknięciu zgłoś sprawa przestaje Cię interesować. Nie dowiesz się o jej losach. Chyba to jasno wynika z regulaminu.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Grozby i szantaz jasno wynika z regulaminu..........zwlaszcza ze grozi bez podstawnie nie zwykly gracz a przedstawiciel regulaminu...i to publicznie
czytasz co piszesz ?
 

Azzie

Baron
Czat jest taką formą komunikacji, przy której nie spodziewam się, żeby długo trzymali historię. Zapewne znika natychmiast, jak wypadnie z okienka. Co do regulaminu, to niby jest to sprawa właściciela i można się nie zgodzić i nie grać, jednak przy obecnych "udogodnieniach" jest to śmieszne, że mam się sprawą nie interesować. Standardy iście pisowskie, choć z Niemiec wyszły...
 

Bożka123

Hrabia
Mam wrażenie ,że nie rozumiesz tego co napisałam. Mnie interesuje zaprzestanie obrażania, a nie kara i jej rodzaj. Kara nie jest moją sprawą.
 

Fatherland

Książę
Bożka to że ręka rękę myje tutaj to już nie od dziś wiadomo ;)

można zgłosić screen albo post... opcja zgłoś i tak samo jak screen, oni mają obowiązek znaleźć archiwum rozmowy i zweryfikować zgłoszenie.. nie ma znaczenia jaką drogą...
 

Bożka123

Hrabia
Nadal się nie rozumiemy. Jak ktoś nazywa mnie głupią ...... to wysyłam mu usmiech, ale jak starą ...... to klikam zgłoś po to, żeby więcej mnie tak nie nazywał ;)
 

Azzie

Baron
A ja uważam, że info czy zgłoszony został rozpatrzony pozytywnie czy negatywnie powinno zostać podane. Kara mnie nie interesuje, do czasu recydywy.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
z calym szacunkiem ale zasada regulaminu jak i kazdego prawa pisanego od wiekow jest wina i kara
a nie sama wina i poczucie pseudo wstydu czy zlamania kregoslupa moralnego ze ktos sie obudzi.
Ja akcpetuje regulamin prawo i tak samo wymagam tego od kazdego innego a zwlaszcza od tych co stoja na strazy prawa.....
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
System raportowania niewłaściwych wiadomości istnieje po to by z niego korzystać. Dzięki temu mamy możliwość analizy zgłoszonej treści i możemy na nią odpowiednio zareagować.

O naszych działaniach nie będziesz poinformowany, bez względu na to, czy napisałeś zgłoszenie w systemie supportu, czy użyłeś przycisku "Zgłoś".
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Tak ,tylko ze podalem informacje ze gdyby nie szybkosc i ostrzezenie od zyczliwej osoby,gildia tejze osoby zamknelaby mi taka mozliwosc poprzez zaspamowanie czatu i wtedy nie ma dowodu,nie ma winy nie ma kary ,pomimo calej oczywistosci i zaistnialej sytuacji na forum publicznym i swiadkach.
Wtedyby byloby slowo za slowo czyli nic.To po prostu nie tyle dziwi co razi
Wiec ktos spamujac kropkujac na szybko global ...wiedzial co robi i w jakim celu
 
Ostatnia edycja:

Markiz.

Książę
Po zalogowaniu się do gry widzisz wpisy na czacie sprzed iluś tam minut/godzin (nie wiem czy nie jest to określona liczba wpisów/linijek). Natomiast jeśli będziesz przez dłuższy czas zalogowany, to te wpisy nie znikną, nawet jak ktoś zaspami czat setkami kropek. Dopóki się nie przelogujesz powinny być widoczne. nie wiem jak jest na apce, ale to co napisałem tyczy się przeglądarki na kompie.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Marques
wielokropki zamykane co chwile jako zdanie w moment zapelniaja czat
nie powiem Ci sprawdz:-) ale tu szlo bardzo szybko.tego bylo dziesiatki i dochodzily osoby postronne jak to na globalu z ofertami etc.
bardziej tutaj chodzilo mi o dwa aspekty........screen jako smiec nie dowod a dwa ze masz wtedy zerowa linie obrony przed kims dzialajacym cynicznie wyrachowanie.powtarzam z czesci poczatkowej.to nie zwykly "szary" gracz.
Temat ma bardziej na celu uswiadmienie ze screen czy film nie jest dowodem zadnym dla regulaminu ale tylko u nas z tego co doczytalem doglebnie.
 

kasia2389

Arcyksiążę
To nie ma żadnego znaczenia. W logach są wszystkie wpisy i administracja może sprawdzić co tam kto nabazgrał.
 

Markiz.

Książę
Nie ma znaczenia. Dopóki jesteś zalogowany, zawsze możesz przewinąć czat do interesującej Cię wypowiedzi, zrobić screena, zgłosić, etc... Na szczęście nie jest to tak spartolone jak wiadomości grupowe, że po każdym wpisie przenosi Cię do ostatniego. Można spokojnie poczytać.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
Powtarzam ze screen nie byl dowodem i nie jest wedle regulaminu.
Kasia2389 tu zaszlo zlamanie regulaminu
3.3 Łamaniem zasad jest podszywanie się pod Obsługę Forge of Empires lub sugerowanie znajomości z Obsługą Forge of Empires, pozwalające na lub mające na celu uzyskanie określonego zachowania innego gracza.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Powtarzam ze screen nie byl dowodem i nie jest wedle regulaminu.
Administracja nie potrzebuje screna, oni maja logi serwera, tam są takie rzeczy, że nawet sobie nie możemy wyobrazić, w sumie to pewnie wszystko, nawet prywatne czaty i maile i to z przed wielu lat o ile nie od początku gry.
 

Lucas Mroz

Szlachcic zagrodowy
i do brzegu.........grozi wymusza pewne zachwowanie wedle jej przyjetych norm i humoru na forum publicznym........gracz ktory nie posiada uprawnien supporterskich na swiecie A,odpisuje w miedzyczasie wszystkim jako suporter na zapytania nawet nie do niej kierowane........sa zglaszane wypisywane grozby i nieprawidlowosci i naduzycie przez ta osobe,lamanie regulaminu.........na post ze screeeny zostaly zrobione......czat nagle zostaje zasypany spamem ciagle tej samej gildii by zakryc dowody......potem zglaszajacy dowiaduje sie ze screen nie jest dowodem zadnym a tylko formula "zglos"......i ostatnie wioslo do brzegu........
gdyby nie powiadomienie ze tylko "zglos" dziala ...tematu by nie bylo bo czat globalny ma limit wspisow zajechany poprzez spam....
ot i wsio
Chce dac tylko jedno do zrozumienia ze osoba nienaznajaca dokladnych arkanow regulaminu jest bezbronna i wali glowa w mur i na to jestem za stary by to dogonic ze cos oczywistego z pelnym offline nie moze byc dowodem w sprawie
 
Status
Zamknięty.
Do góry