Diamenty i inne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1912
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1912

Guest
Witam

FoE to nowa gra a diamenty są bardzo drogie może by tak trochę spuścić z ceny
Jak szybko zdobywać zaopatrzenie (nożyce z młotem)
Jak zdobywać nowe wojsko?
Dlaczego po przejściu na Mape Kontynentu trace 22 ludzi?
Lepiej stawiać "Chata" czy "Dom na palach"?
Co dają i do czego są Punkty Rozwoju?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
No nie tylko Polacy narzekają na te ceny diamentów. Pomyśl sobie na przykład o ruskach czy innych z tanią walutą. Wszystko jest przeliczane z € co do grosza zamiast przeliczać wg. standardów danego kraju.

Aby zdobyć szybko zaopatrzenie wybuduj po prostu kilkanaście budynków tego typu. Ja używam ok. 40 kowali, bo z tego co zaobserwowałem 40 kowali zajmuje tyle samo miejsca co 4 farmy sera z kawałkiem, a ludności pochłania mniej o 50% i produkuje z 30% więcej. Tylko dużo trzeba klikać :)


Wojsko bardzo prosto trzeba wejść w badania (taka ikonka z fiolką do mieszania mikstur) opracować takie w których pod nazwą jest ikonka 2 skrzyżowanych mieczy, a potem wejść w panel budowania i kliknąć taką samą ikonkę skrzyżowanych mieczy po prawej od menu budowy i tam będą wszystkie budynki militarne.
 

DeletedUser101

Guest
1. Cena nie zależy od nas i nic z tym nie zrobimy:(
2. Budować budynki co produkują zaopatrzenie. Jeśli często siedzisz buduj budynki małe (kowal), z których zbierasz często, a jeśli jesteś co kilka h lepiej postawić większe (farmy sera itp). Ja osobiście używam średnich i dużych budynków i zbieram co 1h.
3. Opracować technologie i postawić budynek.
4. Zależy czy często siedzisz i czy potrzebujesz ludzi. Chata daje więcej złota, ale częściej trzeba zbierać monety. Dom na palach daje mniej (o 5 sztuk) złota w ciągu 15 min, ale daje o 10 więcej mieszkań niż chata.
5. Punkty rozwoju umożliwiają Ci handel z graczami z Twojego kontynentu i umożliwiają badanie nowych technologi. Co 1h dostajesz 1 punkt (możesz go również kupić za monety, albo diamenty)
 

DeletedUser1912

Guest
Jeszcze takie pytanie dlaczego nie wyświetla się cała mapa tylko moje miasto a reszta jest zielona
 

DeletedUser

Guest
Tak, ale może ktoś już zadał takie pytanie, i dostał na nie odpowiedź, wystarczyłoby trochę poszukać.
 

DeletedUser1912

Guest
Akurat nie pomyślałem o tym, spadła mu korona z głowy że mi podał link który i tak mi nie działa?
 

DeletedUser

Guest
"Miałem identyczny problem. Korzystam z najnowszej wersji FireFoxa, dosłownie kilka minut temu wyczyściłem pamięć podręczną oraz cookie po czym zamknąłem przeglądarkę i uruchomiłem ją ponownie - pomogło." - Pogi
 

DeletedUser101

Guest
Nie spadłą mu korona, ale pisanie o tym samym w 10 tematach tylko zaśmieca forum, dlatego support prosi o używanie wyszukiwarki i dopiero w tedy jak nie znajdziesz rozwiązania to piszesz posta.

Mnie tam link działa
 
Do góry