Czat - potwierdzenie zgloszenia gracza do supportu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8572
  • Data rozpoczęcia

jestem za dodaniem potwierdzenia przed wykonaniem opcji 'zglos'

  • Tak

    Głosy: 17 77,3%
  • Nie

    Głosy: 3 13,6%
  • Obojetnie

    Głosy: 2 9,1%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser8572

Guest
Ankiete zakladam ze wzgledu na blad ktory popelnilam zupelnie przypadkowo. Nie wiem jak czesto zdarzaja sie sytuacje gdy opcja 'zglos' jest pomylkowo wybrana zamiast 'odwiedz', 'dodaj do znajomych' czy 'szept' - w momencie klikniecia na opcje zgloszenie zostaje wyslane bez mozliwosci anulowania.

Chcialabym zaproponowac dodanie jakiejs formy zabezpieczenia czy potwierdzenia ze rzeczywiscie chcemy zglosic gracza

zdaje sobie sprawe iz tych potwierdzen w grze jest cala masa, ale w tej sytuacji za nasz blad moze poniesc konsekwencje inna osoba.
 

DeletedUser8996

Guest
Myślę, że byłoby to przydatne i ułatwiające trochę życie :)
Na Tak ;)
 

DeletedUser3220

Guest
Ankiete zakladam ze wzgledu na blad ktory popelnilam zupelnie przypadkowo. Nie wiem jak czesto zdarzaja sie sytuacje gdy opcja 'zglos' jest pomylkowo wybrana zamiast 'odwiedz', 'dodaj do znajomych' czy 'szept' - w momencie klikniecia na opcje zgloszenie zostaje wyslane bez mozliwosci anulowania.

Chcialabym zaproponowac dodanie jakiejs formy zabezpieczenia czy potwierdzenia ze rzeczywiscie chcemy zglosic gracza

zdaje sobie sprawe iz tych potwierdzen w grze jest cala masa, ale w tej sytuacji za nasz blad moze poniesc konsekwencje inna osoba.

Przydałoby się potwierdzenie, ale nie jest też tak, że jeśli kogoś zgłosicie przypadkowo on od razu dostaje karę :) Wszystko jest sprawdzane przez nas, zanim zapadnie "wyrok" :p
 

DeletedUser3876

Guest
Ankiete zakladam ze wzgledu na blad ktory popelnilam zupelnie przypadkowo. Nie wiem jak czesto zdarzaja sie sytuacje gdy opcja 'zglos' jest pomylkowo wybrana zamiast 'odwiedz', 'dodaj do znajomych' czy 'szept' - w momencie klikniecia na opcje zgloszenie zostaje wyslane bez mozliwosci anulowania.

Chcialabym zaproponowac dodanie jakiejs formy zabezpieczenia czy potwierdzenia ze rzeczywiscie chcemy zglosic gracza

zdaje sobie sprawe iz tych potwierdzen w grze jest cala masa, ale w tej sytuacji za nasz blad moze poniesc konsekwencje inna osoba.

Jestem na nie. Dlaczego? Otóż "zgłoś nadużycie" to tylko pierwszy etap. Zgłoszenie jest weryfikowane, jeżeli nie ma podstaw do ukarania Gracza, takie zgłoszenie jest anulowane.
Ale dziękuję, że pomyślałaś o naszym cennym czasie;)
 

DeletedUser8996

Guest
Jestem na nie. Dlaczego? Otóż "zgłoś nadużycie" to tylko pierwszy etap. Zgłoszenie jest weryfikowane, jeżeli nie ma podstaw do ukarania Gracza, takie zgłoszenie jest anulowane.
Ale dziękuję, że pomyślałaś o naszym cennym czasie;)

Dlaczego masz być na nie?
Przecież właśnie to Wy tracicie czas jeśli ktoś zgłosi przez przypadek. Także to chyba dobry pomysł jest.
 

DeletedUser5506

Guest
Tez wlasnie tego nie zrozumialem....
Propozycja dobra, a na pewno NIESZKODLIWA a pojawiaja sie glosy na nie i to od samego zainteresowanego. O co na tym forum chodzi ze propozycje ktore nie szkodza sa zasypywane negatywnymi glosami?
 

DeletedUser

Guest
Jestem zdecydowanie na TAK.
Zaoszczędzi to kłopotów zarówno supportowi jak i graczom, którzy niczego złego nie zrobili a będą się musieli przed supportem tłumaczyć.
 

DeletedUser3876

Guest
Dlaczego masz być na nie?
Przecież właśnie to Wy tracicie czas jeśli ktoś zgłosi przez przypadek. Także to chyba dobry pomysł jest.

Mi to wcale nie przeszkadza. Z reguły na czacie robimy kilkanaście-kilkadziesiąt nadużyć na raz, więc pomyłkowe zgłoszenie na które natrafię potrafię zweryfikować w 2-3 sekundy i je anulować.
Wolałbym aby programiści skupili się na poważniejszych rzeczach związanych z grą.
Nie zrozumcie mnie źle - to moja własna opinia;)

(...) którzy niczego złego nie zrobili a będą się musieli przed supportem tłumaczyć.
Nie tak to działa:)
 

DeletedUser5506

Guest
Mi to wcale nie przeszkadza. Z reguły na czacie robimy kilkanaście-kilkadziesiąt nadużyć na raz, więc pomyłkowe zgłoszenie na które natrafię potrafię zweryfikować w 2-3 sekundy i je anulować.
Wolałbym aby programiści skupili się na poważniejszych rzeczach związanych z grą.
Nie zrozumcie mnie źle - to moja własna opinia;)


Nie tak to działa:)

Wszystko zrobia w swoim czasie i gdy sami zdecyduja kiedy i co chca zrobic. (przynajmniej mi sie wydaje ze to tak dziala)
 

DeletedUser8572

Guest
Mi to wcale nie przeszkadza. Z reguły na czacie robimy kilkanaście-kilkadziesiąt nadużyć na raz, więc pomyłkowe zgłoszenie na które natrafię potrafię zweryfikować w 2-3 sekundy i je anulować.
Wolałbym aby programiści skupili się na poważniejszych rzeczach związanych z grą.
Nie zrozumcie mnie źle - to moja własna opinia;)


Nie tak to działa:)


Szczupak,
Zdaje sobie sprawe z wielu niedopracowan, obciazenia gry, ilosci przedstawianych pomyslow itd. Rozumiem powody dla ktorych
dodanie tej opcji postrzegasz jako zbedne.

Jednak :) z punktu widzenia osoby ktora takowa gafe popelnila, poczawszy od poczucia winy, poprzez reakcje (zgadnij jaka :) osoby ktorej ta 'niespodzianke' sprawilam, az do odkrecania calego incydentu przez wiadomosc do supportu, wolalabym jednak miec mozliwosc unikniecia takiej sytuacji.

pozdrawiam,
 

DeletedUser8110

Guest
Każde zgłoszenie jest przez nas sprawdzane, więc nie ma mowy o ukaraniu kogoś niewinnego - bez strachu :)
W dodatku jeśli martwicie się o nadmiar pracy dla nas... Trzeba się naprawdę postarać, żeby omyłkowo kliknąć 30 razy "zgłoś" zamiast "szept" ;)
Nie uważam, żeby dobrym pomysłem było utrudnianie Graczom zgłaszania nieprawidłowości. Sama pamiętam jak irytowałam się, gdy zmieniono wygląd strony logowania tak, że trzeba było więcej razy kliknąć, żeby osiągnąć zamierzony efekt.
Zmianę oceniam jako zbędną, więc ląduje w Szufladzie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry