Dalej - trudniej

  • Rozpoczynający wątek michall0
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
jestem w 7 i 8 sektorze mam w nich zrobione po 3 działki ale w tych 2 pozostałych nie daje rady bo są tam trebusze i łucznicy jaki macie na nich patent bo ja nie mam i padam za każdym razem :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Ty nie dajesz rady szok :D. Może uda mi się ciebie dogonić dzięki temu postojowi :p.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

no właśnie lipa bo tych dystansowych nie ogarniam :)
 

DeletedUser14

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Trzeba się rozwijać, budować łuczników itd. Wtedy spróbować;P
Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, a przy grze trzeba posiedziec, żeby coś zgarnąć a nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Koszt zwiadu następnego sektora- 540 zlota ;p...juz naklikalem potrzebne zloto
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Ogólnie gra wymaga bardzo dużej ilości czasu co zauważyłem dopiero teraz. Powinno złoto samo się produkować to znaczy, żebyśmy nie musieli za każdym razem klikać bo to jest bezsensowne. No i duża rola odgrywają diamenty, bez tego nie da się rozwinąć terenu. No chyba, że będziemy nolifowac i atakować 80 graczy, co wymaga trochę pracy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

badaj machiny :p te miotacze głazów czy jakoś tak :D ja omijam wszystkie badania robie tylko te które pod to potrzebne ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Gra ogólnie ciekawa :)

A tak poza tym to Kick wita Was :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

powiem tak już nie maniaczę tak burze chaty i teraz mam domki co 4 godziny bo nie chce mi się siedzieć 24/h i zbierać po 7g spokojnie będę wchodził ok5 razy dziennie więc pewnie zostanę przegoniony :D mam nadzieję, że jak wejdą jakieś plemienia czy teamy to znajdzie się miejsce dla mnie u jakiegoś kolegi z forum ;)
 

DeletedUser70

Guest
Odp: Dalej - trudniej

mam pytanko jak poradziles sobie w 6 prowincji mam tam do pokonania 2 balisty 3 legionistow i 2 zolniezy ? odzial 8 włóczników rozwalili :( w rezerwie poza włucznikami mam procarzy + jazde
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Ja dałem sobie radę bodajże z 7 włócznikami i 1 procarzem. I nawet chyba włączyłem opcje sterowania naszą armią przez komputer.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Ja poradziłem sobie 8 włócznikami - za 1 razem jak sterowałem sam to padłem, ale zrobiłem na nowo i dałem komputerowi i wygrał ;p
 

DeletedUser70

Guest
od samego początku komputer sterował ? hmm dam jeszcze raz 7 wluczni 1 procarz zobacze jak komp sobie da rade

tym razem jak komputer sterował to wygrałem 2 włucznie przetrwały teraz idzie zwiad do 7 Prowincji
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Ogólnie gra wymaga bardzo dużej ilości czasu co zauważyłem dopiero teraz. Powinno złoto samo się produkować to znaczy, żebyśmy nie musieli za każdym razem klikać bo to jest bezsensowne.

To akurat prawda, na dodatek dużą przewagę będą mieli sprytni gracze używające różnych taskerów itd.
 

DeletedUser185

Guest
Odp: Dalej - trudniej

I dobrze, ze trudniej, mozesz oczywiscie negocjowac przejecie za surowce, w 9-tej albo 10-tej, chyba za drewno i kamienie mozna przejac, ale w sumie nie warto bo mozna spokojnie luki i legiony rozpiżyc... glaziaki na strzelajace i do przodu, choc straty oczywiscie są, wole sam sterowac, zwykle 50-70% jednostek wyzyje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Jaki macie sposób na Maktaba, z 6 balistami i dwoma żołnierzami?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

A jak poradzić sobie z pięcioma rycerzami i trzema bersekerami ? :o
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Moze dalej trudniej , ale ja jestem na początku, czy ktos mi moze powiedziec, co się robi aby przybywalo ludzi? Brakuje mi do wybudowania garcarza
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Taki:
http://www.youtube.com/watch?v=EAgq23UP1tk
A jak poradzić sobie z pięcioma rycerzami i trzema bersekerami ?
nie dotarłem tam jeszcze, ale zawalczyłbym odpowiednikami pikinierów oraz łucznikami (jeśli rycerz to konnica a berserk to lekka piechota - zamiast łuczników można próbować ciężką piechotą, ale łucznik jest o tyle lepszy że jeśli odpowiednio nim pokierujesz to pierwszy wykona atak - a w tej grze wygrywa ten, kto zaatakuje pierwszy)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

to chyba nie w tym temacie XD
no ale skoro już pytasz to dają wino i barwnik ... a te surowce są potrzebne do negocjacji i badań
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

w badaniach znajdziesz odpowiedzi na to co daje każdy budynek,i przy tym nieważne jest czy masz już to zbadane czy nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

A jak poradzić sobie z pięcioma rycerzami i trzema bersekerami ?

Przed patchem rozwaliłem ich 4 żołnierzami i 4 łucznikami.
Po patchu już nie dałem rady :p, bo trochę się pozmieniało, więc negocjowałem, bo miałem wapień na mapie, ale obstawiam jakby dać zamiast nich najemników, to pewnie by przeszło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dalej - trudniej

Właśnie tak kombinuję :) Czterema najemnikami i czterema łucznikami prawie się udało ,na polu bitwy został ranny berseker i mój ranny łucznik :( niestety nie udało się .
Teraz będę próbował 5 albo 6 najemników + łuki.



No... i udało się :) 4 najemników i 4 łuczników dało radę :) jeszcze jeden sektor z ta samą obsadą i Veletrites jest moje .Dzięki za radę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry