Czarny piątek

Status
Zamknięty.

kasia2389

Arcyksiążę
Ludzie, ludzie, zwariowałem, pieniądze rozdaje.

Rabat 80%
Świątynia będzie kosztować 2500 (studnia (2200) w ewencie świątecznym (świątynia miała 1700 ale zmienili) (Przynajmniej tyle kosztowała na testowym) po uwzględnieniu rabatu to daje odpowiednio 500 i 440 radzę już biegnąć do banków i zając kolejkę :)
Oj będzie się działo.......

Oczywiście natychmiast rodzi się pytanie ile tych przedmiotów można będzie kupić, jeden czy nieograniczoną ilość?

https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/czarny-piatek.15436/#post-185833



Ma ktoś jakiś pomysł na logikę tego? Inno chce żeby się cały dzień nie logować na inne światy?

A co w sytuacji zalogowania na kilku światach, mając wydajny komp można być zalogowanym na wszystkich śwatach od A do H?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16730

Guest

DeletedUser11629

Guest
Przechowajkę kupiłabym. Kupiłam za czysta pisiont, to za... niech mi kto obliczy, bo z procentami u mnie słabo...?... szarpałabym jak komornik klamkę.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Okazje z okazika:
Chatka puchatka tylko 975 zamiast 1500 HA HA HA
Drużyna pierścienia, 5 łotrów, 195 zamiast 500. J.w.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18949

Guest
Więcej by zarobili jakby cene diaxów spuścili o 50%
 

DeletedUser16730

Guest
10:00-11:00 mnóstwo medali... z 450 na 295
Czyli teraz należy się zalogować na pobocznym i wyzerować godzinę na głównym.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Generalnie spodziewałem się tego ale i tak jestem rozczarowany a najbardziej tym:

Jeśli grałeś na wielu światach, mogłeś użyć tylko specjalnych ofert (budynki, waluta wydarzeń itp.) na jednym z tych światów. Wychodząc na przeciw Waszym opiniom - teraz będziecie mogli je zakupić na każdym ze światów, na którym gracie.
 

DeletedUser16730

Guest
50 pr po 19,90 diaxa za jeden.
To za darmo.

Potrzebuję tylko jedną kryjówkę na H której nie mogę wylosować we wspaniałej losowości od 8 miesięcy i mogę iść spać.
 

DeletedUser16730

Guest
Niemieckie szkolnictwo.

f05b7e377c20d.jpg


Teraz przynajmniej wiem dlaczego całość to 133%
 

kasia2389

Arcyksiążę
JEDEN TYSIĄC za przechowajkę?
Tu powinno nastąpić wiele nieprzychylnych epitetów określających niewątpliwie najlepsze cechy pracowników wydawcy gry, ale się powstrzymam.


Teraz czekam na świątynie za 3k z rabatem 50% za 1500.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11629

Guest
JEDEN TYSIĄC za przechowajkę?
Tu powinno nastąpić wiele nieprzychylnych epitetów określających niewątpliwie najlepsze cechy pracowników wydawcy gry, ale się powstrzymam.
Za 4 przechowajki... jedna za 250... w promocji 4 za 195... dobra cena.
 
Status
Zamknięty.
Do góry