Czy konta są usuwane?

  • Rozpoczynający wątek Despritan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam pytanie gram w tą grę dopiero od 3 dni ale na moim kontynencie są takie konta które są tylko utworzone i nikt nic nie robi. (nie gra) I z tąd moje pytanie czy takie konta są usuwane i będą dołączeni inni ludzie do mojego kontynentu którzy grają? :? Bo tak jak gra np: 10 osób z 80 to trochę nudno prawie nic się nie dzieje i nie ma z kim walczyć o miejsce w hierarchii. :(
 

DeletedUser

Guest
tak konta są usuwane, nie chce skłamać, ale wydaje mi się, że po 2tygodniach. Pozdrawiam :)

Jednak się myliłem:
Pyt.: Jak skasować konto?
Odp.: Jeszcze się nie da, ponieważ nie wszystkie opcje w grze są już dostępne. Wystarczy nie logować się na konto przez 30 dni, wtedy zostanie ono automatycznie skasowane.
 

DeletedUser1724

Guest
Hmm Kasia pisała coś o 14 dniach teraz widzę 30 dni :D kurza twarz to jak to z tym w końcu jest ???
 

DeletedUser2383

Guest
Ja też widziałem 14, bo wtedy mi przybywają nowi na kontynent.
 

DeletedUser2383

Guest
Pyt.: Jak skasować konto?
Odp.: Jeszcze się nie da, ponieważ nie wszystkie opcje w grze są już dostępne. Wystarczy nie logować się na konto przez 30 dni, wtedy zostanie ono automatycznie skasowane.

No dobra wygrałeś ;}, ale nadal po 14 dniach coś się dzieje, bo wyskakuje komunikat o przybyciu nowych sąsiadów.
 

DeletedUser1724

Guest
Też to zaobserwowałem choć pewności nie mam :) Ja tam mam info od Kasi o tych 14 dniach więc sam już nie wiem :)

Może Bartek (Bryfft) by mógł nam to jakoś przybliżyć czy też wyjaśnić jak z tym w końcu na prawdę jest :p
 

DeletedUser

Guest
Post z 8.08.12
Drodzy Gracze Forge of Empires,

Nie od dziś wiadomo, że nieaktywne konta źle wpływają na rozgrywkę, ograniczając możliwości rozwoju i pokonywania kolejnych setek graczy w rankingu (a do tego zawyżając statystyki). W celu rozwiązania tego problemu, została wprowadzona poprawka usuwająca nieaktywne konta z gry po czasie minimum 14 dni, czas ten może być jednak dłuższy w niektórych przypadkach.
Konta usunięte z gry nie biorą dalszego udziału w rozgrywce, jednak jeśli właściciel postanowi wrócić, będzie mógł rozpocząć grę od nowa korzystając z tego samego loginu i hasła co wcześniej.

Pozdrawiam,
Katarzyna 'Danifae' Balawender
FoE Team

"czas ten może być jednak dłuższy w niektórych przypadkach"
<- WTF??

Post z 28.7.12

Pyt.: Jak skasować konto?
Odp.: Jeszcze się nie da, ponieważ nie wszystkie opcje w grze są już dostępne. Wystarczy nie logować się na konto przez 30 dni, wtedy zostanie ono automatycznie skasowane.

Więc myślę, że można przyjąć ten bardziej aktualniejszy ;d
 

DeletedUser1724

Guest
To też właśnie o tym piszę tylko nie chciało mi się szukać tego postu Kasi ^^
 

DeletedUser1724

Guest
Mnie również bo chyba, można określić i ustawić dokładny czas usuwania konta nieaktywnego bo co jeżeli coś się poknoci i zacznie usuwać konta nieaktywne 1 czy 2 dni ^^ Masakra by była :D
 

DeletedUser

Guest
Mnie również bo chyba, można określić i ustawić dokładny czas usuwania konta nieaktywnego bo co jeżeli coś się poknoci i zacznie usuwać konta nieaktywne 1 czy 2 dni ^^ Masakra by była :D

A wtedy wymówka, że to tylko Beta. Na pewno raz na jakiś czas są backup'y robione ;D
 

DeletedUser8

Guest
Post marrszoo został poprawiony ;)
Wyjaśniam skąd nieścisłość: 14 dni jest czasem minimalnym, wcześniej konto nie zostanie usunięte. Jednak im w wyższej epoce znajduje się gracz i im bardziej ma rozwinięte konto, tym ten czas będzie dłuższy. Dlatego opłaca się grać aktywnie i rozwijać swoje miasto! ;)
 

DeletedUser1724

Guest
Post marrszoo został poprawiony ;)
Wyjaśniam skąd nieścisłość: 14 dni jest czasem minimalnym, wcześniej konto nie zostanie usunięte. Jednak im w wyższej epoce znajduje się gracz i im bardziej ma rozwinięte konto, tym ten czas będzie dłuższy. Dlatego opłaca się grać aktywnie i rozwijać swoje miasto! ;)

I oczywiście Kasia ratuj nas z opresji :D Dzięki śliczne za wyjaśnienie ale:

Skoro brany jest pod uwagę rozwój danego gracza to czy są jakieś sprecyzowane wartości, które wpływają na ten czas ???
 
Do góry