Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

*BIAŁA-GWIAZDA*

Baronet
Ex-Team
Dodatek bardzo słaby, gracze którzy zaczynają gre, są w dobrej gildii i mają dużo miejsca to pewnie będą to budować... u mnie będzie to lądować do Handlarza Antykami
Zgadzam się z powyższym, nic nadzwyczajnego ta droga nie daje, 5% do obrony, zadowolenie + towary 5 sztuk... szkoda na to miejsca (3x2).
Pytanie do grających na becie czy zrobili już kopertę i mruga jak dawniej czy ciągle ten problem nie jest naprawiony?
 

hddk

Hrabia
To jest obrona armii atakującej, więc coś tam do GPC da, choć nie twierdzę, że to budynek do masowego stawiania :)

Ikona koperty jest na Becie naprawiona i poprawka została włączona do aktualki 1.181, która jest zapowiedziana na środę.
 

hddk

Hrabia
W karty zawodników chyba nie ma co inwestować. Wystarczą darmowe karty za zadania, znajdki i z podań na boisku. Wydaje mi się, że nieważne jakich silnych zawodników mam, komputer losuje mi i tak 1 turniej ze słabszym graczem, 1 z porównywalnym i 1 z lepszym. Na Becie robiłem tylko trudne turnieje ale z mniejszą szansą na wygraną, ale tam punktacja była poprawiana w trakcie eventu. Trzeba zobaczyć, ile tu będzie punktów za turnieje.

Jedyna korzyść, to że im wyższy level zawodnika, tym większa szansa na podwojenie nagrody za podanie na boisku.

Jak nic się nie zmieni z systemem nagród, to do wymaksowania obu budynków potrzebna jest srebrna liga, która daje 2 ulepszenia. Reszta za postępy w zadaniach i gole na boisku.

Podania są za 1, 2 i 3 metry. Te za 2 i 3 metry wychodzą kosztowo podobnie, koszt 1 m to jakieś 43-48 napojów. Ale nawet biorąc te za 43-44 nie wiem czy oszczędzi się napoje na dodatkowego gola, chyba nie. Kwestia jeszcze ile napojów wypadnie ze znajdek.

Zadania, tabelki, itp.:
 

OliverJr.

Hrabia
Dzięki wielkie. Nagroda główna to wyląduje z automatu u handlarza, kilka ciekawych zestawów ma się za to pojawić. Napoje wydajemy na podania, a na turnieje co jest potrzebne?
 

hddk

Hrabia
Na turnieje są bilety. Co 8 h dostaje się jeden darmowy, maksymalnie na pasku mogą być 3. Do tego bilety są też za zadania i w znajdkach.
 

HuanMing

Książę
Oranżeria wypadająca z PvP? Z jakiej paki? Proponuję jeszcze wyłączyć z areny PvP TA, Zeusa, KA i CdM - przecież to jest jawna represja wobec słabszych graczy.
Po to się gra dłuzej i po to poświęca się grze więcej czasu żeby mieć przewagę i żeby być lepszym. I tak właśnie powinno być.
 

Enkidu

Rycerz
Po to się gra dłuzej i po to poświęca się grze więcej czasu żeby mieć przewagę i żeby być lepszym. I tak właśnie powinno być.
Ale chyba nie wg inno. Zresztą taki mają model biznesowy - ktoś kto wpadnie na parę tygodni i wyda siano na diaksy jest lepszym zarobkiem, niż ktoś kto gra kilka lat i może nawet złamanej złotówki nie wydał.
 

Arox

Baron
Od teraz kliknięcie na ruinę budynku w mieście spowoduje wyświetlenie się informacji o tej budowli oraz jaka technologia odblokuje ten budynek.
Przykład handlarza antykami:
unknown.png
 

Szym3k 69

Szlachcic
Czat w wersji mobilnej na GPC?
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-07-09-09-25-11-322_com.innogames.foeandroid.jpg
    Screenshot_2020-07-09-09-25-11-322_com.innogames.foeandroid.jpg
    131,6 KB · Wyświetlenia: 94
Do góry