czy ta gra jest tania ?

  • Rozpoczynający wątek Mida
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser474

Guest
Odp: czy ta gra jest tania ?

Ale moim zdaniem dobrze że diamenty są takie drogie, wiele osób nie będzie ich kupowało, dzięki czemu gra będzie wyrównana. Ja pamiętam czasy gdy na plemionach konto premium było o wiele tańsze, i tak najczęściej kupowało do wejścia na serwery speed bo to było dla mnie ciekawsze od zwykłej gry. Tutaj nie mam zamiaru za taką cene kupować diamentów która dużo mi nie dają. Wolę się sam ręcznie pobawić. Bez diamentów na kontynencie byłem 1 ale przestałem grać na 5 dni wróciłem i jestem 17 na kontynencie więc coś mi się zdaje że chyba nikt nie kupuje diamentów. I dodam że jednak reklama tekstowa googla by mnie nie zabiła a jeżeli by miały ceny spać o 20-30% to jestem za. Tyle. I pozdrawiam całą ekipę InnoGames ponieważ odwalają świetną robotę, każda gra to sukces. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: czy ta gra jest tania ?

żenada ludzie TYLKO KASA SIĘ LICZY DLA WAS
 

DeletedUser

Guest
Odp: czy ta gra jest tania ?

Ja uważam że ta gra jest ok, jednakowoż nie podoba mi się to że praktycznie wszędzie jest nacisk na diamenty, moim zdaniem kupowanie np terenów powinno być dostępne bez dokupowania diamentów oraz skoro raz już zbadało się w drzewku technologi powiększenie powinno ono być dostępne.
Tak samo z wojskami masz za kasę 4 sloty a 5 już z diamenty, to jest trochę nie fajne.
Dalej, misje różnych doradców powinny też mieć w nagrodach diamenty. Niezbyt wiele ale na jedną epokę jedno zadanie doradcy z nagrodą diamentów.
No i same nagrody od doradców niektóre są niedokładne,można wygrać powiedzmy 100 sztuk złota gdzie inwestujesz np 300 .
 

DeletedUser185

Guest
Odp: czy ta gra jest tania ?

Ja uważam że ta gra jest ok, jednakowoż nie podoba mi się to że praktycznie wszędzie jest nacisk na diamenty, moim zdaniem kupowanie np terenów powinno być dostępne bez dokupowania diamentów oraz skoro raz już zbadało się w drzewku technologi powiększenie powinno ono być dostępne.
Tak samo z wojskami masz za kasę 4 sloty a 5 już z diamenty, to jest trochę nie fajne.
Dalej, misje różnych doradców powinny też mieć w nagrodach diamenty. Niezbyt wiele ale na jedną epokę jedno zadanie doradcy z nagrodą diamentów.
No i same nagrody od doradców niektóre są niedokładne,można wygrać powiedzmy 100 sztuk złota gdzie inwestujesz np 300 .

Oczywiscie diamenty sa nagroda w misja, raz 25 a drugim razem 35 wiecej poki co nie trafilem.
Nie bardzo rozumiem nacisk na diamenty, to sa dodatkowe opcje, absolutnie nie ma to wplywu na to ile masz wojska, poprostu dostawiasz nowe koszary. Co do terenu, jest mnostwo sposobow zdobywania, walki, technologie tez nikt nie musi kupowac za diamenty...
 
Do góry