Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Fatherland

Książę
Dokładnie. Pewnie to zmienią.
Perła będzie ciekawa. Potem bonusy zmieniaja.sie, idealnie do rozbudowanych Arek :) jest jednak.za.duża. 5x5 jest uczciwe ze tak powiem. 6x6 przesada, albo dodajcie drugi porządny konkretny bonus,
 

Fatherland

Książę
Brawo :) w końcu ktoś docenił wyprawy i nagrody :) będą płacze na nową perła a potem zawód ze arkowcy sobie podnieśli nową perle do 50 lvl. Zapraszam biznesmenów do mnie na premierę nowej perły na świecie A :)
 

DeletedUser15643

Guest
ponieważ ilość kuponów w Kole Fortuny będzie żałośnie mała, wprowadzono (po ukończeniu wszystkich zadań) rozwiązanie znane już z eventu wielkanocnego (tego, który w tym roku został zniszczony): po piewszym zalogowaniu każdego dnia będzie można odnaleźć ukryty poza miastem JEDEN kupon:
index.php
 

DeletedUser3

Guest
ponieważ ilość kuponów w Kole Fortuny będzie żałośnie mała
Liczba dostępnych kuponów, nawet bez "kuponów w lesie", jest większa niż ta w 2015, która z kolei była większa niż ta w 2014. Ktoś to, bardzo przytomnie, już wcześniej zauważył :).
 

DeletedUser15643

Guest
Liczba dostępnych kuponów, nawet bez "kuponów w lesie", jest większa niż ta w 2015, która z kolei była większa niż ta w 2014. Ktoś to, bardzo przytomnie, już wcześniej zauważył :).

co w niczym nie zmienia faktu, że nadal będzie ich żałosnie mało - może tylko dodam: w porównaniu z czasem trwania eventu :)
 

DeletedUser7795

Guest
1. Czy w Kasynie letnim zadania będą co 24h ?
2. Czy ilość kuponów za każde wykonane zadanie będzie taka sama ?
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Ja wiem, że są osoby które za udany event i dobry event uważają taki, po którym wyjdą z 10 studniami życzeń (na świat), 10 Świątyniami Wiedzy (na świat) i 10 zestawami do renowacji (na świat), ale bez przesady, żeby narzekać na ilość kuponów, która i tak będzie wystarczająca do tego by zdobyć przynajmniej jedną z wymarzonych nagród.

Ta gra ma być na lata, a nie na jeden event, po którym człowiek zdobędzie tyle dobrych nagród, że już większą ilością będzie (tu przepraszam za stwierdzenie) rzygał.

Poza tym, najważniejsze w tym evencie nie jest to, ile nagród zdobędziesz, tylko to jak będziesz się bawił z czymś niecodziennym, oderwiesz się od "nudnych zadań powtarzalnych", "nudnego" wchodzenia na grę tylko po to by zebrać zbiory. Polecam poczytać treść zadań, zawsze to jakaś dodatkowa rozrywka, dodatkowe zajęcie ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Poza tym, najważniejsze w tym evencie nie jest to, ile nagród zdobędziesz, tylko to jak będziesz się bawił z czymś niecodziennym, oderwiesz się od "nudnych zadań powtarzalnych", "nudnego" wchodzenia na grę tylko po to by zebrać zbiory. Polecam poczytać treść zadań, zawsze to jakaś dodatkowa rozrywka, dodatkowe zajęcie

W każdym evencie zadania są takie same:
- zbierz X złota i X zaopatrzenia
- zbierz X towarów
- splądruj X budynków
- przeprowadź zwiad prowincji
- przejmij X sektorów za pomocą wojska / w sposób pokojowy (towaru)
- wyszkol X jednostek ze obecnej epoki lub X jednostek z poprzedniej epoki
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
No, oczywiście, nic odkrywczego że zadania są takie same, bo wiele nowości odnośnie zadań wymyślić nie można. Mogliby dać zadanie typu rozbuduj perłę architektury na wyższy poziom, usuń perłę architektury, zbierz X medali, kup rozszerzenie terenu, zmień portret (avatar).. tylko dobrze by było, abyś zaproponował to, bo może twórcy nie wpadli na takie pomysły, albo jak wpadli, tu uznali że takie coś nie przejdzie ;)
Poza tym, w zadaniach eventowch często pojawia się coś związanego z "walutą" eventu, tak jak ostatnio było "oddaj x strzałów" - co też jest jakimś urozmaiceniem już, a o czym nie wspomniałeś.
I wydaje mi się, że nie doczytałeś do końca, bo pisałem o czytaniu TREŚCI zadań, nie celu - zawsze jakieś urozmaicenie, coś nowego..
Nie wspominając już o samym fakcie, że taki event sam w sobie wprowadza coś niecodziennego, jak oddawanie strzałów (ostatnio), czy loteria (zbliżająca się) i inne.. To, że wielu z Was ma klapki na oczach i widzi tylko nagrody (i że nie mają gwarancji zdobycia najlepszych w ilościach hurtowych), nie znaczy że eventy są denne, nudne, beznadziejne
 

DeletedUser15227

Guest
W każdym evencie zadania są takie same:
- zbierz X złota i X zaopatrzenia
- zbierz X towarów
- splądruj X budynków
- przeprowadź zwiad prowincji
- przejmij X sektorów za pomocą wojska / w sposób pokojowy (towaru)
- wyszkol X jednostek ze obecnej epoki lub X jednostek z poprzedniej epoki

A co może być innego? Zaproponuj coś...ja nie widzę większego pola manewru w zadaniach ewentowych...

Ps. Podnieś poziom perły to strasznie zły pomysł, szczególnie jak ktoś ma tylko wysokopoziomowe perly.
 

DeletedUser16512

Guest
Mam pytanie z innej beczki,niechcący skasowałem studnie życzeń z miasta,mogę ją w,jakoś sposób odzyskać?
 

DeletedUser6174

Guest
Mam pytanie z innej beczki,niechcący skasowałem studnie życzeń z miasta,mogę ją w,jakoś sposób odzyskać?
Nie da rady. Budynki usunięte przez przypadek nie są zwracane, co innego jakby budynek Ci znikł z powodu jakiegoś błędu niezależnego od Ciebie.
 

DeletedUser6174

Guest
Nieprawda. Na jednym ze światów przez przypadek usunąłem galerię sław, napisałem do supportu i została mi zwrócona.
Widać to zależy od supportera. Jak kiedyś ktoś z gildii usunął ciastkarnie i napisał do supportu to dostał odpowiedź że stracił budynek z własnej winy i mu go nie zwrócą, a następnym razem powinien bardziej uważać co usuwa.

Jednak dobrze wiedzieć że support na "obowiązek" aby zwrócić nam budynek który omyłkowo usunęliśmy. W końcu nie może być tak że jednym zwracają a innym nie, albo wszystkim albo nikomu.
 

DeletedUser8110

Guest
Wszystko zależy od tego, które to już zgłoszenie tego typu danego Gracza oraz kiedy budynek został usunięty. :)

Proszę o powrót do tego "Co w trawie piszczy..."
 

DeletedUser15227

Guest
Nowa perła wchodzi na serwery 21 lipca (info AppStore). Kto pomyśli ten poczeka z wyprawami :)
 
Do góry