[Badania] Czy epoka sztucznej inteligencji, robotyki, byłaby ciekawą opcją do dodania w badaniach?

Czy epoka sztucznej inteligencji, robotyki, byłaby ciekawą opcją do dodania w badaniach?


  • W sumie głosujących
    6
  • Głosowanie zakończone .

Borisel

Hrabia
A po co ta epoka skoro od epoki jutra masz jednostki z ograniczonym SI , w przyszłości drony , ocean żółwiowe wieżyczki czy manty czy mars wartownik/snajpbot - jeśli chodzi Ci o to.
 
mnie interesuje kiedy bedzie w grze epoka Tytan
Ostatnie trzy epoki wychodziły w kwietniu, więc pewnie w kwietniu możemy się spodziewać Tytana.
Odpowiednio:
- Jowisz wyszedł 23 kwietnia 2022
- Wenus 13 kwietnia 2021
- Pas Asteroid z kolei 20 kwietnia 2020.

Wygląda na utrzymującą się tendencję.
 

BraveFrank

Baronet
Wydaje mi się, że tych epok kosmicznych starczy im do końca świata, bo nie mają innych, bardziej kreatywnych pomysłów.
 
Lepsze już by było wprowadzenie epoki (post)apokaliptycznej :p Chodzi mi o coś w stylu sytuacji, że po zbadaniu konkretnej technologii dochodzi do zagłady naszej cywilizacji i zaczynamy znowu od epoki kamienia, ale za to z zachowaniem dotychczasowych punktów + jakieś bonusy za każde wykonane kółko :)
 
Lepsze już by było wprowadzenie epoki (post)apokaliptycznej :p Chodzi mi o coś w stylu sytuacji, że po zbadaniu konkretnej technologii dochodzi do zagłady naszej cywilizacji i zaczynamy znowu od epoki kamienia, ale za to z zachowaniem dotychczasowych punktów + jakieś bonusy za każde wykonane kółko :)
Nie wiem jakie nagrody musiałyby być, żeby gracze chcieli zaczynać od nowa. Chyba, że milion diaxów, to można by się skusić.
 
Chodziło mi bardziej o jakieś bonusy trwałe typu stały bonus do statystyk z ratusza, niż diaxy/inne zużywalne przyspieszacze. Niemniej jednak jestem świadomy szansy na wprowadzenie czegoś takiego. Chciałem po prostu zaproponować coś kompletnie innego, co rzuciłoby na grę zupełnie nowe światło ;)
 

i.am

Baron
Chodziło mi bardziej o jakieś bonusy trwałe typu stały bonus do statystyk z ratusza, niż diaxy/inne zużywalne przyspieszacze. Niemniej jednak jestem świadomy szansy na wprowadzenie czegoś takiego. Chciałem po prostu zaproponować coś kompletnie innego, co rzuciłoby na grę zupełnie nowe światło ;)
Takie "new game plus"
 
Do góry