czy da się odzyskać paczki PR ?

Status
Zamknięty.

Tymek2007sims

Wicehrabia
w paczkach PR miałem 315 punktów . wpłacałem innemu graczowi punkty w wyrocznię , po plany robiłem to na spokojnie
aż nagle inny gracz napisał że również potrzebuje planów i mnie przebije ja się zabezpieczyłem . poszło na to 200+ PR (z paczek)
teraz zostało mi 105 punktów , więc dużo straciłem . jest jakaś szybka metoda na odzyskanie ich ?
 

Evort01

Baronet
chcial zaoszczedzic 20kpr na arce czy ile ona tam kosztuje a teraz bedzie tracil za kazdym razem az dojdzie powyzej 20k chociaz nie wiem czy sie doczekamy skoro zbiory to 40/dzien
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
nie prosiłem o komentowanie mojego stylu gry , do tego jest inny wątek ;)
zadałem pytanie - czy da się odzyskać
albo kupienie punktów za pieniążki
nie chodzi mi o odzyskanie punktów tylko konkretnie paczek . w jaki sposób te kupione za monety spaczkować ? u sąsiadów okazja się nie trafia , o 1,0 ciężko się doprosić a z zadań wpada bardzo rzadko
Edytowałem : WOW jestem wicehrabią ! nie spodziewałem się !
 

ISsKRA

Szlachcic
nie prosiłem o komentowanie mojego stylu gry , do tego jest inny wątek ;)
zadałem pytanie - czy da się odzyskać

nie chodzi mi o odzyskanie punktów tylko konkretnie paczek . w jaki sposób te kupione za monety spaczkować ? u sąsiadów okazja się nie trafia , o 1,0 ciężko się doprosić a z zadań wpada bardzo rzadko
Edytowałem : WOW jestem wicehrabią ! nie spodziewałem się !
1.0?? A ktoś tak jeszcze robi? Za plany arki czasami trzeba płacić 3.0.... Dopóki nie postawisz arki to liczyć możesz na dobre wrzutki zamykające u sąsiadów
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
jestem w mojej gildii . miesiąc temu byłem sam , teraz jest 6 osób . co do 1,0 . ja tak robię oddaję tak wszystkie miejsca (oprócz wymian)
problem polega na odzyskaniu PR . niby proste , ale ciężko to zrobić zwłaszcza że mówimy o kwocie którą zbieram 5 dni , a na paczki też za darmo nie przerobisz
 

Devine111

Baron
Znajdź sobie osobę, która podobnie jak ty ubzdurała sobie to co prezentujesz na temat arki i u niej paczkuj. Bo na to, że zmądrzejesz nie ma co liczyć, normalnie jak rzucać grochem o ścianę. Myślisz, że każdy pisze tutaj tylko by na złość zrobić, źle poradzić. Po co w ogóle zadajesz pytania skoro jesteś alfą i omegą tej gry, wiesz wszystko najlepiej.
 
Ostatnia edycja:

LostAlex

Rycerz
Nie bądźcie tacy okrutni dla Tymka :)

Tymku, szybko paczek odzyskać się nie da, jeżeli nie masz potrzebnych do tego narządzi. Wiesz o jakich narzędziach mowa, bo ich nie uznajesz oficjalnie.
Zadaj sobie jedno ważne pytanie, jak zdobyłeś paczki pr, które wydałeś i teraz chcesz odzyskać. Jak już to sobie ustalisz to pomyśl, czy któryś z tych sposobów możesz ulepszyć, bądź przyspieszyć.

PS
Dlaczego tego pytania nie umieściłeś w swoim wątku o postępie w grze? Tam praktycznie dostałbyś dokładnie takie same odpowiedzi jak tutaj.
Wydanie bez sensu paczek, na totalnie bezsensowną perłę, to jakby nie patrzyć element twoje "postępu" w grze.
Wydałeś już na swoją Wyrocznię chyba ponad 1000 pr, nie wiem ile wpakowałeś w Wyrocznie innych, ale pewnie też nie mało, a pomyśl na ile innych o wiele bardziej przydanych pereł mógłbyś te pr "zmarnować", dodatkowo zdobywając wiele planów o wiele bardziej przydatnych pereł.
Do tej pory chyba nigdzie nie odpowiedziałeś nam jaki masz cel w rozwijaniu tej Wyroczni.
 

kasia2389

Arcyksiążę
jest jakaś szybka metoda na odzyskanie ich
Oczywiście, że jest i to bardzo proste jest.
Zobacz wpłaciłem z dziennych zbiorów w dwie perły znajomego:
1599254976156.png

1745 PR, teraz czekam, w ciągu kilku dni, a może szybciej spodziewam się, że perły te osiągną następny poziom i do mojego inwentory w formie paczek wpadnie
695 i 1047 PR

Oto wielka tajemnica, która daje Ci całkowicie darmo.
To perpetum mobile czwartego stopnia.
1599255476686.png

Są gracze, którzy w ten sposób przerzucają dziesiątki (jeśli nie setki) tysięcy PR dziennie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry