Diamenty za PvP

  • Rozpoczynający wątek Majk8
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby wprowadzono wygrywanie diamentów za pojedynki PvP?

  • Tak

    Głosy: 18 48,6%
  • Nie

    Głosy: 19 51,4%

  • W sumie głosujących
    37

DeletedUser

Guest
Chciałbym aby wprowadzono wygrywanie diamentów za pojedynki PvP . Polegałoby to na tym ,że co miesiąc się aktualizuje lista i ten kto wygrał najwięcej walk otrzymuje jakąś ilość diamentów.
 

DeletedUser474

Guest
Odp: Diamenty za PvP

Lepiej już dać odznaczenia i za zdobyte odznaczenia dostawać diamenty. Ale spokojnie, gra jest na takim etapie że nie wiadomo co dodadzą. Poczekajmy pół roku i wtedy im się pomysły skończą :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diamenty za PvP

Jestem za,ale niech nie wprowadzają tego w zamian za rozszeżenie terenu
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Diamenty za PvP

Jestem na nie nie podoba mi sie ten pomysł wtedy wiele ludzi miałoby mnóstwo diamentów i gra szybko stałaby sie banalną 2 dniową rozgrywka
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Diamenty za PvP

Nagrody za pvp nie sa oszałamiajace, ale mnie faktycznie ciesza te rozszerzenia terenu i to i wystarcza, diamenty nie sa konieczne...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Diamenty za PvP

To by zmieniło tylko jedno. Zamiast rozszerzenia terenu za medale dostaniesz diamenty, które wykorzystać można w innym miejscu. W sumie nad taką opcją warto się zastanowić, ale rozszerzeń terenu nigdy za wiele...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Diamenty za PvP

Taka propozycja będzie zgłoszona do realizacji w finalnej wersji gry, raczej nie wcześniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diamenty za PvP

Ja zdecydowanie bardziej wolę większy teren pod budowę niż diamenty. Mam nadzieje że nie przejdzie to.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Diamenty za PvP

Również mam taką nadzieje. Chyba, że wprowadzą wybór albo za medale bierzesz rozszerzenie albo diamenty i tyle. Chociaż wolałbym aby to nie weszło w życie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diamenty za PvP

a ja jestem na TAK... właściwie to za wygranie turnieju PVP dawałabym nie tylko medale na rozszerzenie terenu i diamenty ale np. trochę jeszcze złota i młotów :) i np. do wyboru jakieś jednostki wojskowe. O wiele bardzie podniosłoby to popularność turniejów :)
 

DeletedUser

Guest
Stanowczo nie. Tylko gracze ciagle siedzacy przy kompach beda dostawac diamenty bo beda ciagle atakowac i budowac nowe jednostki.
 

DeletedUser740

Guest
Stanowczo nie. Tylko gracze ciagle siedzacy przy kompach beda dostawac diamenty bo beda ciagle atakowac i budowac nowe jednostki.
Nie siedze stale przy kompie, bywam w zaleznosci od mozliwosci raz na dwa dni lub kilka razy w ciagu dnia przy kompie, atakuje
kogo i kiedy moge ( z roznymi oczywiscie efektami) ale trzymam sie czolowki turniejow i czasami cos tam kapnie :)
kto wie czy nie lepiej byloby dostawac diamenty zamiast medali, bo czy za medale czy za diamenty, rozszerzenie mozna kupic
(placa niejako podwojnie, bo raz ze medalami, a pozniej jeszcze zlotem, sorki potrojnie, bo ile czasu musi sie poswiecic by innych pokonac ? ) Diamenty mozna rowniez wykorzystac do innych celow niz tylko rozszerzenie a medale tylko do tego celu ....
Dla mnie to byloby lepsze rozwiazanie, jestesm jak najbardziej "za"
 

DeletedUser4257

Guest
Chciałbym aby wprowadzono wygrywanie diamentów za pojedynki PvP . Polegałoby to na tym ,że co miesiąc się aktualizuje lista i ten kto wygrał najwięcej walk otrzymuje jakąś ilość diamentów.

To znacznie ułatwiło by grę.Dajmy na to,że jesteśmy najlepsi w rankingu PVP,i nikt nas nie przebija.w taki sposób można sobie naprawdę ułatwić grę,a tym co niżej w rankingu są,bardzo utrudnić.Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Kolejne darmowe diamenty...
InnoGames też musi mieć jakiś zysk.Diamenty właśnie po to się kupuje za pieniądze.W prawie każdej grze jest specjalna waluta,którą można tylko wykupić za pieniądze.Gra nie miała by sensu jak za PVP wygrywali by diamenty.Jestem na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Praktycznie już wszystko zostało powiedziane. Zbyt duże ułatwienie, a IG nie miałoby zysków (więc też tego nie wprowadzi).

Ja jestem na "Nie".
 
Do góry