Cirgard - emigracja sąsiadów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15643
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16021

Guest
bojkot graczy, atak hakerów - oczywiście nikt z firmy Wam tego nie potwierdzi :D
ludzie biorą sprawy w swoje ręce bo robią z Nas debili tymi zmianami rankingowymi i dziurawym gvg
to ma wymusić zmiany w grze na lepsze, te proponowane przez graczy. tak aby ranking uwzledniał rózne strategie rozwojowe gracze i to co osiągnęli i zebrali do tej pory, no i poprawę gvg tak aby faktycznie gildie mogły współzawodniczyć a nie przyglądać się jak sępią nieuczciwi graczze dla wypaczonego rankingu na wypaczonym gvg. stąd błąd teraz w rnakingu - atak hakerów. popieram :)
Za popieranie ataku hakerów to powinien byc ustawowo jakis ban resocjalizacyjny przyznawany ;)

A wracając do tematu to chyba wszystkim liczbę wyświetlanych sasiadów ograniczyło do 10 [fizycznie jest ich więcej tylko ich nie widać]
 

DeletedUser3

Guest
Krótka aktualizacja statusu dla zainteresowanych: problem występuje tylko na niektórych webserverach. Przykładowo dla jednego Gracza na B wszystko jest OK, dla innego nie, mimo że to ten sam świat.
Nadal trwają prace nad usunięciem problemu.
 

DeletedUser15806

Guest
Ja sąsiadów mam 75 też na (Cirgardzie), ale każdy ma 0 punktów. Ale przynajmniej mój ranking się naprawił :)
 

DeletedUser16215

Guest
qrcze wczoraj miałem 80-ciu sąsiadów a dzis aż 33-ch o co chodzi :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry