Co mozna z tym zrobić:

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9945
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9945

Guest
gra.jpg
tak jak tu widać ktoś mnie tu wyzwał od ścierwa może jego to śmieszy ale mnie jest poprostu przykro że mnie tu ludzie obrażają i traktują jak idiotke

Ale czy ja kogoś obraziłam?? Czy ja przeklinam?? A po drugie ciekawe co Wy zrobicie w takiej sytuacji??Będziecie się cieszyć z tego że zostaliście obrażeni??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser572

Guest
Monikata przestań się nad sobą użalać bo każdy kto gra wie jak się zachowujesz i jakie cyrki robisz. Sama prowokujesz innych a potem się dziwisz że cię nie lubią czy obrażają.


Ale czy ja kogoś obraziłam?? Czy ja przeklinam?? A po drugie ciekawe co Wy zrobicie w takiej sytuacji??Będziecie się cieszyć z tego że zostaliście obrażeni??

No i jeszcze udaje niewinną, ciesz się że nie wpadłam na to żeby zrobić screeny z twoich niektórych wypowiedzi. Wtedy byłoby widać jak to 'nie obrażasz' innych.
Nie bój się... Nikt by cię 'za nic' nie obrażał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Moniko, forum nie jest od tego, żeby zgłaszać takie wypowiedzi - screeny wysyłaj do Supportu jeśli czujesz się obrażona przez innego gracza.

Chociaż na Twoim miejscu zastanowiłabym się zanim to zrobisz, bo gram na East-Nagach i wiem, że sama święta nie jesteś, nawet tu na forum nie potrafisz się powstrzymać przed wycieczkami osobistymi do innych graczy.
"Kto jest bez winy..." ;)
 

DeletedUser625

Guest
Ta Monikata to jakiś gimbus chyba. Ciągle ma problem, który post bym na forum jej autorstwa nie przeczytał, to zawsze jakieś głupie pytania, irytujące zachowania, skarżenie, wymyślanie bzdur odnośnie wprowadzania nowości. Ja nie rozumiem tego jak można się tak zachowywać.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Koniec dyskusji.
Na czacie jak się kliknie w nick jest opcja zgłaszania. Proszę to następnym razem zrobić, a teraz polecam support jako że już za późno na opcję numer 1.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry