Czym jest "Wąż zwycięstwa"?

Status
Zamknięty.
Co to za budynek "Wąż zwycięstwa" i gdzie możemy takie cudo zdobyć?
 

Załączniki

  • wąż zwycięstwa.JPG
    wąż zwycięstwa.JPG
    58,6 KB · Wyświetlenia: 45

Natalia1984

Rycerz
hehehe to na pewno twierdzenie buntowników WG5:haha: . 15+15 na powierzchni 2x3 . Do tego Kolce węża na doczepkę czyli 2x15 na 2x2 przewyższają Cerkiew na 80lvl ,o Dealu nie wspominając :haha:.
Podstawa ma tylko bonus do ataku +15 , a kolce bonus do ataku w obronie +15 więc wychodzi +15 do ataku i +15 do ataku w obronie na 5x2, to co napisałeś to jakiś absurd, co ty tam mnożysz i dodajesz.
 

LimakT

Baronet
Podstawa ma tylko bonus do ataku +15 , a kolce bonus do ataku w obronie +15 więc wychodzi +15 do ataku i +15 do ataku w obronie na 5x2, to co napisałeś to jakiś absurd, co ty tam mnożysz i dodajesz.
Nic ona nie mnożyła. Podała staty dla tych budynków i ile zajmują kratek. Ty podałaś błędne staty tych budynków. Ja je mam u siebie i dają takie staty jak pisze Prince.
 
Podstawa ma tylko bonus do ataku +15 , a kolce bonus do ataku w obronie +15 więc wychodzi +15 do ataku i +15 do ataku w obronie na 5x2, to co napisałeś to jakiś absurd, co ty tam mnożysz i dodajesz.
No to napiszę prościej;) Statua pierzastego węża poz. 3 daje 15 ataku w ataku +15 obrony w ataku ( czerwone bonusy) Do tego Kolce Węża dają 15ataku w obronie +15obrony w obronie( niebieskie bonusy) co x4 oznacza 60+60 bonusu niebieskiego (Cerkiew na 80lvl ma 2x 65atak +obrona na powierzchni 5x5, Zamek z Deal daje również 65 ale na powierzchni 7x7 i kosztuje pr . Możliwe jest również dokładanie Łuski Węża czyli 5+5 czerwonego bonusu na 2x2.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Nic ona nie mnożyła. Podała staty dla tych budynków i ile zajmują kratek. Ty podałaś błędne staty tych budynków. Ja je mam u siebie i dają takie staty jak pisze Prince.
niektorzy nie widzą, że są mieczyki i tarcza czerwona w jednym :D

i taka Natalia widzi czerwony mieczyki, nie skupi oczu i nie widzi, że tam jest też czerwona tarcza - czyli, że budynek daje bonus zarówno do ataku w ataku jak i obrony w ataku...
Tak samo z niebieskimi.
Wzrok cenny narząd Natalia1984
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Wszystkie powyższe posty z jakiegoś powodu znalazły się w komentarzach dotyczących zmian wprowadzanych w najnowszej wersji gry. Kompletnie się do tego tematu nie odnosiły, ale skoro pierwszy z nich stanowił pytanie, a pozostałe są na to pytanie odpowiedziami (mniej lub bardziej), pozwoliłem sobie to wszystko wydzielić z komentarzy do działu pytań. A skoro i odpowiedź na pytanie została udzielona, to temat też zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry