[Gildie] diamenty w skarbcu - do GPCH

diamenty w skarbcu - do GPCH


  • W sumie głosujących
    25

i.am

Baron
Witam, chciałbym zaproponować możliwość wpłacania diamentów do skarbca i w celu wydawania ich na przyśpieszenie budynków na polach chwały.
wydaje mi się że nie musze bardziej rozwijać myśli, wiec dziękuje za uwagę.
 

Jake Long

Baron
Dodałoby to niepotrzebnego klikania, kiedy rozbudowa obozów na już byłaby konieczna, a w skarbcu diamentów by nie było.
Więc jestem przeciw.
 

midh

Wójt
a ja jestem za ..wszakze to rodzi mnostwo roznych komplikacji o ktorych pewnie mozna debatowac na 20 stronach forum ale wszystko sprowadza sie finalnie do jednego stwierdzenia --- nikt nikogo do niczego nie zmusza
to moim zdaniem ciekawa przydatna funkcja, ktora moze ulatwic gromadzenie i wydawanie diamentow na polach
 

i.am

Baron
Dodałoby to niepotrzebnego klikania, kiedy rozbudowa obozów na już byłaby konieczna, a w skarbcu diamentów by nie było.
Więc jestem przeciw.
no przyznam masz trochę racji, chociaż gdyby zrobiono to w postaci takiej jak na gvg to byłoby to jedno dodatkowe kliknięcie.
a ja też widzę kilka plusów tego
1. możliwość ciułania diaksów - 5 osób po 10diaksów i masz już obóz
2. są ludzie którzy mają naprawdę dużo diaksów ale nie ma ich tak często żeby je wykorzystać, za to osoby zajmujące się polami i siedzące przy nich pół dnia już tych diaksów nie mają.
3. możliwość nakładania "kar" w formie wpłaty diaksów.

pytanie też brzmi czy było by możliwe zrobienie to jako dodatek, tak by zachować też to co jest teraz
 

Merv the Brave

Szlachcic zagrodowy
Imho to rodzi jeden problem. Chcemy przecież żeby każdy mógł zdiaxować, ale nie chcemy dawać każdemu możliwości wydawania zasobów gildii...
 
Do góry