Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Negocjacje zostały juz oficjalnie ogłoszone na naszym forum, proszę więc o przeniesienie dyskusji na ich temat do działu komentarzy. ;)
 

DeletedUser15643

Guest
A tym czasem na testowym nowy ewent.
Mary Stuart

i równie ciekawa nagroda:
3ed0ea8300a08fa58d33e8b7f12ffc7e.jpeg
==============

a poza tym kolejne "arktyczne" budynki:
- mieszkalny:
R_SS_ArcticFuture_Residential3.png
- dwa produkcyjne:
P_SS_ArcticFuture_Workshop2.png

P_SS_ArcticFuture_Workshop3.png
- militarny:
M_SS_ArcticFuture_Military3.png
- kulturowy:
A_SS_ArcticFuture_Culture2.png
i dekoracja:
D_SS_ArcticFuture_Decoration2.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
Odnoszę wrażenie, że na serwerze testowym zmieniono algorytm walki w wyprawach, łotry już nie maja priorytetu na atak.
Jeśli w zasięgu są łotry i zwykłe jednostki to atak jest na zwykłe jednostki.

Prawdopodobnie to tylko wypadek przy pracy.

Co ciekawe w PvP i GvG również zmieniono AI wojsk obronnych. Czyżby Wszechmogący wysłuchał Modłów i Biadolenia ludu swego?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14756

Guest
Co do jednostek, to niektóre zachowują się wręcz idiotycznie, przykład:
atakuje grupe złożoną z 3x czołg antygrawitacyjny, 2 x działo kinetyczne, 3 surogat.
Walka wygląda tak: czołgi lecą na pałe, kinetyki strzelają, a surogaty ruszają się po jednej kratce do przodu, w momencie jak kinetyki zostaną zniszczone surogaty dopiero ruszaja do przodu. Przynajmniej jest tak na becie.
 

DeletedUser15643

Guest
portrait_211.jpg
portrait_212.jpg
portrait_213.jpg
portrait_214.jpg

na becie wprowadzono poprawkę do GvG: gildia, która zdobyła sektor nie może go ponownie zaatakować aż do kolejnego podsumowania...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
arktyczna jednostka ciężka:

zBcYqK3.png

5f0c6b3257ec2dd279e39868908133c2.jpeg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15643

Guest
kolejne zmiany w GvG:

- przywrócono zakładanie oblężenia wyłącznie własną armią (która jest tracona)
- nowych graczy w gildii będzie obowiązywała 96-godzinna karencja na udział w GvG (bedą mogli jedynie wpłacać surowce do skarbca)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Zmiany, zmiany, zmiany...

Jeszcze kilka dni temu GvG stało nad przepaścią, ale widzę, ze FOE zrobło olbrzymi krok naprzód.
BRAWO ONI !

Ludzie w FoE dobrze wiedzieli, że tego się nie da zrobić, ale kilka dni temu zatrudnili gościa z polski. co prawda niezbyt wybitnego programistę, ale on nie wiedział, ze się tego nie da zrobić, usiadł pogrzebał (nie kojarzyć z pewnym trenerem proszę) w kodzie i zrobił.

POLSKA BIAŁO-CZERWONI
Czy to prawda, bo podobno mamy jeszcze raz grać w ME z Niemcami?

-----------------------------------------------------------
Odnoszę wrażenie, że tu VVVVV
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Był jakiś post ^^^^^^^^
---------------------------------------------------------------

- nowych graczy w gildii będzie obowiązywała 96-godzinna karencja na udział w GvG (bedą mogli jedynie wpłacać surowce do skarbca)
4 dni to jest normalnie szok.
Ale nie od odejścia z poprzedniej gildii tylko od ostatniej "wojskowej" czynności w innej gildii.

To albo zabije GvG albo spowoduje, że GvG wypłynie na szerokiego przestwór oceanu.

Milion mniej walk w GvG to bezkosztowe zwiększenie wydajności.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3

Guest
Ludzie w FoE dobrze wiedzieli, że tego się nie da zrobić, ale kilka dni temu zatrudnili gościa z polski. co prawda niezbyt wybitnego programistę, ale on nie wiedział, ze się tego nie da zrobić, usiadł pogrzebał (nie kojarzyć z pewnym trenerem proszę) w kodzie i zrobił.
Ładna historia, ale nie przypominam sobie zatrudnienia w FoE żadnego developera z Polski w ciągu przynajmniej ostatniego roku :).
Zresztą to nigdy nie była kwestia tego, czy coś się da zrobić, czy nie... Raczej tego, że inne sprawy zostały uznane za istotniejsze.
 

DeletedUser13172

Guest
Kiedy u nas to będzie? W końcu doczekałam powrotu armii na oblężenie. Nie spodziewałam się, że po wprowadzeniu wypraw wprowadzą coś pozytywnego w tak "krótkim" odstępie czasu :).
 

kasia2389

Arcyksiążę
Kiedy u nas to będzie? W końcu doczekałam powrotu armii na oblężenie.
Mogą to wprowadzić w każdej chwili gdy uznają, że jest dobre. Zazwyczaj zmiany na live są wprowadzane około miesiąca (plus, minus 30 dni) po becie. Może sie okazać, że gracze natychmiast znajdą sponę na te zmiany i trzeba będzie dalej kombinować :), już na forum bety podano kilka pomysłów np. przyczółki, zwalnianie przed podsumowaniem czy współpraca dwóch gildii.
 

DeletedUser14806

Guest
Wszystko ładnie pięknie tylko że to nic niezmieni kiedy o godzinie 20 nie da sie wykonać szybkiej akcji bez resetowania kilka razy gry która po podsumowaniu zachowuje sie tak jak by dopiero ujrzała światło dzienne wychodząc z garażu jakiegos amatora programowania!...nawet na forum nieraz nieda sie płynnie pisać bez odczekania chwili zanim pojawią sie litery a co dopiero grac w gvg!
 

DeletedUser7795

Guest
@rotszild może wina leży po stronie Twojego sprzętu. Spróbuj tego co ja.
Ja swojego lapka wyczyściłem w środku z kurzu i brudu. Nałożyłem pastę termoprzewodzącą, zrobiłem reinstalację systemu (Windows 7) oraz wymieniłem na wszelki wypadek kabel sieciowy.
 

DeletedUser14806

Guest
Zuo!:) czy myślisz ze ja tylko narzekam dla przyjemnosci i nie próbowałem juz wszystkiego?;) uwierz mi że ze swojej strony wypróbowałem juz naprawde wszystkiego łacznie z najbardziej egzotycznymi przegladarkami i ciagle jest to samo od dawna juz...

Zresztą gdyby to tylko mi tak sie działo to można by pomyśleć ze faktycznie coś z moim sprzętem jest nie tak;P ale niestety 50 osób w gildi ma to samo , drugie tyle sąsiadów i znajomych podobnie i niemoze grac w gvg bo jest mega syf wiec chyba o czymś to świadczy, ludzie są tak zrezygnowani że przestali wierzyć w te obietnice ze gra zacznie chodzić tak jak kiedyś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Jeżeli chodzi o GvG, to nie wypieram się faktu, że problemy wydajnościowe leżą po stronie gry. Jednakże jeżeli na tym forum wciskasz klawisze i czekasz aż pojawi się wprowadzany tekst, to @Chodzonce Zuo ma rację: coś jest u Ciebie nie tak.
 
Do góry