Diamenty

  • Rozpoczynający wątek MACO3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Coś tu się nie dobrego dzieje.Dzisiaj dwa razy chciałem kupić diamenty i nic z tego.Kasiore mi zabrało a diamentów mi nie dało.Ma ktoś na to jakąś rade?Gdzie to można zgłosić?Do supportu nie mogę bo się wyświetla po niemiecku.Czuję się oszukany tym bardziej że już raz miałem taki sam przypadek.Proszę o jakąś rade jeśli ktoś jest w stanie mi ją udzielić.Pozdrawiam.
 

DeletedUser1604

Guest
Jaki rodzajem płatności dokonałeś zakupu diamentów?
 

DeletedUser1152

Guest
też tak miałem na grze innej normalnie przysyłało w 0.5 sec a tu nagle nic . potem gram i nagle 4 godziny później dostałem. więc może poczekaj
 

DeletedUser6

Guest
Jeżeli faktycznie zakupiłeś diamenty to możesz być pewny, że zostaną Ci one przyznane. Piszesz, że próbując się z nami skontaktować przez System Supportu okna wyświetlają Ci się po niemiecku - wiemy o tym problemie. Mimo to spróbuj do nas napisać.
 

DeletedUser

Guest
Najpierw przez telefon stacjonarny a potem przez sms.Poprzednio jak mi zabrało kasę a nie dało diamentów to do tej pory nie dało tych zaległych więc obawiam się że teraz też tak będzie.Normalnie mnie oszukano i okradziono.
 

DeletedUser6

Guest
Tak jak pisałem wyżej. Spróbuj się z nami skontaktować przez System Supportu. Ogólnodostępne forum jest miejscem do tego nieodpowiednim, gdyż przy tego typu zgłoszeniach prosimy graczy o podanie pewnych informacji, które niekoniecznie chcieliby upubliczniać. Nie znam nawet jednego gracza, który nie otrzymałby opcji premium w Forge of Empires czy też innych grach InnoGames faktycznie ją zakupując.
 

DeletedUser1991

Guest
To widocznie należymy do pechowców :( gdyż wczoraj zakupiłem poprzez "Paysafecard" i do dzisiaj nie mam diamentów.Również wczoraj o 15:55 pisałem do supportu i do teraz nie mam żadnej odpowiedzi jednym słowem pieniądze zostały wyrzucone w błoto.
 

DeletedUser

Guest
Czy chciałbyś powiedzieć że próbuję wymusić za darmo te diamenty?Nie mam 5 lat i gdybym za nie nie zapłacił to bym się o nie nie upominał.Daj spokój już z tym "czy faktycznie zostały zakupione".Tak faktycznie je chciałem kupić ale nie dostałem ich pomimo skasowania należności za nie.
 

DeletedUser6

Guest
@ Moerser
Sprawdzałem aktualny status Twoje zgłoszenia - czeka w kolejce na rozpatrzenie.

@MACO3
Nie sugeruję, że diamentów nie zakupiłeś. Chcę dać Wam tylko do zrozumienia, że każdy kto dokona zakupu prędzej czy później diamenty otrzyma.

Wszystkie zgłoszenia wysyłane przez System Supportu gry są rozpatrywane. Jednak czasami trzeba uzbroić się w cierpliwość gdyż sprawami związanymi z płatnościami w naszym zespole zajmuje się tylko Community Manager.
 

DeletedUser2017

Guest
równiez zakupiłem diamenty przed południem sms'em i do tej pory nic nie dotarło do mnie
 

DeletedUser

Guest
Czyli rozumiem że te które kupiłem 3 tygodnie temu też dostanę kiedyś?Toż to niesamowite!!!Dzisiaj płacę a dostanę nie wiadomo za jaki czas.Wezcie to zlikwidujcie jeśli tak ma to działać.Tylko ludzi wkurzacie.Jaka kolejka?Jakie rozpatrzenie?Najpierw biorą kasę a potem rozpatrują?Co to ma być?
 

DeletedUser3

Guest
Właściwie ponad 99% płatności przechodzi bez żadnych problemów. Ale to wszystko tylko technika, a ona czasami zawodzi. Stąd zdarzają się problemy. Tak, jak czasami może nie działać telewizja, radio, poczta może zgubić list, tak i w płatnościach internetowych mogą pojawić się jakieś awarie, zwłaszcza że idzie przez wielu pośredników (inaczej się nie da, uprzedzając pytanie - InnoGames produkuje gry, a nie systemy płatności).

Jeżeli więc ktoś znajdzie się w tym pechowym <1% graczy, to przepraszamy za trudności i zapraszamy do supportu, tak, jak zostało to już powyżej napisane. Problemy z płatnościami mogą zostać załatwione praktycznie tylko tam.
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym także się dowiedzieć dlaczego za aktywacje konta też nie dostałem diamentów.Czyżby też czekało na rozpatrzenie?
 

DeletedUser692

Guest
Jak rozśmieszają mnie tacy ludzie... Wiedziałeś że płacisz więc przestań jechać Team że są złodziejami - to tylko pośrednicy.
To gra beta, jeszcze gra nie jest rozwinięta a co dopiero system płatności.
A jeżeli nie potrafisz aktywować konta już PO aktualizacji to już twój problem ;)
 

DeletedUser

Guest
dragon0303 sam jesteś śmieszny.. Wersja beta gry nie oznacza że płatności mogą niedziałac prawidłowo a ludzie tracic pieniądze.. Ja też kupiłem.. kasa z telefonu ściągnięta a w supporcie mi piszą że nie ma wpłaty i tyle.. Dla mnie to czyste złodziejstwo jest. Może mnie wyrzucą z tej gry za to ale wali mnie to. Wydałem już trochę grosza na to i pewnie bym wydał więcej.. Ale skoro prostą odpowiedzią "nie ma i już" załatwi sprawę to ta gra jest oszustwem i tyle..
Wersja beta nie upoważnia ich do tego by pod tym pretekstem tlumaczyc ewentualnie czemu to kasa z konta mi znikla a diamentow nie ma i nie bedzie..
 

DeletedUser

Guest
Dragon0303 śmieszne jest to że wogóle zabierasz głos w tej kwestji skoro nic mądrego nie potrafisz powiedzieć.Mam to gdzieś że gra jest w wersji Beta.Skoro zabiera kasę to powinno też dawać diamenty a jeśli nie działa system płatności to dlaczego tylko w jedną strone?Czemu nie na odwrót się system myli?Zastanów się najpierw zanim coś napiszesz.
 

DeletedUser2054

Guest
ja wcale niemogę kupić bo jak kliknę na diamęty to wyświetla mi się biała strona i więcej nic , może mam za słaby internet ?
 

DeletedUser

Guest
kolejny dzień i cisza.. czyli co? liczycie że w ten sposób oszukacie więcej osób chcących kopić diamenty tłumacząc się potem wersją beta? może jakieś słowa wyjaśnienia a nie odsyłanie do supportu na którym jedyna odpowiedź to "nie ma.. bo nie ma"..

wyciągnęliście może odemnie 11 zł i to na tyle.. nie chcecie graczy którzy chcą płacić to nie.. takimi praktykami długo ta gra na polskim rynku nie przetrwa.. a ja nie odpuszczę tych 11 zł i próby okradzenia mnie.. bo to zwykłe złodziejstwo jest..
sam w swoim serwisie mam płatności sms i nigdy dokonane wpłaty od klientów nie znikają.. zawsze są do odnalezienia.. chyba że współpracujecie z firmą która tak samo jest niewiarygodna.. A mnie to lata.. kupiłem.. kasę z konta ściągło i jeżeli nie chcecie mi da tych diamentów to jesteście zwykłymi oszustami licząc na internautów ze odpuszczą sobie te stracone pieniądze..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1988

Guest
Masz rację! Problem polega na tym ,że to Ty decydujesz w co grasz i na co się godzisz. Gra Seafight potrzebowała 3 lata ,żeby uregulować system płatności. Teraz po każdym przelewie
'perły' są dodawane do konta NATYCHMIAST! Ja też dokonałem przelewu 2 dni temu ...i czekam. Oni wiedzą,że jeżeli chcą pozostać na rynku, to muszą dostosować grę do potrzeb graczy, bo to jest dla nich 'to be or not to be'...Reszta należy do nas...
pzdr,
 

DeletedUser3

Guest
Jeśli chodzi o przelew, to zależy jakiego się dokona. Przelew tradycyjny nie może być załatwiony od razu (ze względu na księgowania między bankami, które zawsze trwają przynajmniej kilka godzin, a w weekend nie są przeprowadzane w ogóle). Przelew błyskawiczny (typu Przelewy24) powinien doładować konto w grze właściwie od ręki.
Jeśli więc u konkurencji wszystkie przelewy są załatwiane natychmiast, to znaczy że po prostu wyłączyli możliwość dokonania tradycyjnego przelewu. U nas jest ona ciągle aktywna.

piotruspan napisał:
a nie odsyłanie do supportu na którym jedyna odpowiedź to "nie ma.. bo nie ma"..
Wszystkie zgłoszenia w supporcie, które są związane z brakiem Diamentów, za które Użytkownik, wedle swoich słów, zapłacił, trafiają do mnie, a nie przypominam sobie, bym udzielił takiej odpowiedzi komukolwiek, kto miał problem z płatnością w InnoGames.
Jeżeli takie zdanie o supporcie wynika z złych doświadczeń w innych grach, to prosimy o to, by nie sugerować, że tu jest podobnie, bo to nie są nasze standardy.

Pozdrawiam! :)
 

DeletedUser1724

Guest
Hehe tak czytam ten temat i cóż... można powiedzieć, że osoby kupujące te diamenty w piątek w ogóle nie liczą się z tym, że wiele instytucji bankowych czy też różnego rodzaju pośredników w płatnościach internetowych nie pracuje w weekendy, a tym samym nawet przelewy wysłane w piątek mogą być dopiero zaksięgowane w poniedziałek... Wszystko zależy nie od jednej osoby czy instytucji tylko jak już wcześniej wspomniał Silver tutaj przelewy przechodzą przez wiele rączek i czasem bywa tak, że faktycznie gdzieś się zagubi nasz przelew.

Jeżeli Wy ze spokojem będziecie podchodzić do takich sytuacji to też Administracja ze spokojem będzie mogła Wam pomóc bo w przeciwnym razie wprowadzacie zamęt w którym łatwo się pogubić i na pewno nie przyspieszycie wyjaśnienia tej sprawy tylko ją pogorszycie, a tym samym przedłużycie jej trwanie :(

Cierpliwości :)
 

DeletedUser

Guest
Wszystkie zgłoszenia w supporcie, które są związane z brakiem Diamentów, za które Użytkownik, wedle swoich słów, zapłacił, trafiają do mnie, a nie przypominam sobie, bym udzielił takiej odpowiedzi komukolwiek, kto miał problem z płatnością w InnoGames.
Jeżeli takie zdanie o supporcie wynika z złych doświadczeń w innych grach, to prosimy o to, by nie sugerować, że tu jest podobnie, bo to nie są nasze standardy.

Pozdrawiam! :)

Konto mi poprzednie zablokowaliście? czy bana dostałem za prawdę?
Zakup dokonywałem za pomocą smsa nie konta bankowego ani przelewu.
Przechodzą przez Pana? to mam przyjemnośc z Bartłomiejem Wawro?

Nie odpuszczę.. Dla mnie to zwykłe złodziejstwo i proszę nie pisac o standardach..
Jeżeli macie kłopot w płatnościach to nie moja sprawa.. poprosiłem grzecznie o dodanie ręcznie zakupionych diamentów.
Wszelkie wpłaty są księgowane w systemie płatności i możecie sprawdzic a jeżeli nie macie to znakiem że kręcicie..
A dowodem jest usuwanie lub blokowanie mojego poprzedniego konta tutaj.. i nie ma problemu będę tworzył kolejne.. oszustów trzeba piętnować i tyle..
Jak macie jakieś kłopoty z płatnościami to wystarczyło grzecznie odpowiedziec a nie idiotę z kogoś robic pisząc że nie ma i tyle.. potwierdzenie od operatora też mam o usłudze sms premium wysłanym dokładnie 21 lipca o 16:26:16 ..

Jak macie taki szacunek do graczy to gratuluje.. w tym kraju nic nie może działać normalnie skoro ktoś próbuje olac temat bo co mu zrobią..
Zrobią.. płatności nie są w wersji beta.. i jeżeli otrzymałem odpowiedź że wpłata znikła to mam prawo domagać się zadośćuczynienia.. a osobą która tak mnie potraktowała Pan Bartłomiej Wawro powinien najpierw nauczyć się form komunikowania z klientami.

i mam zamiar głośno o tym mówić i pisać gdzie się da.. 11 zł niby nic ale jakbym miał je stracic wolałbym dac biednemu na chleb..
 

DeletedUser

Guest
MACO3 i dann ja miałem podobnie, tydzień czekam na swoją sprawę, ja zapłaciłem za diamenty z kolei z konta bankowego, od razu wysłałem im potwierdzenie transakcji, i diamnety powinny się dodawać OD RAZU! nie po to jest od razu przekierowanie ze strony gry na stronę konta i na końcu oświadczenie że transakcja zakończona powodzeniem, bym po zamknięciu okienka widział stan diamentów 0!.
Zakupiłem diamenty gdyż w technologi zaczynają się schody do odblokowania potrzebujesz surowców, które w handlu kosztują 1 za 10 więc postanowiłem kupić premium i co i g.... ani diamentów ani gry, punkty rozwoju już 5 dzień mam 10 i stoję zamiast iśc na przód człowiek zaplanował sobie grę a tu użera się z supportem i ich szukaniem płatności, wysłane potwierdzenie powinno wystarczyć. Poniżej krytyki! Jestem ciekaw czy zwrócą mi kasę bo ja już nie nadrobię tych punktów, gracz u mnie przewagę miał 1000 punktów obecnie to 2500 nie do nadrobienia. Kasę pasowałoby zwrócić bo nie dokonali usługi za którą zapłaciłem, oczywiście nie ma wyznaczonego terminu w którym mogą mi dać te diamenty więc mają obronę ale jedno co wiem, na mnie już nie zarobią!.
 

DeletedUser

Guest
Postanowiłem skontaktować się z głównym operatorem gry..
Ludzie zatrudnieni do obsługi polskiej wersji nie powinni tutaj pracować..
Nie jestem jedyną osobą która nie dostała diamentów za smsy.. (na moim świecie mam 2 takie osoby które do tej pory też nie otrzymały zakupionych diamentów)
Myślicie że blokowanie kont graczom którzy domagają się swojego jest zgodne z polityką operatora gry który nastawiony jest na zysk??
że niekompetentni operatorzy wersji polskiej myślą że pozbywając się problemu mogą spokojnie kasę zarabiać? mylicie się!
Gram tu od miesiąca.. razem z bratem i kolegą wydaliśmy ponad 500 zł.. skoro dla właściciela gry to nie ma znaczenia to trudno.. ale skoro będzie miało to pozbędzie się takich ludzi którzy nie potrafią zarządzać wersją polską jak należy..

w załączniku dołączę wszystkie kopie płatności które wydałem na grę sam jak i moi znajomi by pokazać że ludzie zajmujący się supportem tutaj powinni zacząć szanować graczy a nie zlewać ich .. blokować lub usuwać..

Sam prowadzę sprzedaż w sieci ale zawsze staram się wyjaśnić sprawę a nie pozbyć się potencjalnego źródła zysku.. chyba że ta gra ma charakter charytatywny ..
Nie odpuszczę Panie Bartłomieju.. Nauczcie się że w tym kraju ludzi nie da się już zbyć jak kiedyś..
Tak samo sprawa mojej płatności.. dokonałem smsem.. na stronie zweryfikowano i potwierdzono że płatność zakończono pomyślnie a mi tu Pan Bartłomiej pisze że nie ma takiej płatności.. i tyle.. mogę sobie iść do diabła.. bo co jego to obchodzi że ktoś kasę stracił..
Jest Pan przedstawicielem głównego operatora gry i w ten sposób pokazuje Pan całą firmę a nie tylko siebie..

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry