Co będzie w epoce przyszłości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15092
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15092

Guest
Taki temat na dyskusje - obstawiamy co się pojawi w epoce przyszłości. Zakładamy co się pojawi i zobaczymy z czasem kto miał racje. Może będzie ciekawie, w końcu jeszcze dużo nie wiemy :)
Towary, jednostki, budynki, technologie, wygląd, cokolwiek.
To zaczynamy :D
 

DeletedUser14757

Guest
Towary? Przetwarzanie postmodernizmu. Coś wygrałem?
 

Auksacer

Wicehrabia
W budynkach będą rosły drzewa, bo architektura będzie żyła w zgodzie z przyrodą. Będzie Farma alg, Oczyszczalnia wody, a jednostką będzie egzo-szkieletowy żołnierz:D
 

DeletedUser15092

Guest
Z towarów - stal może będzie do przekształcenia w neostal, już występującą w kilku science fictionowych grach.
Z technologii - czysta energia :D
Z budynków coś w stylu sztucznej farmy
Z jednostek - ja tam obstawiam miecze świetlne na lekkozbrojnych :)
 

DeletedUser8507

Guest
Z jednostek - ja tam obstawiam miecze świetlne na lekkozbrojnych :)
FoE team mówi że epoki były, są i będą trzymać się czegoś bardziej rzeczywistego, tak jak ten egzoszkielet bo to bardziej prawdopodobne niż star warsy

Sądzę że ta epoka będzie tak ,,piękna" zielona itp. że będziemy rzygać tęczą bo to ma być happy end dl;atego jutro jest jedną z moich ulubionych epok :>
 

DeletedUser15092

Guest
FoE team mówi że epoki były, są i będą trzymać się czegoś bardziej rzeczywistego, tak jak ten egzoszkielet bo to bardziej prawdopodobne niż star warsy

Tylko jest jednak trochę teorii, jak przyszłość będzie wyglądać i star wars też jest trochę prawdopodobny, nawet jeśli nie miecze to jakieś blastery :)
Najprawdopodobniejsze póki co jest chyba powrót do kamieni i patyków, ale jednak w FoE tego nie będzie (przynajmniej taką mam nadzieje)

Sądzę że ta epoka będzie tak ,,piękna" zielona itp. że będziemy rzygać tęczą bo to ma być happy end dl;atego jutro jest jedną z moich ulubionych epok :>

Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Ja raczej widzę mechaniczne drzewa, ewentualnie dziwne twory GMO. Może i GMO będą jednostkami.
Ludzie w połowie z żelaza, niczym cyborgi. Budowle - półkule. Doradcy z mechanicznym okiem.
Więc ja widzę szarą przyszłość.


Ciekawi mnie, na co można przetworzyć półprzewodniki i materiały genetyczne :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15092

Guest
A to już mówili o tym. To w takim razie temat bez sensu :p
Do zamknięcia
 
Status
Zamknięty.
Do góry