Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
Wszyscy będa tam gdzie bedą, nic sie w ligachnie zmieni, a ruszy jak będzie gotowe, a bedzie gotowe jak będzie zrobione czyli natychmiast albo jeszcze szybciej.
1636730532528.png
 

Johnny McBride

Wicehrabia
To tylko przycisk, który losowo wstawia surowce, można go przyciskać wielokrotnie i za każdym przyciśnięciem zmieniaja sie propnowane towary.

3O1K.gif


Czekam na kolejne "udogodnienia" , np przycisk wypełniający sloty losowymi jednostkami, nie ma co się ograniczać do negocjacji.
 

Karolciamis

Szlachcic zagrodowy
Auto negocjacje naprawdę byłyby dobrym pomysłem o ile towary nie byłyby wybierane całkiem losowo. Ogólna idea gry daje wybór czy wolisz walczyć czy negocjować. Na tą chwilę walka i negocjacje nie są proporcjonalne. Jaki czas trzeba włożyć (ilość kliknięć + pomyślenie nad prawidłowym doborem surowców) aby osiągnąć ten sam poziom co walcząc. Jeżeli ktoś walczy to nawet z negocjacjami x 2 nie jestem w stanie wygrać wyścigu przy przejmowaniu prowincji. I co z tego że mam tysiące towarów jak przejęcie w diamencie prowincji samej poprzez negocjacje to jest pół godziny - godzina wycięteaz życiorysu. Walka to 10 - 15 minut na szybkiej walce. Wiecie czy auto negocjacje wejdą przy okazji aktualizacji GPch czy to jakaś osobna aktualizacja będzie?
 

Ringdove

Szlachcic zagrodowy
Auto negocjacje naprawdę byłyby dobrym pomysłem o ile towary nie byłyby wybierane całkiem losowo. Ogólna idea gry daje wybór czy wolisz walczyć czy negocjować. Na tą chwilę walka i negocjacje nie są proporcjonalne. Jaki czas trzeba włożyć (ilość kliknięć + pomyślenie nad prawidłowym doborem surowców) aby osiągnąć ten sam poziom co walcząc. Jeżeli ktoś walczy to nawet z negocjacjami x 2 nie jestem w stanie wygrać wyścigu przy przejmowaniu prowincji. I co z tego że mam tysiące towarów jak przejęcie w diamencie prowincji samej poprzez negocjacje to jest pół godziny - godzina wycięteaz życiorysu. Walka to 10 - 15 minut na szybkiej walce. Wiecie czy auto negocjacje wejdą przy okazji aktualizacji GPch czy to jakaś osobna aktualizacja będzie?
Przy rozbudowanej grze i dobrej ekipie sektor to niecała minuta walką.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Ogólna idea gry daje wybór czy wolisz walczyć czy negocjować. Na tą chwilę walka i negocjacje nie są proporcjonalne.
... i to jest zasadniczy problem. Otwarte zostaje pytanie o algorytm, jaki będzie sterował automatycznymi negocjacjami. Przy walkach na auto można dostosować rodzaj jednostek, przy automatycznych negocjacjach będziemy zdani na pomysłowość programistów i/lub projektantów gry. ;)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Prośba o jeszcze jedną informację odnośnie automatycznych negocjacji. Czy to będzie wyglądało tak, jak automatyczna walka (z możliwością podglądu przebiegu akcji), czy raczej jak jej szybka opcja.
 
Do góry