Diamenty za punkty rozwoju.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser267
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 6 85,7%
  • Nie

    Głosy: 1 14,3%
  • Nie podoba mi się stawka wymiany.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7

DeletedUser267

Guest
Podobnie jak wielu innym graczom zdarzyło mi się ostatnio "marnować" ptk. rozwoju przez brak surowców potrzebnych na odblokowanie technologii. Widok pełnego paska punktów rozwoju poddał mi myśl, że chyba nie zaszkodziło by balansowi gry gdybym mógł tak 10 ptk. wymienić na diamenty, a raczej chociażby jeden diament.

Dobrą stroną jest brak frustracji nad straconymi ptk. rozwoju. Możliwość uzbierania sobie paru diamentu, by sprawdzić profity premium, przed wydaniem kasy. Przy przeliczniku 10:1 i obecnych cenach nie robiłoby to realnej alternatywy dla kupna dużych partii diamentów. Podobnie, nie sądzę że ludzie by rezygnowali z rozwoju technologii dla tych paru diamentów. Ten mechanizm tylko delikatnie uprzyjemniłby rozgrywkę i dodał jeszcze jeden powód żeby co 10 godzin coś kliknąć, w razie zastoju w badaniach.
 

DeletedUser586

Guest
Odp: Diamenty za punkty rozwoju.

Pomysł całkiem fajny :) Ci co mieliby kupić diamenty i tak by je kupili, a innym mogłoby to uprzyjemnić rozgrywkę.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Diamenty za punkty rozwoju.

Podobnie jak wielu innym graczom zdarzyło mi się ostatnio "marnować" ptk. rozwoju przez brak surowców potrzebnych na odblokowanie technologii. Widok pełnego paska punktów rozwoju poddał mi myśl, że chyba nie zaszkodziło by balansowi gry gdybym mógł tak 10 ptk. wymienić na diamenty, a raczej chociażby jeden diament.

Dobrą stroną jest brak frustracji nad straconymi ptk. rozwoju. Możliwość uzbierania sobie paru diamentu, by sprawdzić profity premium, przed wydaniem kasy. Przy przeliczniku 10:1 i obecnych cenach nie robiłoby to realnej alternatywy dla kupna dużych partii diamentów. Podobnie, nie sądzę że ludzie by rezygnowali z rozwoju technologii dla tych paru diamentów. Ten mechanizm tylko delikatnie uprzyjemniłby rozgrywkę i dodał jeszcze jeden powód żeby co 10 godzin coś kliknąć, w razie zastoju w badaniach.

W sumie... 1 diament co 10h, po 84 dniach mamy diamentów na rozszerzenie terenu... Zapytamy autorów gry co by powiedzieli na taką propozycję, ale to nie wcześniej niż po wejściu wersji finalnej.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Diamenty za punkty rozwoju.

bardzo ciekawy pomysł z tym 1diamentem co 10h.
tylko teraz tak jeśli te diamenty z automatu jak punkty rozwoju miałyby co 10h bekarnie wpływać to też zbytnia przesada. lepiejby było gdyby zrobić coś na zasadzie "zadań diamentowych" tzn dostajesz 1 zadanie np wygrać 10 walk z rzędu i wtedy nagroda to przez kolejne 2 dni dostajesz 1 diament co 10h czyli po wygraniu 10 walk mamy łącznie 4 diamenty. i tak dalej coraz inne trudniejsze zadania itd itp
 

DeletedUser

Guest
Odp: Diamenty za punkty rozwoju.

dla mnie bardzo fajny pomysł
 

DeletedUser586

Guest
Odp: Diamenty za punkty rozwoju.

Moim zdaniem mało kto dokładnie po tych 10h wymieni punkty na diamenty, więc... Skoro to nie wpływa automatycznie to wcale nie oznacza, że każdy co 10h będzie miał diamenty. Należy jeszcze pamiętać, że w końcu będziemy się rozwijać dalej na drzewku technologii a wtedy punkty zużyjemy na rozwój :)
Uzbieranie na rozszerzenie terenu zajmie więcej czasu.
 

DeletedUser236

Guest
Odp: Diamenty za punkty rozwoju.

Calmness ale spójrz na to co ja napisałem bo to brzmi lepiej wg mnie. Punkty rozwoju nie są wgl ruszane tylko po prostu otrzymujesz "zadanie diamentowe" przypuśćmy że tak sie bd nazywać i za jego wykonanie dostajesz diamenty tak jak to opisałem wyżej w poście.
 
Do góry