Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia
Bardziej chodzi o ceny startowe, bo to, że coś dochodzi do 1mln to i na normalnym serwerze jest.
Jak zaczynają od 1mln to licytacje trochę umrą :))
Jak będą tanie, to nikt nie będzie skrzynek kupował, bo lepiej będzie poczekać aż w handlarzu będzie złota ulepka niż kupować i mieć od razu za 100 pln. Bądź co bądź płacisz za szybsze posiadanie złotej ulepki i wymagasz też, żeby łatwo nie było jej zdobyć, a uwierz mi, że te parę mln monet to ludzie odczują i druga sprawa, że to bardziej oczyści portfele graczy, bo ja już dobre parę miesięcy nie kupiłem nic, bo tam teraz nic ciekawego na real serwerach nie ma.
 

Marik

Książę
Jak będą tanie, to nikt nie będzie skrzynek kupował, bo lepiej będzie poczekać aż w handlarzu będzie złota ulepka niż kupować i mieć od razu za 100 pln. Bądź co bądź płacisz za szybsze posiadanie złotej ulepki i wymagasz też, żeby łatwo nie było jej zdobyć, a uwierz mi, że te parę mln monet to ludzie odczują i druga sprawa, że to bardziej oczyści portfele graczy, bo ja już dobre parę miesięcy nie kupiłem nic, bo tam teraz nic ciekawego na real serwerach nie ma.
Pytanie czy inno znajdzie złoty środek w tych cenach? Rozumiem, że mamy płacić dużo monet za dobre budynki, tylko na przykładzie opactwa wyżej ^^ sprzedawać słaby budynek za ~ 220k monet? - ewidentnie się ktoś odkleił. Jedyna nadzieja że to zbalansują. Niech badziew bedzie tani, a to co porządne drogie
 

koordi

Wójt
Tylko to rzecz względna. Nie rozumiem widziałem jak ceny dobijały do myljonów za coś czego w życiu bym nie kupił
 

Futryna

Rycerz
dwa lata sprzedawania itemków żeby móc kupić jeden złoty up
Właśnie tutaj robi się problem. U mnie, pomimo tego że nie ma nic atrakcyjnego to handlarz pracuje cały czas, ciągle jakieś śmieci są do sprzedania ale zysk jest stosunkowo nieduży. Monety zbierają się powoli. Mam jakieś 6kk, powiedzmy że na 3-4 jakieś fajne upy - taki athlon bardzo chętnie bym kupił. Ale odkąd weszły złote i inne upy to każdy się boi sprzedawać to co schowa w mieście. Dawniej jak wymieniałem budynki eventowe to stare leciały do handlarza, teraz wszystko zostaje w plecaku. Więc zmiany na dobre ale zaraz zabraknie nam monet i stanie wszystko w miejscu.
 

Neit

Szlachcic zagrodowy
Pytanie, czy opłaca się wydawać diamenty i walczyć o dobre miejsca w eventach, skoro będzie szansa kupić niedługo potem u handlarza. Ja do tej pory nie sprzedawałam budynków, wszystko leży w magazynie - 72 strony, na których jest po kilkadziesiąt studni, ulepszeń, pomniejszych eventowych dropów ("bo może kiedyś się przydadzą"). Może czas to zacząć sprzedawać. :)

(licytujący dał blisko ceny startowej, nie zdążyłam zrobić screena, zanim ktoś zaczął licytować).
 

deliryk

Wicehrabia
wiesz jakie sa szanse zeby trafic dany budynek w licytacji? i jeszcze nie zostac przelicytowanym? :) marne ;))

to fajne uzupelnienie eventow jak ci zabrakniej np 1-2lvli
 

piotresz

Hrabia
Pytanie, czy opłaca się wydawać diamenty i walczyć o dobre miejsca w eventach, skoro będzie szansa kupić niedługo potem u handlarza. Ja do tej pory nie sprzedawałam budynków, wszystko leży w magazynie - 72 strony, na których jest po kilkadziesiąt studni, ulepszeń, pomniejszych eventowych dropów ("bo może kiedyś się przydadzą"). Może czas to zacząć sprzedawać. :)

(licytujący dał blisko ceny startowej, nie zdążyłam zrobić screena, zanim ktoś zaczął licytować).
W następnym evencie ze starych budynków pojawiło się ulepszenie Sceny Epok i Złotego Planetarium.
Trzeba przyznać Scena jest teraz potężna

Stone.png
 
To jest aż dziwne, że 2-poziomowy budynek, ktorego można będzie zapewne nastawiać masowo, jest aż tak mocny.
Jest jakiś haczyk? Trudno go zdobyć ?
Po tych statach można go stawiać na równi z majestatyczną zimową piramidą cudów, a przypominam że potrzeba 12 zestawów (10podstawek+1srebrne i 1zlote) zeby postawic budynek na max poziom :p
 
To jest aż dziwne, że 2-poziomowy budynek, ktorego można będzie zapewne nastawiać masowo, jest aż tak mocny.
Jest jakiś haczyk? Trudno go zdobyć ?
Po tych statach można go stawiać na równi z majestatyczną zimową piramidą cudów, a przypominam że potrzeba 12 zestawów (10podstawek+1srebrne i 1zlote) zeby postawic budynek na max poziom :p
To ulepszona Scena Epok.
Fragmenty ulepszenia ma produkować ulepszone Złote Planetarium. - 3/100 potrzebne.
Czy jeszcze w jakiś inny sposób można będzie ulepszenia zdobyć nie znalazłem.
 

piotresz

Hrabia
To ulepszona Scena Epok.
Fragmenty ulepszenia ma produkować ulepszone Złote Planetarium. - 3/100 potrzebne.
Czy jeszcze w jakiś inny sposób można będzie ulepszenia zdobyć nie znalazłem.
Był też w nagrodach eventu rocznicowego

Where to win it: Fragments produced by the Celestial Golden Orrery, Mini-game board completion, Anniversary (Premium) Prizes
 

Deshock

Szlachcic zagrodowy
To ulepszona Scena Epok.
Fragmenty ulepszenia ma produkować ulepszone Złote Planetarium. - 3/100 potrzebne.
Czy jeszcze w jakiś inny sposób można będzie ulepszenia zdobyć nie znalazłem.
Raz w miesiącu lub wykorzystując BG trochę częściej będzie można ulepszyć swoją scenę epok na 2 poziom
 

Marik

Książę
Jedynie ulepszenie złotego planetarium daje rade wszystko innie niestety nie, byłby jeszcze jeden dobry budynek ale zabiera ogrom ludności więc jego opłacalność jest wątpliwa
 
Do góry