Diamenty

  • Rozpoczynający wątek MACO3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3

Guest
Widzę, że chyba za dużą rolę grają tutaj emocje. Zatem kolejne wyjaśnienie, tym razem już dokładnie na temat sms:

W przypadku zagubienia płatności po drodze, tj. zanim dotarła do nas (np. u operatora sieci komórkowej), my zwyczajnie o danej płatności nie wiemy. Tj. możemy co najwyżej zobaczyć, że została rozpoczęta sesja zakupu, ale póki kwota z sms nie dostanie się do pośrednika, to po prostu widnieje taka transakcja jako płatność nieukończona. W tej sytuacji możemy jedynie zalecić kontakt z operatorem sieci komórkowej, w celu wyjaśnienia sprawy. Jest bowiem logiczne, że nie możemy przyznać Diamentów, jeżeli nie mamy za nie wpłaty.

Prosimy również powstrzymać się od sugerowania, że nasza firma posuwa się do kradzieży pieniędzy. Jest to krzywdzące i zarazem nielogiczne, bowiem za przyznanie Diamentów nie ponosimy żadnych kosztów produkcji (to nie jest "żywy" towar, jak np. kubek, koszulka czy szafa, których zachowanie dla siebie dawałoby korzyść finansową), mają one jedynie potencjalną wartość, za którą mogą zostać nabyte (tj. "produkcja" Diamentów nie pociąga za sobą dalszych kosztów). Nieprzyznanie ich przy jednoczesnym posiadaniu wpłaty działałoby wyłącznie negatywnie skutki. Doskonale o tym wiemy.

Życzę miłego dnia i liczę, że to rozjaśnia sprawę!
 

DeletedUser

Guest
Nic nie rozjaśnia!!!Bo diamentów jak nie było tak nie ma!!!A usuwanie i blokowanie to już szczyt chamstwa i utwierdzanie nas w fakcie że jesteśmy naciągani na kasę.Ja równierz nie odpuszczę i nie podaruję moich pieniędzy za które nic nie dostałem.Fajną reklamę sobie robicie,napewno będę polecał tą grę innym osobom.
 

DeletedUser

Guest
A jakie jest wytłumaczenie w przypadku płatności przelewem kiedy potwierdzenie od razu zostało wysłane?
Jakie rekompensaty proponujecie graczom za takie zwłoki w wydawaniu diamentów, przecież my po coś je kupujemy ? bo je potrzebujemy na konkretne działania które przez to nas wstrzymują i rozwój gry!
 

DeletedUser1724

Guest
Bryfft no ale skoro u Was widnieje iż transakcja została rozpoczęta czyli można powiedzieć sms poleciał to czy można winić operatora naszej sieci komórkowej, że do Was ta płatność nie dochodzi ??? Bo jakby była to wina operatora sieci komórkowej to w ogóle kasy by nie wcieło i sms-a nie wysłało, a skoro Wy widzicie tą transakcję jako rozpoczętą to już wina po Waszej stronie z technicznego punktu widzenia.
Wcześniej winiliście banki i księgowania, teraz winicie operatorów sieci komórkowych....

Pierw byłem po Waszej stronie ale teraz to już przeginacie winiąc wszystkich w około bo z Waszej strony jest wszystko ok.
Nie chcę być niemiły lecz odsyłanie każdej osoby do przysłowiowego "diabła" jest nie na miejscu i wypadałoby chociaż napisać, że przyjrzycie się tej sprawie dokładniej i pierwsze co powinniście zrobić to skontaktować się z Waszymi pośrednikami w płatnościach czy czasem w ich systemie nie ma luk/błędów, przez które właśnie te wysłane pieniądze nie dochodzą tylko wiszą gdzieś....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
DRDAMIAN napisał:
A jakie jest wytłumaczenie w przypadku płatności przelewem kiedy potwierdzenie od razu zostało wysłane?
Zacytuję siebie z wcześniejszego posta:
Bryfft napisał:
Jeśli chodzi o przelew, to zależy jakiego się dokona. Przelew tradycyjny nie może być załatwiony od razu (ze względu na księgowania między bankami, które zawsze trwają przynajmniej kilka godzin, a w weekend nie są przeprowadzane w ogóle). Przelew błyskawiczny (typu Przelewy24) powinien doładować konto w grze właściwie od ręki.

Apocalypto napisał:
Bryfft no ale skoro u Was widnieje iż transakcja została rozpoczęta czyli można powiedzieć sms poleciał to czy można winić operatora naszej sieci komórkowej, że do Was ta płatność nie dochodzi ??? Bo jakby była to wina operatora sieci komórkowej to w ogóle kasy by nie wcieło i sms-a nie wysłało, a skoro Wy widzicie tą transakcję jako rozpoczętą to już wina po Waszej stronie z technicznego punktu widzenia.
Zaszło nieporozumienie. Rozpoczęta sesja płatności jest wtedy, gdy gracz wejdzie na podstronkę zakupu i wprowadzi nr telefonu. W tej chwili my już widzimy sesję, mimo że sms jeszcze nie został wysłany.
 

DeletedUser1724

Guest
No to troszkę zmienia postać rzeczy faktycznie.... Ale Bryfft Wy macie tylko monit transakcji z tego kroku co napisałeś czy też dalsze etapy są monitorowane ??? Bo chyba powinna być u Was informacja czy sms został wysłany czy też nie :) Ale jeżeli tylko i wyłącznie u Was widać to iż ktoś tylko wejdzie w podstronę i wpisze swój numer to troszkę bez sensu....
 

DeletedUser

Guest
A z jakiego powodu dzisiaj nie mogę od rana wejść do supportu?Pytałem już gdzie szukać ewentualnej odpowiedzi od nich.Też nie dostałem odpowiedzi ale z pewnością zaraz mi napiszesz że to nie możliwe.Piszesz mi że wysłano mi jakieś zapytanie,ale gdzie ono jest?Pytasz o mój nick który nie wiem ile razy już podawałem i ciągle Wy go nie znacie.Niby coś robicie,pytacie,coś tam na odczepnego napiszecie ale konkretów żadnych nie ma.A na nich nam zależy.
 

DeletedUser

Guest
Bryfft

Klikasz diamenty, pojawia się strona ile chcesz kupić, zaznaczasz wybierasz rodzaj płatnosci - PRZELEW24 i daje przez MBANK! od razu mam potwierdzenie i WY także, a DIAMENTÓW nie mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jest przelew24!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szlak mnie trafi.
Wytłumacz mi tu proszę ja chce te pieniądze odzyskać nie chce tych diamentów, do kogo pisać i w jakiej formie (mail, telefon, pismo) o zwrot!
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że chyba za dużą rolę grają tutaj emocje. Zatem kolejne wyjaśnienie, tym razem już dokładnie na temat sms:

W przypadku zagubienia płatności po drodze, tj. zanim dotarła do nas (np. u operatora sieci komórkowej), my zwyczajnie o danej płatności nie wiemy. Tj. możemy co najwyżej zobaczyć, że została rozpoczęta sesja zakupu, ale póki kwota z sms nie dostanie się do pośrednika, to po prostu widnieje taka transakcja jako płatność nieukończona. W tej sytuacji możemy jedynie zalecić kontakt z operatorem sieci komórkowej, w celu wyjaśnienia sprawy. Jest bowiem logiczne, że nie możemy przyznać Diamentów, jeżeli nie mamy za nie wpłaty.

Człowieku.. jesteś głupi czy udajesz takiego?? chyba pisze jasno że tranhsakcja została zakończona pomyślnie więc mi tu nie pisz o winie operatora i że płatność nieskończona..
Jesteście złodziejami i tyle.. tylko faktycznie.. kogo oszukujecie? może właściciela gry??
bo płatnośc poszła.. z ciekawości skontaktowałem się z operatorem który potwierdził.. sms INNO na numer 7968 został dostarczony.. otrzymałem także potwierdzenie dokonania płatności u was na stronie jak i smsem zwrotnym razem z kodem zakupu który też wam wysłałem na support.. i co?? masz problem ze sprawdzeniem tego?
A ty grasz głupka i udajesz że wszystko jest ok.. i nie wygrasz.. gwarantuje ci to.. takich jak ty w sieci na pęczki.. zarabiać chcą ale nie znają się na swojej pracy i udają znawców tematu..
 

DeletedUser1988

Guest
Mam ten sam problem.Kasa poszła a diamentów nie ma... Dodam tylko,że u konkurencji (np.Seafight) po dokonaniu płatności kartą kredytową towar (perły) są NATYCHMIAST dopisane do konta..Widocznie można...pzdr,
 

DeletedUser1724

Guest
bo płatnośc poszła.. z ciekawości skontaktowałem się z operatorem który potwierdził.. sms INNO na numer 7968 został dostarczony.. otrzymałem także potwierdzenie dokonania płatności u was na stronie jak i smsem zwrotnym razem z kodem zakupu który też wam wysłałem na support.. i co??

Nie chciałbym nikogo obrażać ani też osądzać za w czasu ale po tym co napisałeś widać chyba, że coś z naszym CM jest nie tak... Kurna Bryfft rozumiem, że okradać i oszukiwać można obcokrajowca ale żeby rodaka to już przegięcie z deczka..... Skoro płatność do Was dotarła o której wie właściciel gry to chyba już teraz leży w Twojej gestii by się z nim skontaktować i wyjaśnić tą sprawę bo jak dla Ciebie danie komuś paru diamentów, które Was i tak nic nie kosztuje to w czym leży problem ???

Mi się wydaje, że tutaj ktoś pociąga za nie odpowiednie sznureczki próbując umyć swoje rączki od odpowiedzialności :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odzyskać będzie ciężko.. raczej trzeba pójść na to by innym opisywać na forach itp praktyki tu stosowane..
szkoda też pisać do operatora głównego gry.. po prostu pewnie akceptują takie numery i tyle.. lepiej poszukać gier z dala od inno games..
Takich gier wyłudzających pieniądze w sieci pełno.. ja straciłem tylko 11 zł (pozostałej kasy nie liczę bo wszak otrzymałem za nie diamenty) inni może więcej.. im tam wisi że paru graczy odejdzie których naciągnęli.. znajdą się inni..
Ale przynajmniej dzięki rozesłanym informacją uratuje jakieś osoby od dawania robić się w konia..
Gry mają do siebie że czasami coś tam nie gra.. że z winy pośrednika źle działają płatności ale wiem też po udziale w innych grach że odpowiednia załoga podchodząca do swojej pracy profesjonalnie nawet największy problem z płatnością potrafią załatwic chociażby przez odpowiedni kontakt z klientem i staranie się wspólnie rozwiązać problem..
Jak tu ktoś pisał że nawet skan wysłał i nic.. w innej grze z innymi ludźmi nie byłoby problemu..
Panowie z inno games myślą że są pępkiem gier internetowych.. więc powodzenia.. ja nie odpuszczę.. zrobiłem skany tego wątku.. kontaktu z supportem.. poprosiłem też znajomych i graczy z mego świata by mi przesłali skany z ich próby odzyskania pieniędzy lub otrzymania diamentów poprzez rozmowę chociażby z p. Bartłomiejem na supporcie który uważa się (a pewnie jest) za community manager firmy InnoGames.. (jak to dumnie brzmi :) )

a najlepiej grac za darmo :) nie chcą mojej kasy to kij im w oko:) ot.. polska szkoła businessu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
Jakby tak każda osoba która nie dostała Diamentów tutaj się wpisała to byłoby widać rozmiar problemu, a tak to tylko paru się odważyło odezwać, a reszta siedzi cicho w obawie pewnie o bana lub usunięcie konta (przez przypadek) ^^

§ 14 Ograniczenie odpowiedzialności

14.1 Z zasady InnoGames zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności innej, niż opartej na poniższych zasadach.

InnoGames podlega roszczeniom o rekompensatę i roszczeniom odszkodowawczym („Roszczeniom”) z tytułu naruszenia umownych i innych obowiązków tylko w przypadku

- umyślnego działania lub rażącego zaniedbania,
- spowodowania rażącego i umyślnego zagrożenia życia lub zdrowia,
- przejęcia gwarancji jakości,
- rażącego lub umyślnego naruszenia istotnych obowiązków umownych,
- rażącego naruszenia prawnie chronionych dóbr w rozumieniu § 44 TKG (niemieckiego prawa telekomunikacyjnego) lub
innego rażącego naruszenia prawa.

Rekompensata za naruszenie istotnych zobowiązań umownych ogranicza się do typowych, przewidywalnych szkód, o ile nie nastąpiło umyślne działanie lub rażące zaniedbanie, albo zagrożenie życia lub zdrowia, przejęcie gwarancji jakości lub nie wynikło z odpowiedzialności za bezpieczeństwo produktu.

14.2 Przewidywalne szkody ograniczone są do kwoty € 250,00 na jedno Konto. Powyższe wyłączenie odpowiedzialności dotyczy również pracowników, współpracowników i przedstawicieli InnoGames, w szczególności na korzyść udziałowców, współpracowników, przedstawicieli, organów i ich członków w związku z ich własną odpowiedzialnością.

14.3 W tym wypadku, zmiana obowiązku udowodnienia na niekorzyść Użytkownika nie wiąże się z powyższą regulacją.

14.4 InnoGames udziela pomocy tylko odnośnie własnej oferty.

14.5 InnoGames jednoznacznie odcina się od treści stron, do których prowadzą bezpośrednie lub pośrednie odnośniki (tzw. linki) na stronach InnoGames, a które nie należą do oferty InnoGames. InnoGames w żadnym stopniu nie odpowiada za treść tych stron. Odpowiedzialność za tą treść spoczywa na operatorach danych stron.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
większość graczy nawet na forum nie wchodzi.. bo to miejsce już dla tych którzy chcą się bardziej zintegrować z grą..
a i też czekają z nadzieją że może kiedyś im łaskawie p. Bartłomiej da to za co zapłacili..
a może diamenty są tylko u innych graczy:) załoga foe kręci lody.. bo raczej sami nie mogą operować diamentami.. bo właściel poszedłby z torbami..
 

DeletedUser3

Guest
Skoro temat odszedł od rzeczowej rozmowy, a stał się miejscem służącym do obrażania pracowników firmy, to go kończymy, niestety takiego zachowania nie możemy akceptować na forum gry.
Wszelkie problemy z zakupem Diamentów prosimy zgłaszać przez support: klik.

Życzę miłego dnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry