Czy osoby mające znajomych operatorów/kupujące diamenty są ponad prawem?

Status
Zamknięty.

Pukel

Szlachcic zagrodowy
siema wszystkim, mam nietypowe pytanie ale najpierw chcialbym przedstawic sytuacje jaka miala miejsce kilka dni temu na świecie E

zobaczyłem na czacie, że gracz sperboss sprzedaje surowce z pasa, zapytałem z ciekawości ile kosztuje zestaw na KT to podliczył mnie na prawie 800 pr. Zapytałem na czacie globalnym ile kosztuje tutaj zestaw na KT otrzymałem odpowiedź 200-350 no to duże przebicie, zdenerwowany napisałem że sperboss jest oszustem i lichwiarzem zresztą wszystko umieszczę na screenach. Sperboss zignorował mnie po czym zaczął pisać do mnie gracz symaptyczny69 i czułem się tak jakbym pisał ze sperbossem zreszta wystarczy zobaczyć jak wyglądała rozmowa. Otrzymałem informacje od kilku graczy że jest zawsze ten sam scenariusz, jeżeli ktoś napisze na czacie że sperboss jest lichwiarzem wyzyskuje innych itd. to przychodzi od razu sympatyczny69 żeby go "bronić" przejrzałem ich perły i rzeczywiście ładuje się sperboss kontem sympatyczny69 od samego początku gry. Rozmawiałem z koleżanką z którą gram, miała z nim podobną historię i zgłosiła to do supportu ale żadne konsekwencje nie zostały wyciągnięte a z tego co słyszałem support podlicza i obniża poziom bądź poziomy pereł w przypadku puszu. W przypadku sperbossa i takiego chamstwa powinni mu chyba kilka do rusztowania zrzucić a zwłaszcza arkę. Do czego zmierzam, w ogame była grupa graczy która znała dobrze operatorów i nie dostawali oni żadnych banów z wiadomych względów i nie wiem czy w FOE jest coś podobnego, jeżeli tak proszę o wiadomość na PW bo nie chce mi się pisać do supportu kolejny raz skoro i tak jestem z góry skazany na porażkę bo skoro od lat sperboss robi to samo i nie został ukarany to tylko jedna opcja przychodzi mi do głowy. Utwierdza mnie w tym przekonaniu podejście waszego operatora w zgłoszeniu jak i kolejnego operatora nasrudinzorby który gra na serwerze E
Ogólnie takie podejście jak on przedstawił, bronienie sperbossa że to na pewno gra ktoś z rodziny a on kupuje diamenty i nie zostanie zbanowany jest po prostu żałosne! W ogame to sie chociaż z tym nie obnosili operatorzy że kolegów nie banują a tutaj wasz operator pisze jasno że kupujący walute premium mają immunitet !! do tego te groźby że jak nie przestanę spamować to dostane bana na 48 godzin przecież to jest jakaś kpina i prowokacja. Nie wiem kogo wy przyjmujecie w swoje szeregi ale jeżeli tak wyglada support foe to nie zasługujecie na najniższą ocenę!

Troche zdenerewowany rozpisałem się w zgłoszeniu ale przedstawie to jeszcze raz.
To że gracz sperboss oszukuje na wrzutkach 1.9 zawyża ceny towarów to rozumiem nie jest żadnym wykroczeniem bo przecież nie ma tego w regulaminie ale multikontowość i puszowanie się? Gracz sperboss ładuje się od początku gry kontami sympatyczny69 i najprawodpodobniej beznereczki innych multi nie szukałem to nie jest moje zadanie. Na sympatycznym69 siedzi cały czas na telefonie i tylko czeka aż ktoś napisze o nim złe zdanie. Osoby które chociaż raz cos powiedziały o nim nie tak chodzi o konto sperboss od razu ignoruje więc nie ma prawa widzieć wiadomości na czacie globalnym ze swojego głównego konta ( testowane z kolegami ) więc ewidentnie widać że musi być gdzieś indziej zalogowany. Prześledźcie dokładnie jak wygląda dyskusja ze sperboesm, najbardziej zapadło mi w pamięć jak z jednego konta rozpoczął wypowiedź a drugim ją dokończył co ewidentnie wskazuje na to że tymi dwoma kontami steruje jedna osoba. Sperboss pisze zawsze z małej czyli według mnie siedzi na komputerze natomiast konto sympatyczny69 obsługuje z telefonu - zaczyna wypowiedź z wielkiej litery i słownik mu często wyrazy przekręca co widać na zdjęciach.
Naprawdę nie ma nikogo kompetentnego w supporcie FOE? W tej grze również panuje kolesiostwo i koledzy operatorów jak i osoby kupujące diamenty są ponad prawem??? Jeżeli tak prosze o wiadomość o PW i nie będę sobie już nigdy zaprzątał tą grą głowy jak i tą sprawą bo nie ma to najmniejszego sensu zwłaszcza jak patrze na podejście sarumana czy jak mu tam i nasrudinzorby a własnie on może spamować na czacie i jest bezkarny jakimiś serduszkami a ja nie moge pisać ze sperboss=sympatyczny69 popierając to twardymi dowodami bo zaraz zastraszanie banami? no tak bo on jest przeciez operatorem i należy do osób mających immunintet haha co za nieporozumienie! Po rozmowie z innymi graczami domyślam się że odpowiedź będzie twierdząca, dlatego soby co graja kilka lat na E każą go zignorować i dać sobie spokój i tu sie pytam co to jest za rozwiązanie !! support powinien czuwać nad tym aby regulami był przestrzegany a nie samowolka !! tego i tego nie ruszamy bo to dobry kumepl i diamenty kupuje jak ci sie nie podoba to go zignoruj albo zmien gre !! Pewnie dowiem się sperboss ma immunitet ale trudno spróbować nie zaszkodzi będę miał przynajmniej jasną odpowiedź...
W ogóle dlaczego nie ma możliwości popchnięcia zgłoszenia dalej i zaskarżenia decyzji operatora? żeby rozpatrzyła je osoba która jest ponad danym operatorem? nie ma tu takiej hierarchii czy każdy jest sobie równy i tak samo nietykalny?

domyslam sie ze post jest chaotyczny ale mam nadzieje ze przekazalem dokladnie o co mi chodzi sami rozumiecie moje zdenerwowanie
Pozdrawiam.

screeny jak tekst od lewej do prawej wierszami zbiórka z kilku dni tego samego schematu uderz w sperbossa a sympatyczny69 sie odezwie !
jego wielkich przechwalanek jaką to on ma ogromną i rozwiniętą wioche i niebawem arke na 180 bo jest bezkarny nawet nie wstawiam one i tak nic nie wniosa

SB2.jpg
a tutaj najlepsza rozmowa !! zobaczcie rozmowe sperbossa w skrócie dałem sb i agag1111 i dowód z czatu
sb: no daj oszustko tego linka
agag: ogłosiłeś 1.9 i mnie zrobiłeś
sb: daj screena
sb: darmowych planow zachcialo sie
sb: no dasz tego screena ???
agag: sam udowodnij złodzieju
symaptyczny69: Ty mnie oszustko oskarzasz
!!!!! KPINA a sarumana będzie mi pisał że to nie jest multikonto !!!! i nasrudinzorba tak samo !!!! wincej takich operatorow " wincej ! "
sb1.JPG

nasrudinzorba wielki obrońca i operator za dyche i najlepsze jego podsumowanie na ostatnim screenie z czatu !!
nas.jpg

oczywiscie normalny gracz nie moze spamic bo zaraz grozby z banem od szeryfa nasrudinzorby ale jego regulamin sie nie tyczy !
nasspam.PNG
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zacznę od tego, że członków zespołu supportu Zasady Gry obowiązują w takim samym stopniu, jak wszystkich innych graczy.
Jeśli ktoś twierdzi inaczej, albo nie ma o tym żadnego pojęcia, albo próbuje wprowadzić innych w błąd.

Członków zespołu supportu możesz sprawdzić na tej stronie: https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?members/&key=staff_members
Ponieważ nick w grze jest taki sam jak na forum, nie ma możliwości pomyłki.

Kolejna sprawa - nigdy nie dostaniesz od członków zespołu supportu informacji o kontach innych graczy - nie poinformujemy czy to multikonto, czy to nie multikonto. Nie wspominając już o pisaniu takich rzeczy na czacie.

Nieodpowiednie wiadomości należy zgłaszać przyciskiem "Zgłoś" dostępnym po kliknięciu w nick gracza na czacie (lub portret w Centrum Wiadomości) przy tej wiadomości.

Zawsze możesz się odwołać od decyzji, wystarczy to napisać.


Ponieważ cały wątek dotyczy oceny pracy supportu oraz zgłoszenia złamania Zasad Gry, wątek zamykam. Jeśli czujesz potrzebę dalszej dyskusji na ten temat, zrób to poprzez system supportu. Ewentualnie poprzez prywatną wiadomość na forum - z zastrzeżeniem, że zgłoszenie złamania Zasad Gry powinno być napisane poprzez system supportu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry