Diablo 2 Lord Of Destruction

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4257
  • Data rozpoczęcia

Fajna gra czy nie?

  • Tak,ma dobrze rozwiniętą fabułę i świetnie się prezentuje.

    Głosy: 9 60,0%
  • Fajna,aczkolwiek z lekka monotonna.

    Głosy: 2 13,3%
  • Raczej nie fajna,ale ma swoje zalety.

    Głosy: 2 13,3%
  • Nie fajna,Moim zdaniem nie ma zalet...

    Głosy: 2 13,3%

  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser4257

Guest
Co sądzicie o grze Diablo 2?

Moim zdaniem jest bardzo dobrą grą,bo te Diablo 3 to już jest Purple Place.Co sądzicie o tej grze?Waszym zdaniem (pytanie do roczników 1980-2000) stare gry są lepsze)?Moim zdaniem tak.
 

DeletedUser

Guest
Z gier to ja kocham tylko StarCraft ale 1 część ;-)
Mario jest epokową grą ;-)
 

DeletedUser4682

Guest
Ja wolę stare gry. Fabuły na 360h siedzenia przed komputerem i nikt nie prowadzi nas za rączkę, jak teraz z gry mamy tylko max 8h. Wszędzie prowadzą nas za rączkę. Kiedyś sie nie ogarniało to nie wchodzi się w google czy youtube by ogarnąć samo jakoś dawało rade. Teraz z ludzi gry robią debili. I polecam diablo 2 :p
 

DeletedUser5225

Guest
ja w ankiecie niczego nie zaznaczam bo: diablo ma fabułe tylko po to by uzasadnić rzeź jaką robimy potworą, ale monotonna jak dla mnie nie jest (a przynajmniej nie była, teraz już pewnie by mnie znudziła, ale w końcu kilka lat w nią grałem)
 

DeletedUser4340

Guest
;]
diablo 2 mam caly czas zainstalowana na kompie(kompach) od okolo 5 lat
pamietam jak gralem w diablo-masakra,nie raz ze szkoly zrywalem sie aby w d2 zagrac(w sieciówce) ;]
stare ale jare - teraz czekam az d3 bedzie troche tansze gdyz na ten moment 200 zeta w empiku za gre ;/
 

DeletedUser5225

Guest
ir pall, mam diablo 3 i naprawdę ci ją odradzam. Zero klimatu z poprzednich części(znaczy się fabuła niczym z kreskówki, grafika, która do serii diablo w ogóle nie pasuje), zwalone afixy przedmiotów, przez co większość legend nadaje się tylko na śmietnik, gra zepsuta przez AH i RMAH, gospodarka zepsuta przez liczne bugi, międzyinnymi bugiem na nieśmiertelność, który istniał przez około półtora miesiąca, elity silniejsze od bossów, brak jakiegokolwiek dobrego lootu z bossów, brak aren pvp, mimo, że miały być po około miesiącu, brak rozwoju postaci, magowie biegający z dwuręcznymi młotami (to efekt afixów), nie warto grać w drużynie, gdyż samemu łatwiej jest zabić jakiegoś bossa czy elite niż ze znajomym. No ogólnie całkowite zaprzeczenie serii diablo, chyba tak to najłatwiej ująć. Dodam, że większość z tych wad ujawnia się z pełną mocą dopiero przy endgamie, do którego bardzo szybko można dojść. Już lepiej prezentuje się path of exile, któremu bliżej do diablo niż samemu diablo 3. Ja teraz właśnie czekam na tą grę, która moim zdaniem prezentuje się lepiej od diablo 3 (przynajmniej na pierwszy rzut oka, czyli drzewko pasywów, mroczna grafika, trudność gry, walka z bossami, takie tam), a w dodatku ma być za darmo i nie być pay to win.
 

DeletedUser4473

Guest
Z gier to ja kocham tylko StarCraft ale 1 część ;-)
Mario jest epokową grą ;-)

Ja tak samo, lubię też Empire Earth ale tylko dwie pierwsze części EE3 to kaszana i ma tendencje do zawieszania kompa.
Co do Mario, ta gra jest po prostu kultowa, pamiętam jak z kumplem pykaliśmy w nią na Pegasusie, no i oczywiście Contra :-)
 

DeletedUser

Guest
Nigdy nie byłem fanem D2, chodź często zdarzało mi się na nie patrzeć (kolega w liceum biegał na komputery w bibliotece szkolnej na których poinstalował D2 właśnie i na każdej długiej przerwie bił Baala, to się patrzyłem często xD). Ten typ gry zwyczajnie do mnie nie przemawiał. Wolę gry w których można się popisać jakimiś umiejętnościami (czy to myśleniem strategicznym i planowaniem, czy refleksem i koordynacją wzrokowo-ruchową). Obecnie mam D3 i chcąc poznać fabułę przeszedłem także i D2, Obie gry są tyle ciekawe ile ciekawa jest w nich fabuła. Ona bowiem to jedyne co w grze według mnie jest warte uwagi. Chodź książka wprowadzająca do D3 wciągnęła mnie o wiele bardziej niż którakolwiek z tych gier.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie nudna na maxa.Chodzę i zabijam potwory to jest główny cel tej gry.Fabuła na początku dość dobra,a później wielki szajs jak cała gra.To moje zdanie.Osobiście grę mam doszedłem do drugiego miasta i mi się znudziła.Z tego co wiem Diablo III chyba jest lepsze.
 

DeletedUser

Guest
Gram w Diablo 2 od patha 1.10 i do tej pory pogrywam świetna klasyka blizzarda podobnie jak warcraft 3 the fronzen throne
 

DeletedUser426

Guest
Pierwsze gry w jakie grałem :D az 2 dni temu naszło mnie na powrot do klasyki i latam nekromanta po wrzosowisku.
 

DeletedUser8

Guest
Naprawdę świetna gra, jedna z moich ulubionych. Do takich gier się zawsze wraca :)
 

DeletedUser

Guest
No gierka świetna ale jak każda się nudzi ale jakimś dziwnym trafem każdy wraca na stare śmiecie xD i cieszy się jak by pierwszy raz grał w diablo xD mało jest takich gier ze tyle czasu się trzyma większość co odeszło na Diablo 3 wraca z powrotem jak ktoś gra obecnie w d2 to chętnie zapraszam na duela :)
 

DeletedUser

Guest
Nie LukoC Hammer 96 lv ale jak co to tylko ld bo na nld nie gram bo nie ma sensu ;) walcze o ranking ale nie odmówię duela :) tylko napisz kiedy dokładnie to się jakoś ustawimy na jakimś kanale czy coś
 

DeletedUser6265

Guest
Też gram. Słyszał ktoś o Polish Clan League? *PCL
Jeżeli ktoś ma ochotę na duel a najlepiej ama vs ama PM me @D2JSP. Acc: Snusik
 

DeletedUser

Guest
Grałam dawno dawno temu, jeszcze podczas informatyki we wczesnych latach podstawówki :D Ostatnio zaczęłam grać w D2 z kolegą na multiplayerze i jakoś mam wrażenie, że tam się głównie chodzi i zabija, brak mi jakiejś porywającej historii, która towarzyszyłaby rozgrywce ;) Chociaż może trochę inaczej to wygląda, gdy się gra samemu.
 
Do góry