Czemu w ogóle nadal istnieje ten głupi limit 100pr na pasku przy zbiorze w mieście?

Status
Zamknięty.

Feandil

Wójt
Podepnę się, pytaniem.
Jaki limit 100 na pasku? U mnie pasek ma 10 PR, później "miga" i z godzinnych doładowań po prostu nie wskakuje. A nigdy jeszcze nie miałem sytuacji, żeby przy zbiorze (evencie, GPCh, itp.) uzbierać ponad 100 bez wydawania w międzyczasie. Jest później jakaś blokada, gdzie nie można np. zebrać z kolejnego budynku lub z nagrody nie wskoczy powyżej 100 i przepadnie?
 

Jake Long

Baron
Jest później jakaś blokada, gdzie nie można np. zebrać z kolejnego budynku lub z nagrody nie wskoczy powyżej 100 i przepadnie?
Nie, po prostu dostajesz informację o tym, że nie możesz zebrać punktów rozwoju ponieważ masz ich obecnie maksymalną ilość. To samo dotyczy plądrowania sąsiadów. Ale nie dotyczy to nagród z pól chwały/wyprawy gildyjnej/odwiedzania znajomych w tawernach/łupów wojennych z ZH/darów dyplomacji z KT.
 

TomaszZeStarkowa

Szlachcic zagrodowy
Podepnę się, pytaniem.
Jaki limit 100 na pasku? U mnie pasek ma 10 PR, później "miga" i z godzinnych doładowań po prostu nie wskakuje. A nigdy jeszcze nie miałem sytuacji, żeby przy zbiorze (evencie, GPCh, itp.) uzbierać ponad 100 bez wydawania w międzyczasie. Jest później jakaś blokada, gdzie nie można np. zebrać z kolejnego budynku lub z nagrody nie wskoczy powyżej 100 i przepadnie?
Tak, gdy przekroczysz 100, po prostu nie da się zebrać kolejnego budynku. Strasznie to irytujące, ustawione mam miasto tak, by wszystko zebrać naraz, a tu przy wrzucaniu trzeba to robić na raty.
Gdy wygrasz punkty np w wyprawie, mając ze 100 na pasku, wtedy jakoś bez problemu dodają się kolejne.
 
o to chodzi aby ludzie płacili diamenty za cały zbiór

oczywiście często ludzie płacą za diamenty pieniędzmi

tak INNO zarabia
 
Status
Zamknięty.
Do góry