Co się dzieje z serwerem?

Ktoś wie co się dzieje z serwerem D ?
W chwili walk na polach serwer się wiesza np przy 90 walce po czym wyskakuje komunikat o zmianie właściciela prowincji lub wyrzuca z gry.
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Dziwne. U mnie działa.

Ale na telefonie apka sobie nie radzi jak jest słabszy zasięg i dzieją się takie cuda. Polecam wystawić odpowiednią opinię, może zmotywuje do poprawy.
 
Dziwne. U mnie działa.

Ale na telefonie apka sobie nie radzi jak jest słabszy zasięg i dzieją się takie cuda. Polecam wystawić odpowiednią opinię, może zmotywuje do poprawy.
Gram na komputerze i sprawa dotyczy pól i nie tylko u mnie. Poza polami, wyprawy, arena, miasto czy osada bez zarzutu. Tak mozna pomysleć, że wejscie na pola powoduje utratę zasięgu i nie wiadomo komu zgłaszać operatorowi, mam światłowód będzie w szoku czy Inno.
 

LostAlex

Rycerz
Nie wiem czy to ma związek z wersją 1.215, ale podczas połączenia telefonu z WIFI przez UPC nie działa sporo rzeczy - czat, nie można wejść na GPC, gdzieniegdzie występują błędy w ikonach.
Wyskakuje np. komunikat o "Braku Połączenia" (przy gpc i czat), co jest śmieszne skoro jest się zalogowanym do gry :)
Rozłączenie z WIFI i korzystanie normalnie z sieci komórkowej na apce nie powoduje już tego problemu, ponowne połączenie przez WIFI znowu nie działa.
U innej osoby podłączonej na wifi też z UPC ale w innej lokalizacji podobno działa normalnie.
Na kompie przez to samo WIFI wszystko działa :)

Wychodzi więc, że to ewidentnie jakiś problem z apką, która ma problem podczas połączenia prze WIFI.
 
Znowu to samo, przy 80 walce serwer zaczyna mielić i czekam na komunikat o zmianie właściciela.
Może zamiast otwierać nowy świat Inno doprowadzi do porządku stare. Nie wiadomo czy to przeładowanie, błędy, boty ale nie sposób tak grać.
 
Do góry