[Wyprawy gildyjne] Czwarty poziom wypraw -- nagrody

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak — jestem za zmianą nagród.

    Głosy: 15 83,3%
  • Nie — nagordy są odpowiednie.

    Głosy: 1 5,6%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 2 11,1%

  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser7795

Guest
Witam,
postuluję zamianę nagród na czwartym poziomie wypraw gildyjnych.

Należy się coś lepszego na takim poziomie. Bonus wrogich jednostek jest adekwatny do poziomu ale nagrody coś nie bardzo.
Myślę, że wielu graczy dostaje szału po tym jak otrzymuje w nagrodę jakże cenne medale, towary, paczkę zaopatrzenia czy monet.

Oto moje propozycje nagród:
— PR do paska — losowo 20 PR lub 50 PR
— azyl czempiona
— bazar / boisko piłkarskie
— losowy budynek wojskowy z aktualnej epoki
— zestaw do renowacji
— kryjówka łotrów
—— w ostatniej skrzyni czwartego poziomu dodałbym 100 PR jako nagrodę ale z szansą 5% na ich zdobycie

pozdrawiam
Mateusz
 
PR do paska 20 lub 50 myślę, że trochę za dużo nawet jak na taki poziom. Dobrze by było jakbyś przy swoich propozycjach dopisał jakie obecne nagrody miałyby zastąpić (chyba nie chcemy miliona możliwych kombinacji nagród co tydzień w wyprawach). Koniec końców nagrody jakie zaproponowałeś są lepsze od niektórych aktualnie dostępnych, ale też nie są bardzo wygórowane, czyli sławny BILANS byłby zachowany :)
 

DeletedUser14685

Guest
Oczywiscie jestem za zmiana nagrod na 4 poziomie wypraw, poniewaz narazie nie sa one adekwatne do trudnosci walk :(
Zdecydowanie wycofalbym z tych nagrod mlotki, monety oraz plany (jesli tam sa). Co do towarow to zostawilbym je, poniewaz zrekompensuja negocjacje (chociaz ja nie negocjuje, ale wiem, ze sporo osob to robi), ale zwiekszylbym ich ilosc. Medale rowniez bym zostawil, poniewaz dla graczy, ktorzy nie maja Arki na 80lvl sa one w miare przydatne :)
Co do tych nagrod, ktore proponujesz to 20 i 50 PR do paska zamienilbym na 20 i 30 PR. Wycofalbym losowy budynek wojskowy, poniewaz to w sumie tak samo jak mlotki i monety. Dodalbym do tego jeszcze takie nagrody:
- 10x lotr - rekompensuje koszty poniesione na 4 etapie
- po 5 jednostek z Twojej epoki - to samo co wyzej
- czesciej niz obecnie jako nagrody pojawialyby sie budynki produkujace PR
- jesli to mozliwe dodalbym rowniez czasowe premie w grze, np. czasowy bonus do ataku czy bonus do szkolenia jednostek (cos takiego jak w tawernie jest) :)
 

DeletedUser7795

Guest
@mppierlak według mnie medale na takim poziomie wypraw to jest słaba nagroda. Faktem jest, że w negocjacjach można ich sporo wydać ale nie są one adekwatne do poziomu na jakim negocjujemy. Medale dostajemy z zadań i z rozbudowy pereł i to moim zdaniem wystarczy.

Towary mogą zostać — sam ich sporo wydałem na negocjacje na czwartym poziomie chociaż większość
konfliktów rozwiązałem walkami — miałem sprzyjający teren dla moich jednostek.

50 PR do paska to może i trochę za dużo więc mogłoby być do wygrania 20 lub 30 PR w tych brązowych skrzyniach i złotych.
Natomiast w ostatniej skrzyni czwartego poziomu dodałbym nagrodę 100 PR. Po tylu poziomach przydałyby się.
 

DeletedUser14860

Guest
Zlikwidować wyprawy to tylko psuje grę tak jak i GVG zlikwidować Arkę i resztę pereł podpalić tawernę oraz na końcu zlikwidować grę bo już nic mądrego nie wymyślicie ....
 

DeletedUser17245

Guest
Proponuje po 20pr za każdy konflikt, a za bramę po 100, za Ostatnia bramę nowy przedmiot "poziom w górę", który podnosi dowolny poziom perły o 1 no i z reliktów obowiązkowo zmienić twarz starożytnych na Tarasy Rolne, bo przecież Twarzy Starożytnych NIKT nie używa, a Tarasy się przydadzą. EWENTUALNIE Świątynia Wiedzy, ale tylko w ilości 5 sztuk (bo tarasy dają 5PR)

Daj palec, a wezmą całą rękę...

PS. ja wiem, że fajnie by było, jakby nagrody były lepsze, ale czy na pewno?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
@turud bonusy pereł chcesz redukować, nagród lepszych nie chcesz. Chłopie coś Ty brał ?
 

DeletedUser17245

Guest
Po prostu każdy by chciał dostawać więcej, więcej i więcej... To nie jest dobre... Daj każdemu Polakowi podwyżkę 3000zł/mc i jak myślisz co się stanie... ?
Co tydzień robię 64/64 w wyprawach i lepsze nagrody byłyby mi na korzyść, ale w ten sposób PRy szybko stracą na wartości
 

DeletedUser7795

Guest
Ja za takie "cenne nagrody" co są teraz to kijem nie tknę czwartego poziomu. Dla mnie to tylko strata towarów i wojska.
 

DeletedUser16730

Guest
Po prostu każdy by chciał dostawać więcej, więcej i więcej... To nie jest dobre...

Chęć posiadania i lepszego życia jest motorem rozwoju.

Daj każdemu Polakowi podwyżkę 3000zł/mc i jak myślisz co się stanie... ?

Będą lepiej i godniej żyli?

Co tydzień robię 64/64 w wyprawach i lepsze nagrody byłyby mi na korzyść, ale w ten sposób PRy szybko stracą na wartości

Stracą na wartości? I jak to się przeniesie w praktyce? Jeśli coś traci na wartości to musisz tego dać więcej za coś co na wartości nie traci. Co podrożeje w przeliczeniu na PR?

Lubisz mieć pod górkę i trudno, ok masz do tego prawo, ale błagam nie rób z tego zasady.
 

DeletedUser17245

Guest
Jezeli kazdy bylby piekny, to nikt nie bylby piekny... wszyscy byliby zwyczajni, czaisz? :)

Wlasne projekcje i negatywne zdanie o rodakach... To zes dowalil xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16730

Guest
To zes dowalil xD

Serio? Napisałeś, że mieć dużo jest źle bo się chce więcej, a na poparcie tej tezy dałeś zagadkę co się stanie jak każdy Polak dostanie 3k podwyżki. A ja dowaliłem tak? I na poważnie to wszystko piszesz?
 

DeletedUser14757

Guest
Trzeba wrócić do pomysłu z hard serwerem, gdzie osoby takie jak turud będą mogły nareszcie się wykazać i naprawde pograć.
 
Do góry