co z Medalami n Dinego ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2337
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2337

Guest
Witam, dzisiaj wygrałem na Dinego walki i miałem dostać 10 medali o 16:30 a dalej ich nie mam oco kaman >???
 

DeletedUser971

Guest
Poczekaj, jeśli Ci się należą to wkrótce zostaną Ci przydzielone.
 

DeletedUser

Guest
pytanie: skoro turniej się skończył, a medale nie zostały doręczone, to czy walki PvP przed przyznaniem medali będą liczone już w poczet nowego turnieju? niby oczywiste, że tak być powinno, ale poprzedni turniej nie został 'wyzerowany', więc pewności nie mam...

poza tym sąsiedzi się niecierpliwią, że ich tak długo zaniedbuję, więc dobrze by te medale w końcu dotarły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2337

Guest
pytanie: skoro turniej się skończył, a medale nie zostały doręczone, to czy walki PvP przed przyznaniem medali będą liczone już w poczet nowego turnieju? niby oczywiste, że tak być powinno, ale poprzedni turniej nie został 'wyzerowany', więc pewności nie mam...

poza tym sąsiedzi się niecierpliwią, że ich tak długo zaniedbuję, więc dobrze by te medale w końcu dotarły.

właśnie ciekawe ?
 

DeletedUser

Guest
pkt zdobyte przed startem turnieju przepadaja i nie sa zaliczane do nowego turnieju bo nie moga skoro jeszcze sie nie zaczal
niby proste i logiczne a sprawia tyle problemow
 

DeletedUser1724

Guest
Dokładnie :) Punkty są dopiero przyznawane po starcie nowego turnieju, a punkty za walki tylko i wyłącznie trafiają do Rankingu Globalnego oczywiście, a do wieży nie :)

- - - Zaktualizowano - - -

Medale zostały już przyznane, a bynajmniej na świecie D ^_^ Pozdro
 
Do góry