Diamenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13644
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6174

Guest
Ja tam na razie słabo widzę granie bez Diamentów... Jestem w połowie "Wczesnego Średniowiecza" i jak dotąd szło mi dobrze. Teraz widzę jak jestem zacofany z wojskiem i doczekać uzbierania pr na pożądane przeze mnie technologie to chyba jakiś cud! Serio, ciągnie się ta gra bez diaksów... Teraz to widzę.
A w jaki niby sposób wykorzystujesz diamenty do rozwoju? Chyba nie kupujesz za nie PR :)
Wojsko za diamenty? Nie ma takiego, wszystko da się wyprodukować za złoto i zaopatrzenie.
W tej grze diamenty nadają się tylko do kupowania rozszerzeń terenu bądź ostatniego planu do perły na wszystko inne ich szkoda, szczególnie jeśli kogoś nie stać na ich kupno.
 

DeletedUser7261

Guest
150 złotych nazywasz drobniakami, serio? Dla mnie wysłanie najtańszego SMS'a na diaksy to nielada dylemat, a Ty mi tu z czymś takim wyjeżdżasz???

Ja tam na razie słabo widzę granie bez Diamentów... Jestem w połowie "Wczesnego Średniowiecza" i jak dotąd szło mi dobrze. Teraz widzę jak jestem zacofany z wojskiem i doczekać uzbierania pr na pożądane przeze mnie technologie to chyba jakiś cud! Serio, ciągnie się ta gra bez diaksów... Teraz to widzę.
Nie wiem w jaki sposób brak Diamentów Ci dokucza. Jestem w Postępie i doszedłem tam bez zakupu Diaxa. Poza tym, całkiem niezłą ilość idzie uzbierać z zadań/walk na kontynencie. A to, że gra będzie dłuższa - chyba o to chodzi, nie? Gdzie tu frajda przejść grę w tydzień czy dwa?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie da się na diamentach przejść gry, wiecie ile sie ich płaci żeby powiedzmy przeskoczyć epokę w technologiach?

Np. We współczesności ceny badań zaczynały się od 1000, do tego mapę trzeba przyspieszyć 50, plus podbić bez surek na prowincje do 1000 ?
Za całość przejście współczesności możliwe że do 100 tys diamentów by poszło. Ja wiem ze im wyżej tym kosztowniej ale im niżej tym krócej idzie produkcja.
 

DeletedUser8110

Guest
Nie da się na diamentach przejść gry, wiecie ile sie ich płaci żeby powiedzmy przeskoczyć epokę w technologiach? .

Powiedz to graczom, którzy Współczesność zrobili w 2h... ;) Jeśli ktoś ma za dużo pieniędzy to się da, aczkolwiek chyba nie o to chodzi w tej grze?
 

DeletedUser11758

Guest
Śmiem stwierdzić iż wystarczy trafić do dobrej gildii, w której bez problemu zdobędziesz surowce niż wydawać na to diamenty.... O zgrozo... Diamenty na surowce?? Ile razy oddawałem surowce z postmodernu za średniowiecze bo komuś do pereł brakowało... Wystarczy tylko kogoś poprosić :/.

Czy lepiej inwestować w perły niż technologie.... Również śmiem wątpić... Grać pół roku z alcatraz na 10 poziomie będąc we wczesnym średniowieczu np. ?? Dość kulawa teoria spiskowa.... Ja w odróżnieniu od wielu graczy osiągnąłem epokę W a moje perły średnio mają koło 6 poziomu z drobnymi dwoma wyjątkami... I wcale nie jest źle ;)

Surowce czasami trzeba kupować za diamenty bo zawsze eventach pojawia się zadanie militarne przekup lub zdobądź sektor. Trzeba wykonywać zadania militarne szybko bo jest mało czasu na ich wykonanie np Walentynkach pomimo że jest to święto miłości są zadania militarne i trzeba wykonać zadania szybko bo czasu jest mało.Normalnie też diamenty pomagają. Potrzeba towarów z poprzedniej epoki do technologii lub przekupienia prowincji. Nie zawsze opłaca się je produkować po brakuje bonusu a często miejsca bo produkujesz inne potrzebne produkty. Wtedy warto wydać 50 diamentów nie więcej. Warto korzystać z Play bo wtedy masz za darmo do innych osób które są tej samej sieci i wtedy można kupić raz miesiącu 300 diamentów. Ma wadę bo rozmowa do innych sieci jest droga i dodatkowo reklamuje się tej sieci Owsiak i ten sposób zarabia dodatkowo pieniądze na pomaganiu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Powiedz to graczom, którzy Współczesność zrobili w 2h... ;) Jeśli ktoś ma za dużo pieniędzy to się da, aczkolwiek chyba nie o to chodzi w tej grze?

Ale ja mówię o przejściu gry, tak zaczynamy w kamieniu i za diamenty do współczesności o.O to jest możliwe oczywiście ale koszta?!

Współczesność w 2 h owszem, pr w paczkach, surowce z poprzednich epok w ratuszu, i jedynie diamenty na nowe surowce. Plus minus jak kogoś stać to jeszcze na produkcji tych nowych surowców, armii itd zarobi ;)
 

DeletedUser6174

Guest
Surowce czasami trzeba kupować za diamenty bo zawsze eventach pojawia się zadanie militarne przekup lub zdobądź sektor...
No tak mam po 200 każdego surowca (przed GVG miałem po 5000) ale za surowce musze płacić diamentami :)
A jak masz zadanie "kup punkt rozwoju" to też kupujesz go za 50 diamentów a nie kilka tysięcy złota?
Wyczuwam tu trollowanie, bo żaden rozsądny gracz by takich bzdur nie pisał ;)
 

DeletedUser

Guest
I szczera prawda. A co do PR to czemu rasujac perly mozna uzyc paczki i zakup za diamenty a jak braknie paczek to tylko za diamenty? Cos tu jest tendencyjne. KASA!
 

DeletedUser11123

Guest
no przy technologii jak klikniesz zakup, to opcja zakupu za złoto jest w okienku. wydawać by się mogło że przy koksowaniu pereł powinno być tak samo
 
Do góry