Czy skasować wyprawy po skarby?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6358
  • Data rozpoczęcia

Czy skasować wyprawy po skarby?


  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser6358

Guest
Czy skasować wyprawy po skarby?
Odpowiadajcie TAK czy NIE?
Chodzi o możliwość z nich zrezygnowania, nie całkowite usunięcie.
 

DeletedUser3876

Guest
Czy skasować wyprawy po skarby?
Odpowiadajcie TAK czy NIE?
Chodzi o możliwość z nich zrezygnowania, nie całkowite usunięcie.

Pomysł...w dyskusjach? Ambitne...
Szczerze powiedziawszy ten Twój 'pomysł' o kant tyłka rozbić. Nie chcesz, nie bierz udziału. Nie wiem, co tu więcej komentować.
Ankieta z cyklu - "chcesz grać w FoE?" była by ambitniejsza. Z uwzględnieniem wielkiej opcji "nie" dla maruderów.
 

DeletedUser8110

Guest
Rozumiem, że w pomyśle chodzi o możliwość zaznaczenia w ustawieniach czegoś w stylu "Nie wyświetlaj poszukiwania skarbów"?
 

DeletedUser8110

Guest
Dopytuję ponieważ ankieta, pierwszy post oraz temat nie do końca się ze sobą zgadzają :>
Więc proszę autora tematu o potwierdzenie, czy chodzi o całkowite skasowanie poszukiwania skarbów, czy jednak o coś innego :)
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Naprawdę można wpadać na takie pomysły? Bo złe jest, że się dostaje coś za darmo, zwłaszcza, że to coś nie zajmuje żadnego miejsca w mieście - bierzecie to w ogóle pod uwagę? ;] nie dogodzisz!
 

DeletedUser625

Guest
Ujmę to tak. :)

1422186959_by_anonymous_500.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

astrotaurus

Hrabia
Możliwość indywidualnej rezygnacji popieram.
Nie każdy ma czas i ochotę by dotrzymywać reżimu czasowego tej atrakcji, a zielony dymek przy okienku kapitana i radosna nowina "wygrałeś 100 monet za 5 min i zresetuj" przy każdym logowaniu może być upierdliwe.
 

DeletedUser625

Guest
astrotaurus, ale wcale nie trzeba włożyć wielkiego wysiłku by zdobyć ostatnią nagrodę. A 3 ostatnie skrzynki dają całkiem niezłe nagrody. Zajrzyj do Poradników graczy tam Szczupak zamieścił kompletny spis wszystkich nagród jakie się dostaje z każdej skrzynki w każdej epoce. Być może jak zobaczysz jakie nagrody lecą później to docenisz tę funkcję.

Przyznam także szczerze, że na początku byłem bardzo sceptycznie do tej funkcji nastawiony i przez kilka tygodni na becie nawet nie zajmowałem się tym, ale pewnego dnia postanowiłem jednak spróbować zdobyć ostatnią nagrodę i moje zaskoczenie było spore gdy dostałem 195 medali ze skrzynki 8h. :)
 

astrotaurus

Hrabia
astrotaurus, ale wcale nie trzeba włożyć wielkiego wysiłku by zdobyć ostatnią nagrodę.
No ba! Ja osobiście już 3 razy przejechałem cały cykl na wszystkich światach. Nie pod rząd, ale jednak! I parę paczek z towarami dostałem, i parę z punktami...
Tyle że następne kilkanaście dni będę się logował zapewne 2, góra 3 razy na dobę, więc z cyklu nici. A miewam takie okresy i po nawet 5 tygodni, więc gdyby cała zabawa odbywała się w tym właśnie czasie to gul mógłby skakać. ;)
Kiedy coś podobnego występuje jednorazowo w dużym evencie to co innego, niż w kółko i w kółko!

Generalnie mogę powtórzyć: indywidualną rezygnację popieram! Chcącemu zrezygnować pomoże, innym nie zaszkodzi.
 

DeletedUser625

Guest
Cóż wczoraj, zalogowałem się do gry tylko 3x po 2-3 minuty każda sesja i mimo wszystko udało mi się zdobyć wszystko. :)

Pierwsze dwie skrzynki idzie zaliczyć szybko, później drugi raz by zebrać 1h i ruszyć z 4h, a potem pod wieczór trzeci raz żeby odebrać 4h i ruszyć z 8h. A rano odebrałem dzisiaj 8h. :)
 

DeletedUser6358

Guest
o wprowadzenie mozliwosci niewysylania tegogostka po skarby czyli mozliwosc rezygnacji z tej zabawy i usuniecia twarzyczki poszukiwacza skarbow z lewego paska

- - - Zaktualizowano - - -

Naprawdę można wpadać na takie pomysły? Bo złe jest, że się dostaje coś za darmo, zwłaszcza, że to coś nie zajmuje żadnego miejsca w mieście - bierzecie to w ogóle pod uwagę? ;] nie dogodzisz!

we wspolczesnosci dostaje bodazje 600 monet a gosciu mnie wkurza i wiem z eneiktorych tez w zelazie 60 wiec te nagrody sa dla mnei zbedane a wciaz wyskakujace okienka poszukiwacza skarbow jest dla mne irytujaca
 

DeletedUser625

Guest
Jak ktoś nie umie szukać, to potem tworzy takie tematy. Za 5 minut daje 600 monet, a zobacz ile daje za następne. :)

Współczesność:

05 min - 600 złoto, 600 zaopatrzenie
15 min - 1380 złoto, 1380 zaopatrzenie
1 godz - 4500 złoto, 4500 zaopatrzenie
4 godz - 13750 złoto, 13750 zaopatrzenie, Paczka 2 PR
4 godz - 42000 złoto, 42000 zaopatrzenie, 3 szt. każdego towaru (przetworzone), Paczka 5 PR, 1 plan, 65 medali
8 godz - 127000 złoto, 127000 zaopatrzenie, 1 jednostka z tej epoki (lekkozbrojne, strzeleckie, szybkie, ciężkozbrojne lub artyleria), Paczka 10 PR, 5 szt. każdego towaru (przetworzone), 195 medali
 

DeletedUser14282

Guest
niech dodadzą kolejną fajkę w zakładce z ustawieniami i wszyscy będą usatysfakcjonowani

ci co chcą to ją sobie zaznaczą i będą korzystać z tego poszukiwacza
ci co nie chcą odznaczą ja sobie i nie będzie ich denerwował
 

DeletedUser13596

Guest
Nie jestem przeciwny tej "nowości", ale zagłosowałem na "TAK" dla likwidacji by wyrazić swój sprzeciw wobec marnowania czasu na programowanie takich bzdur!

Serio nie ma poważniejszych zmian do wprowadzenia? Niech twórcy gry zaczną grać w tą grę na poważnie, bo inaczej nigdy nie zrozumieją, w czym jest problem :)
 

astrotaurus

Hrabia
Za 5 minut daje 600 monet, a zobacz ile daje za następne. :)
Mnie akurat, powiedzmy, interesują wyłącznie PR i plany.
- Monet i młotków mam po 150 mln w zapasie, a to przecież większość wygranych,
- wojaki też do luftu - jak po miesiącu zbieraniny wystarczy na jedną walkę to wszystkie pieniądze!
- 195 medali też kicha, bo zostało mi do kupienia ostatnie rozszerzenie terenu za 50 tys....

Zdecydowanie trwam przy swoim. :)
 

DeletedUser625

Guest
A znasz takie powiedzenie grosz do grosza a będzie kokosza? No tak lepiej zrezygnować ze 195 medali za darmo i nie mieć nic. 195 od poszukiwacza, ileś wpadnie z wież zwycięstwa, ileś wpadnie z Zamku z Deal czy Koloseum, ileś wpadnie z PvP. No tak po co mieć na przykład 500-600 medali dziennie jak można mieć ich 400. Głęboki sens. :)

Po co mieć 15 każdej sztuki towaru z epoki, jak można mieć tylko po 20 dwóch rodzajów. :) Po co mieć codziennie o 150 tyś. złota czy młotków więcej dziennie? No po co. To przecież jest niepotrzebne. Jednostki? Czasem ta jedna dodatkowa może pozwolić Ci wykonać dodatkową walkę. A wy wszystko hejcicie nie doceniając drobnych rzeczy. 10 drobnych rzeczy i dostaje się drugie tyle co z jednego dużego zbioru. Na dłuższą metę bardzo się to opłaca, jedynie osoby, które chcą wszystko w jednej sekundzie tego nie doceniają. Kto chce wszystko od razu to wyciąga kartę kredytowa, kupuje diamenty i sobie bierze, a nie płacze na forum, że otrzymuje coś za darmo i że za mało tego. No tak przecież poszukiwacz powinien w 5 minut dawać po 1 mln złota i młotków, ale wtedy też byłoby źle "bo to za bardzo ulatwia, usuńcie to". Zdecydowanie ważniejsze jest wyśrodkowanie miasta przy każdej wizycie. :)
 

astrotaurus

Hrabia
A wy wszystko hejcicie nie doceniając drobnych rzeczy
My? Wszystko?
Eeee, akurat nas jest jeden i nie kwestionuję wszystkiego tylko popieram prawo do indywidualnej rezygnacji.
I sam przecie się w skarby bawię póki jestem często przy kompie, a za chwilę przestanę, bo możliwe wygrane będą dla mnie absolutnie niewarte wysiłku jaki musiałbym włożyć w ich zdobywanie.
I tyle.
 

DeletedUser11650

Guest
Niektórych ludzi nie da się zrozumieć dają darmowe nagrody a Ci jeszcze narzekają.
 

DeletedUser14282

Guest
Guano... coś tam (nick trudny do zapisania a tym bardziej do wymówienia)

twoje wypowiedzi irytują mnie na równi co ten dodatek ze skarbami

że grasz 24/7 i na dodatek masz kalkulator w ręce to twoja sprawa

ale nie musisz przymuszać innych do twojego punktu widzenia

Osobiście gram na małym ekranie i każde "cuś" mi przeszkadza w zarządzaniu miastem.

Więc niech dadzą opcje wyboru.
ten co chce będzie korzystał, ten co nie chce może wyłączyć, a jak się mu zachce to może włączyć.
i wszyscy będą zadowoleni
 

DeletedUser3220

Guest
Ja akurat "jarałam" się nowością chwilę na początku, ale z przyczyn takich a nie innych nie mam chęci ani możliwości zbierać skrzynek po 8 godzin. Z reguły udaje mi się 15 minut bo więcej nie mam potrzeby pilnować, ani siedzieć z zegarkiem :D
To, że jest dodatek jest fajnie, ale faktycznie możliwość wyłączenia go byłaby miła, jeśli ktoś nie ma chęci irytować się kapitanem.
 

DeletedUser625

Guest
Guano... coś tam (nick trudny do zapisania a tym bardziej do wymówienia)

Widzę, że próbujesz mnie obrazić, ale coś Ci nie wyszło, bo niestety takie teksty to już żem słyszał/widział setki, może tysiące razy. Nie rusza mnie to. :)

twoje wypowiedzi irytują mnie na równi co ten dodatek ze skarbami

że grasz 24/7 i na dodatek masz kalkulator w ręce to twoja sprawa

O naprawdę? Nie wiedziałem, że 6-8 minut dziennie to jest 24 godziny. Niezłe przyspieszenie czasu stosuję, w takim tempie to się za szybko zestarzeję. I w ogóle od kiedy czas się odmierza kalkulatorem :o. Zegarka w domu nie masz? :)

ale nie musisz przymuszać innych do twojego punktu widzenia

Ależ ja nikogo nie zmuszam, a jedynie staram się polaczqom (błąd celowy) uświadomić, że ich narzekania nie mają kompletnie sensownego podłoża. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6358

Guest
jak ja sie loguje rano w poludnie i weiczorem to nie zodbede nagrod lepszej niz 3 poziom wiec dla mnie to tylko mlotki i monety w zerowej ilsoci wlasciwie

ponadto nie hejtuje ze za darmo cos dostaje tylko mwie z echailbym moc to wylaczyc poniewaz sie w to nie bawie jak inni loguja sie po 5 razy dzoiennie to neich sie bawia i czekaja caly dizen na kilka pr i troche towaru

czy tot aki rpoblem ze lubie porzadek i nie podoba mi sie zielony ptaszek co 5 minut wyskakujacy ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry