[Komunikacja] Czat globalny w wersji na telefon

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19178
  • Data rozpoczęcia

Przyda się?


  • W sumie głosujących
    44

DeletedUser19178

Guest
Pomysł jest chyba jasny. Czat globalny w aplikacji na telefon.
 

DeletedUser

Guest
nie bo aplikacja na telefon jest zbedna
wiec po co dodawac zbedne funkcje do zbednej apki?
 

DeletedUser7795

Guest
@caelian chyba się z czymś zderzyłeś i to mocno. Ja już praktycznie nie wchodzę na FoE przez kompa tylko biorę tablet w łapę, bo jest to dużo wygodniejsze.

Uważam, że warto pomyśleć nad dodaniem czatu do aplikacji.
 

DeletedUser

Guest
a ja uwazam ze cala ta aplikacja to jedno wielkie nieporozumienie
kiedys ja mialem i jest to jedna wielka wada
na pc moge wylaczyc te cala pstrokacizne zwana animacja
na pc mam monitor 4k ktory ladnie mi calutkie miasto pokazuje a na telefonie musze przewijac miasto jak posrany

z apki zrezygnowalem bo jak jestem pozadomem to na telefonie albo rozmawiam albo nagrywam trasy rowerowe i nie ma czasu na jakies se tam zryte pierdoly

a w domku przy piwku lubie posiedziec przed foe i na monitorze jest to zdecydowanie wygodniejsze
a mania na tablety i telefonyniedlugo minie
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
a mania na tablety i telefonyniedlugo minie
Tak jak minęła mania na te diabelskie wozy bez koni, płatności bezgotówkowe i inne wymysły!

Tak poważnie, rozumiem że ktoś może nie używać aplikacji, jednak dlaczego ocenia negatywnie pomysł związany z czymś czego nie używa, pomysł który nie zmienia tej aplikacji na lepszą od podstawowej wersji gry?

P.S.
Tak jak pisałam w trawie, są osoby które specjalnie zaznaczają błędne odpowiedzi w statystykach, to właśnie taki przykład ;)
 

DeletedUser

Guest
@Natalia
ponieważ jest cała masa rzeczyktore w FOE nie działaja takjak maja
a devy zamiast siedzieć, nic nowego nie wymyslac i naprawiac bugi
to przez takie gupie pomysly musza siedziec i pisac nowe kody nie wiadomo tak naprawde po co

1. jak dla mnie to trzeba naprawić wszystkie bugi
2. naprawić bledy po naprawie bugow
3. naprawic bledy po naprawowej naprawie,
4. dodac drobne opcje - ulepszenia - jak np auto abieranie skrzyn w WG ( jako opcja kto chce to wlancza kto nie to wylancza)
5. wymyslac nowe cuda w tym cuda na telefon.
 

DeletedUser

Guest
a jest pierdyliard bugów do naprawy
ultra pierdyliard drobnych ulatwien w grze o ktorych nie pomyslelli z poczatku
 

DeletedUser19392

Guest
Na PC pole do wpisania tekstu jest od jakiegoś czasu przyciemnione. Czemu to tak zepsuto?
Czemu na PC w centrum wiadomości nie można wysyłać wiadomości enterem? Jeśli komuś nie pasuje to można zrobić opcję w ustawieniach.
 

DeletedUser11629

Guest
@caelian nikt Ci nie każe przewijać miasta jak posrany. Można to robić normalnie.
Zalogowałam się specjalnie, żeby polubić tą wiadomość :D

Niechże się kto zapyta wreszcie celiana o ten monitor 4k, żeby się mógł pochwalić i przestał wszędzie o nim pisać, ja nie zapytam, bo się nie znam...
I niech ktoś mu powie, że na apce też można wyłączyć animacje.
 

DeletedUser18808

Guest
Przyda się , przyda się... Na przykład w Elvenar jest czat w apke ;)
 

DeletedUser13672

Guest
Popieram pomysł,sam gram na apce I bardzo brakuje tego elementu na telefonie,gdyby był czat to o wiele łatwiej by sie grało.Jestem na tak
 

schwimmen

Wójt
Gdyby nie było apki na telefon to by o wiele osób mniej grało. Ja praktycznie tylko z Mobilki korzystam.
Co do chatu, jestem na tak.
 

DeletedUser20328

Guest
Gram tylko z apki i jest to rzecz, której mi najbardziej brakuje.
 

DeletedUser21018

Guest
Też używam tylko apki i brak tej funkcji jest bardzo odczuwalny szczególnie gdy szuka się towarów.
 

DeletedUser20655

Guest
Jestem na tak. Nie rozumiem czemu czemu cześć opcji jest dostępna tylko na kompie. Ja gram tylko na tablecie i telefonie. Na tablecie powinienem moc korzystać ze wszystkich opcji gry
 

schwimmen

Wójt
oczywiście, że na tak.
Plus apki jest taki, że nawet jak masz chwilę czasu na przystanku, w pracy :D to wejdziesz zrobisz co masz :D nie każdy ma dostęp do kompa 24h
 

DeletedUser21941

Guest
To jak będzie to? Miło byłoby ,gdyby został dodany wraz z marsem ,bez tego czatu rozwinąć mi będzie się o wiele trudniej ,nie mam teraz jak nawet zdobyć plany do arki żeby na 11 ulepszyć ;p
 
Do góry