Danifae

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9456

Guest
Jeśli grałaś w Mass Effecta, to powiedz mi uwaga spoiler!

Gethy czy Quarianie? :D
 

DeletedUser8

Guest
Trupek, jak tylko będę w okolicy..... :D

Puzzle na tym mają polegać, żeby było trudno :p

Desolator, nie grałam :)
 

DeletedUser8996

Guest
To i ja witam kierowniczkę naszą szanowną ;)
I polecam też Mass Effecta :)
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Dani, ależ przecież od Warszawy do Niebieskich Źródeł aż tak daleko nie jest ;)

BTW. teraz już wiem, że należy robić wszystko, żeby pojawić się na następnym zlocie, jeśli takie milusie prezenty będzie się za to dostawać :)
 

DeletedUser8

Guest
Nie mam czasu na gry aktualnie, ale może kiedyś xD

Na zlotach zawsze warto się pojawić, nie tylko z powodu prezentów, ale głównie z powodu wspaniałego towarzystwa :D ;>

Z innej półki: mam faceta <3
 

DeletedUser8

Guest
Wątpię, żeby dla jakiegoś drobiazgu ktoś przejeżdżał pół Polski, a niektórzy jadą naprawdę z daleka : )
Nam jest zawsze miło jak się pojawiają nasi gracze i można na luzie pogadać na żywo ^^
 

DeletedUser

Guest
Nam jest zawsze miło jak się pojawiają nasi gracze i można na luzie pogadać na żywo ^^

No byłbym ciekaw waszych min na mój widok - jeszcze jakbym strzelił kilka głębszych to dopiero byśmy sobie pogadali hehehehe :D W tym roku mi nie pykło, a miałem zaledwie 50 km lecz pilny wyjazd wypadł, bo w końcu dłuższy weekend był :D
 

DeletedUser

Guest
A szkoda, bo poznać na żywo słynnego Apocalypto to byłoby pewnie ciekawe doświadczenie :)
Jakiego znów słynnego ale za to ciekawie na pewno by było :D ^^ Zresztą temat Kasi więc o mnie nie gadajmy :p

Kasiu, a czy mógłbym poznać spod jakiego znaku zodiaku jesteś ?
 

DeletedUser8

Guest
Skorpion. Chiński wąż, choć czuje się bardziej smokiem. Może to ze względu na zamiłowanie do fantasy.
 

DeletedUser

Guest
Ojjjj według mnie zdecydowanie ten wąż pasuje do Ciebie ^_^ Gdybyś była smokiem to musiałbym Cię zestrzelić, bo jestem Strzelcem :D

A to zamiłowanie do fantasy tyczy się tylko smoków ?
 

DeletedUser8

Guest
Chiński zodiak nie jest rozłożony na rok tylko na 60 lat, 12 znaków zodiaku (rok przypisany do znaku, wedle chińskiego początku roku, który jest ruchomy, więc co roku wychodzi inaczej), cykl 12 znaków (12 lat) jest połączony z cyklem 5 planet/żywiołów, co w sumie daje 60letni cykl zodiaku ^^ ( z dziadkiem mam zgodność i w znaku i żywiole, bo jest równo o 60 lat i 2 dni starszy ode mnie :D )


Ogólnie zamiłowanie do fantasy, jednak smoki zajmują szczególne miejsce w moim sercu <3
 

DeletedUser8110

Guest
Odkopuje, żeby pogratulować ponownie :D <3
A i jeszcze przy okazji ponarzekam, że ten jasnozielony znaczek był ładniejszy :( No i tytuł 'Kierowniczka' brzmiał o wiele dumniej :(
 

DeletedUser4259

Guest
[...] No i tytuł 'Kierowniczka' brzmiał o wiele dumniej :(
dokładnie, Kierowniczka to Kierowniczka - wróć do normalnego tytułu!

i przyłączam się do gratulacji, wreszcie będziesz miała z tego bezproduktywnego siedzenia tutaj z nami jakieś konkretne pieniądze :D
 

DeletedUser8

Guest
Nie ja sobie tytuł zmieniłam i obawiam się, że muszę teraz nosić firmowa plakietkę :D

Miałam i będę miała satysfakcję z siedzenia tutaj <3
 
Do góry