Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Martti

Szlachcic zagrodowy
Za nie długo koniec roku. Warto podsumować wprowadzone zmiany do gry. Eventow nie bardzo możemy liczyć bo co roku jest to samo. No wiec wprowadzone zostały reklamy. Oraz wprowadzona zbiorowa motywacja, ale za obejrzenie reklamy XD To chyba tyle
 

piotresz

Hrabia
W Forge Bowl 2023 pojawia się ciekawa nagroda specjalna ale można ją spotkać również i w dziennych.
Pakiet zestawów do kilku pereł do wyboru: Terakotowej Winnicy + pola, Wioski Fiore, Skarbca Olimpijskiego, Kolosa, Klasycznego Ogrodu.
Dla mnie dobry pomysł.
Pakiet nagród specjalnych można też odblokować za 59,99 zl ;)

Specjalna.pngSpecjalna 1.png
 
Wioskę Fiore próbowałem postawić wydając 3k diaxów. Niestety brakuje mi nadal 2 ulepszeń.
Jeżeli będzie jeszcze w evencie drugi raz to uda mi się komplet postawić.
 
W oczekiwaniu na nową epokę warto zwrócić uwagę, że od jakiegoś czasu zarówno na becie jak i bezpośrednio w grze live w sposób losowy testowany jest nowy tutorial.
Zmieniło się całkiem sporo. Pojawiły się nowe zadania, często nagradzające gracza punktami rozwoju (1-3) i towarami. Cała instrukcja prowadzona jest w formie dolnego paska w oknie gry z możliwością szybkiego przewijania strzałką. Dużo więcej zadań trzeba odklepać zanim dostaniemy się do powtarzalnych. Zadania na plany Wyroczni pojawiają się też dosyć późno. Generalnie twięcej trzeba się naklikać, ale możliwe jest dostanie się do Żelaza w 24h. Polecam film MooningCat wszystkim, którzy chcieliby przyjrzeć się bliżej tej nowej odsłonie tutoriala.
 
Ostatnia edycja:

piotresz

Hrabia
Ten 10 poziom można też złożyć z 3 części po 50 kawałków z normalnych nagród ale to będzie sporo diamentów.
Na Becie dają diamenty za darmo więc może się udać :haha:
 
Ostatnia edycja:

Endriu*

Baron
Wiesz może ile trzeba? tak na oko z 10k? :D

ps kuknąłem, 600 mini zadań trza zrobić.... tak po 30 na miasto to jedyne 20 haha, tak jedno dziennie :D
 
Ostatnia edycja:

piotresz

Hrabia
Na początku każdego eventu konto jest doładowywane 1500 diamentami. To jest oddzielny serwer więc tylko tam możesz je wykorzystywać.
Po co je dają ? Jak przystało na serwer testowy, dzięki temu łatwiej sprawdzać elementy gry/eventu i zgłaszać poprawki czy sugestie.
Oczywiście działają też zakupy normalne, za pieniądze, tak jak na naszych serwerach.
 

piotresz

Hrabia
Poczekamy, policzymy
Na dwa przed końcem eventu mam budynek ma 9 poziomie, zrobione bez zadnego problemu. Mam też zrobionych prawie 450 zadań co da 2x 50 elementów ulepszenia 10 poziomu, do tego już 4 elementy, które produkuje Driud Hut na 9 poziomie. Na trzecią "50" nie ma szans bo musiałbym zrobić 150 zadań na co po prostu zabraknie czasu. Brakujące teraz 46 elementow pozbieram w ciągu 30-40 dni ze zbiorów. Czyli da się zrobić.
 

Auraya

Hrabia
  • plansza wydaje sie malo intuicyjna, wiec pewnie calosc bedzie oceniona gorzej niz wildlife
  • co gorsza, dalej widac trend na ultimate level, mimo że jeszcze nie było tego na live serwerach - pewnie jeszcze bardziej wpłynie na ocene
  • dodatkowy budynek -- jego 'bonus' do populacji i zadowolenia trudno logicznie przyjac
  • na plus nowoczesny wyglad budnkow, choc bardzo kontrastuje z wygladem avatarow
 

piotresz

Hrabia
  • plansza wydaje sie malo intuicyjna, wiec pewnie calosc bedzie oceniona gorzej niz wildlife
  • co gorsza, dalej widac trend na ultimate level, mimo że jeszcze nie było tego na live serwerach - pewnie jeszcze bardziej wpłynie na ocene
  • dodatkowy budynek -- jego 'bonus' do populacji i zadowolenia trudno logicznie przyjac
  • na plus nowoczesny wyglad budnkow, choc bardzo kontrastuje z wygladem avatarow
Taka ciekawostka - główny budynek eventu Tower of Conjuction nie wymaga połączenia z drogą.
To chyba pierwszy taki przypadek w historii
 
Do góry