Chowające się menu

Co o tym sądzisz ?

  • Tak

    Głosy: 3 75,0%
  • Nie

    Głosy: 1 25,0%

  • W sumie głosujących
    4
Status
Zamknięty.
Strasznie denerwuje mnie jedna rzecz: lewy górny róg widoku na miasto. Zawsze mam problem z urządzeniem tego rogu. Jak chce coś tam postawić albo usunąć rzecz cudem tam postawioną, widok przysłania mi menu budowlane. Więc mam pomysł aby menu chowało się kiedy wybierze się opcję "sprzedaj" albo "przenieś". Schowane menu ułatwi manewry, zwłaszcza w tym nieszczęsnym lewym, górnym rogu.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Chodzi o to menu z budynkami, które rozwija się po lewej stronie? Jeśli tak, to to menu się da schować przyciskiem koło niebieskiego "x" ;)
Niestety, jeśli wybierze się budynek i chce się schować menu, to automatycznie próba postawienia budynku się anuluje - o to chodzi? :)
 

chudya

Hrabia
Strasznie denerwuje mnie jedna rzecz: lewy górny róg widoku na miasto. Zawsze mam problem z urządzeniem tego rogu. Jak chce coś tam postawić albo usunąć rzecz cudem tam postawioną, widok przysłania mi menu budowlane. Więc mam pomysł aby menu chowało się kiedy wybierze się opcję "sprzedaj" albo "przenieś". Schowane menu ułatwi manewry, zwłaszcza w tym nieszczęsnym lewym, górnym rogu.

Tak że, dobra dziewczyno, przestań się denerwować, tylko zrób tak jak Hikari36 napisał.
 
No o to właśnie chodzi, żeby menu budowlane się chowało gdy chce sprzedać jakiś budynek albo go przestawić. Przecież jak przestawiam to jednocześnie do potrzebuję widoku na menu. Więc o to mi chodzi, żeby się chowało przy przestawianiu lub usuwaniu.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Można najpierw schować i potem Przestawiać/Sprzedawać/Anulować akcję - tak się da obecnie ;)
 
Właśnie, że nie da się czegoś sprzedać bez widoku na menu budowlane, jak jak chcę coś przestawić z lewej strony u góry to nie idzie tego normalnie zrobić, bo właśnie to menu przeszkadza. A jak zamyka się menu budowlane, to i te przy kwadraciku do góry znikają.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale ja nie mówię o zamykaniu ;) Można zwinąć menu i spokojnie sprzedawać :)
ScreenHunter_62 Jan. 10 17.53.jpg

@Guanabana
Spamuje mi tak od kilku miesięcy, przyzwyczaiłem się :D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry