[Zgłoszone] Chowanie budynków do inwentarza.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz mieć możliwość schowania jednego budynku eventowego do inwentarza raz na 30 dni?

  • Tak.

    Głosy: 3 100,0%
  • Tak, ale częściej (napiszę w poście).

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3

DeletedUser7795

Guest
Witam,
Chciałbym zgłosić pomysł aby każdy gracz mógł schować 1 dowolny budynek eventowy raz na 30 dni.
Jeżeli chcielibyśmy schować kolejny budynek a nie upłynęłoby jeszcze wymagane 30 dni to pojawiałby się komunikat "musisz poczekać X dni aby schować kolejny budynek".

Głosujcie.

pozdrawiam
Mateusz
 

DeletedUser15227

Guest
Z tego co pamiętam takie pomysły się pojawiały i Team pisał że jest to niemożliwe do zrealizowania.
 

DeletedUser7795

Guest
Wiem, że mogłoby to być dosyć trudne do zrobienia ale dobrze będzie jeśli taki pomysł w ogóle kiedykolwiek wejdzie.
 

DeletedUser15570

Guest
Chyba że taka operacja bedzie kosztowala xxx diaxow :D
 

DeletedUser8110

Guest
Od czasów kiedy ostatnio proponowano tego typu pomysł, zmienili nam się game designerzy, więc kto wie... Może w jakiejś ograniczonej wersji faktycznie by się to udało. :)
 

Solitarius

Szlachcic
Witam,
Chciałbym zgłosić pomysł aby każdy gracz mógł schować 1 dowolny budynek eventowy raz na 30 dni.
Jeżeli chcielibyśmy schować kolejny budynek a nie upłynęłoby jeszcze wymagane 30 dni to pojawiałby się komunikat "musisz poczekać X dni aby schować kolejny budynek".

Głosujcie.

pozdrawiam
Mateusz
A jak można zagłosować?
 

DeletedUser15227

Guest
Skąd ta pewność (pytanie retoryczne ;))?

Pewność wynikająca z braku możliwości zagłosowania...ja bym zamknął...ale modem nie jestem więc nie zamknę...z drugiej strony jakbym zamknął to by był płacz, że ograniczam wolność wypowiedzi, wiec może lepiej nie zamykać? :D
 
Do góry