Cirgard - emigracja sąsiadów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15643
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15643

Guest
Witam, mam pytanie do innych graczy z "C":
czy tylko moi sąsiedzi wyemigrowali?

ow5hdo.jpg


Ponadto w gildii i wśród znajomych wszyscy mają 0 punktów, a ich "ranking" ułożono wg jakiegoś tajnego klucza.
 

DeletedUser

Guest
....a było marudzić że się wam w gildii nowy system naliczania nie podoba ? :haha:
dalej marudźcie , to pójdziecie tam gdzie sąsiedzi :haha:

to błąd , na becie też tak miałem (szybko naprawili)
z resztą co ja gadam beta , przecież tu też beta :p
 

DeletedUser14459

Guest
Strasznie długo te wasze prace trwają :/ Jakaś rekompensata będzie?
 

astrotaurus

Hrabia
Łomatkoboko! Czy to wiatr nachalny przeleciał czy co?

Gildianie i znajomi to chociaż liczebnie są wszyscy, a sąsiadów to mi tylko 10 zostało - nie ma kogo lać! :D
 

DeletedUser14312

Guest
Moje pytanie.... to celowy reset rankingu czy jakiś błąd i będzie jak dawniej ? Może ktoś z obsługi odpowiedzieć ?
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Odpowiedź udzielona już w temacie poniżej :) To chwilowy błąd i trwają prace nad jego naprawą. Przepraszamy za kłopoty i prosimy o cierpliwość :)
 

DeletedUser15227

Guest
Halo co z tym rankingiem...sąsiedzi tęsknią za mną... Dajcie jakieś info, choćby takie na odczepnego.
 

Fatherland

Książę
bojkot graczy, atak hakerów - oczywiście nikt z firmy Wam tego nie potwierdzi :D
ludzie biorą sprawy w swoje ręce bo robią z Nas debili tymi zmianami rankingowymi i dziurawym gvg
to ma wymusić zmiany w grze na lepsze, te proponowane przez graczy. tak aby ranking uwzledniał rózne strategie rozwojowe gracze i to co osiągnęli i zebrali do tej pory, no i poprawę gvg tak aby faktycznie gildie mogły współzawodniczyć a nie przyglądać się jak sępią nieuczciwi graczze dla wypaczonego rankingu na wypaczonym gvg. stąd błąd teraz w rnakingu - atak hakerów. popieram :)
 

DeletedUser14312

Guest
MC a ile zajmie przypuszczalnie naprawa ? Czy pkt zdobyte w tym czasie zostaną dołączone do rankingu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry