diamenty - pomysł Polski

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4428
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4428

Guest
Ludzie, przyznacie mi racje, że o diamenty jest naprawdę niełatwo (jeśli nie chcemy płacić)? Więc chce abyśmy, Polacy mogli stworzyć wspólnie pomysł na nową możliwość zdobycia tych wartościowych klejnotów
 

Hikari36

Polonista
Polonista
To - jest pomysł. I znajduje się w nieodpowiednim dziale :3 Jestem na nie. Czemu ? Bo diamenty dają duża przewagę. I tak, dostajemy je z misji, za prowincje, a obecne ceny kupna nie są takie duże :) Poza tym, jakiż to pomysł masz ? Budynki produkujące diamenty ? ;>
 

DeletedUser6174

Guest
3000 diamentów podczas letniego eventu, 350 podczas obecnego. Moim zdaniem to całkiem sporo. Poza tym zapominasz o jednym, FoE to nie jest gra charytatywna, jakby każdy dostawał tyle diamentów ile mu się zamarzy bez wydawania pieniędzy to gra przestałaby być darmowa albo w ogóle przestałaby istnieć.
 

DeletedUser4428

Guest
nie chce tylko abym ja dał pomysł, tylko aby wszyscy dali coś od siebie i żebyśmy razem zrobili ten pomysł
 

DeletedUser

Guest
To nie jest pomysł, to trolling ;)
A budynek produkujący diamenty jest przecież - fontanna. Dobra, raz na ruski rok, mi jeszcze ani razu nie wpadły, ale podobno niektórzy dostają ;)
 

DeletedUser9456

Guest
Chajzer ma racje.

Dodaj do tego też rozszerzenia do wczesnego i jesieni średniowiecza + czasami za zadania poboczne można dostać diamenty. A poza tym, ceny za SMS nie są tak złe... Sam doładowałem nie dawno SMS'em diamenty.
 

DeletedUser8110

Guest
Jest to pomysł, w dodatku kłócący się z tym co napisała Danifae w wątku "Masz pomysł? Najpierw zajrzyj tutaj.", a dokładnie z fragmentem:
*Tańsze diamenty, Diamenty za darmo, Diamenty za złoto, Diamenty za oddychanie etc.
Polityka finansowa firmy kształtowana jest w oparciu o dostępne dane statystyczne i ma na celu zapewnienie optymalnego stosunku ceny do jakości. Nie ma możliwości wpłynięcia na nią w ten sposób.

Z wyżej wymienionych powodów zamykam i przenoszę od razu do szuflady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry