[Perły Architektury] Czas pereł na telefonie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18809
  • Data rozpoczęcia

Czy w mobilnej wersji przydałaby się możliwość sprawdzenia czasu zbioru z Perły Architektury

  • Tak

    Głosy: 37 100,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    37

DeletedUser18809

Guest
Gra się rozwija, co chwila pojawia się coś nowego i bardzo fajnie. Ale jedno czego wciąż brakuje w wersji mobilnej to możliwość podejrzenia czasu zbioru z Perły. Niech to będzie nawet pod znakiem zapytania, czy jakkolwiek. Ale żeby w ogóle było, bo często się czeka na niewiadomy moment.
 

DeletedUser18809

Guest
O, albo taka sugestia, że może to być w zakładce "Przegląd".
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Proszę uzupełnić temat w ankietę. Na górze po prawej od tematu jest menu "narzędzia tematu", tam można znaleźć opcję dodawania ankiety.
 

DeletedUser18146

Guest
Jestem jak najbardziej za, nawet założyłem temat z tym samym pomysłem, ale ze względu na urlop i brak możliwości uzupełnienia wylądował w "szufladzie". Wydaje mi się dodanie tej prostej informacji będzie fajnym ułatwieniem dla wszystkich graczy mobilnych.
 

DeletedUser18319

Guest
Ten pomysł jest genialny niestety ciągle nie ma takich zmian gram od prawie roku i przynajmniej 3 razy widziałem że ktoś dodaje ten pomysł ale niestety nic się dalej nie dzieję... Jestem na TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

hddk

Hrabia
+1
Mimo że nie gram na telefonie, z zasady jestem za tym żeby udostępniać jak najwięcej danych graczom, w postaci dymków, okienek, itp. tak jak np. info o bonusie z arki w oknie inwestycji w perłę. Nawet jeśli początkujący gracze mogą czuć się tym przytłoczeni, to po krótkim czasie docenią, że mają to na wyciągnięcie ręki a nie obliczają ręcznie, czy sprawdzają jakąś okrężną drogą.
 

DeletedUser18795

Guest
Skoro ciagle ten pomysl wraca to moze w koncu by sie tym zajeli bo gracze mobilni bardzo tego chca
 

Markiz.

Książę
Jeden z niewielu pomysłów przy którym jestem na TAK w ciągu ostatniego miesiąca lub dwóch.
 
Do góry